Kõik kategooriad

image description 1A.EE professionaalne klienditeenindus ja kõrged müüginumbrid tagasid turuliidri staatuse

www.1a.ee informeerib: 1A.EE professionaalne klienditeenindus ja kõrged müüginumbrid tagasid turuliidri staatuse, mis on kõrgelt hinnatud juhtivate tootjate poolt. Meil on rõõm teatada, et nädal peale INTEL plaatina partneri staatust pärjati 1A.EE IT suuretgija ASUSE KULDPARTNERI staatusega. Selline tunnustus tagab kliendile vaid parimad pakkumised ja kõrge teenuste taseme, samuti kõrgtasemelise garantiiremondi teenuse.

ASUS asutati 1989. aastal ja on juhtiv tehnoloogia ettevõte Taiwanist, millel on üle 17 000 töölise üle maailma. Ettevõte toodab IT tooteid nagu arvutikomponendid, lisaseadmed, sülearvutid, tahvelarvutid, serverid ja mobiiltelefonid. Alates 2015. aastast on ASUS müüginäitajate järgi 4. kohal suurimate arvutitootjate arvestuses maailmas. Ettevõtte kasum aastal 2015 oli 14 miljardit USA dollarit.


Läti suurim ja vanim internetipood 1A.LV alustas aastal 2002, laiendades oma tegevust Leedus aastal 2008 - www.1a.lt ning Eestis aastal 2010 – www.1a.ee. 1A grupi kogukäive Baltikumis oli eelmisel aastal ligi 30 M EUR. Ettevõtte peamine väärtus on kliendid, mistõttu firma pidevalt töötab teeninduskvaliteedi, tarneaegade ja lehekülje kasutuslihtsuse edendamise nimel, samal ajal regulaarselt otsides uusi koostööpartnereid, tagades suurima tootevaliku Eestis.


 
 


1A.EE tänab arvutitehnika tootjat ASUS ning nende kliente, kes on kaasa aidanud meie firma kvaliteedile ja kasvule.


Asus emaplaadid


Asus videokaardid

ASUS LED / LCD monitorid

Asus ruuterid

Üles