Kõik kategooriad

Electrolux EOC45651OX

(16)
4.2 / 5 tähest
5★
7
4★
9
3★
0
2★
0
1★
0

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: EOC45651OX Garantii:  24 kuud
39300
461.00

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

Eeldatav tarne NELJAPÄEVAL
Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
Neljapäev (22.02) pärast 12:00
Ligikaudne tarne automaati
Neljapäev (22.02) pärast 15:00
Ligikaudne tarne aeg
Neljapäev (22.02) pärast 14:00

Kauba peamised parameetrid:

  • Ahi: Elektriline (Mitmefunktsionaalne)
  • Maht (l): 74
  • Värv: Roostevaba teras
  • Energiaklass: A
  • Ekraan: Jah
  • Grill: Jah
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

Kuine makse : 40.31
ÜLDNÄITAJAD
Tootja Electrolux
Ahi

Gaasiahi võimaldab rohkem mõjutada valmistamise protsessi ja ta soojeneb kiiremini. Elektriahju on seevastu kergem paigaldada ja lihtsam puhastada. Auruahjud valmistavad kiiremini säilitades toidus niiskuse ja kasulikud ained tagades seega ka suurepärased maitseomadused.

Elektriline (Mitmefunktsionaalne)
Kokkusobivus

See parameeter näitab, kas ahju saab ühendada vastava tööpinnaga, soovitavalt samalt tootjalt.

Sõltumatu
Ahju maht (l)

See on ahju üks oluliseim parameeter. Suures ahjus saab korraga rohkem toitu valmistada, neil on tavaliselt ka grill ning komplekti kuuluvad ka šašlõkivardad ja muud lisatarvikud.

74
Tavaline energiakulu (kWh) / Energiakulu konvektsiooniga (kWh)

Energiakulu standardrežiimil ja kuumaõhurežiimil, kui ventilaator jaotab kuuma õhu ühtlaselt kogu ahjus. Konvektori reziimil on energia kulu väiksem.

0.89 / 0.79
Maksimaalne temperatuur (°C)

Jaheda ahju temperatuur 90C, väga aeglane 120C, aeglane150 - 160C, mõõdukalt aeglane160 - 180C, mõõdukalt kuum 190 - 200C, kuum 190 - 200C, kiire/väga kuum 230 - 260C.

275
Ahju valgustus

Tänu sisemisele valgustusele saate lihtsalt jälgida toidu valmimist. Valgustust on võimalik ka välja lülitada.

Jah
Ahjuukse klaaside arv

Mida rohkem on ahjus klaase, seda paremini ja kauem ta temperatuuri hoiab.

4
Värv Roostevaba teras
ELEKTRITARBIMINE
Energiaklass

Ahju elektri tarbimise klass. Kõige ökonoomsem on klass A+++. A klass on standartne, A+ on ökonoomne ja G klass on kõige energiakulukam.

A
Ahju koguvõimsus (kWh)

Maksimaalne elektrivõrgu võimsus, kuhu võib seadme ühendada.

3.5
JUHTIMINE
Juhtimise tüüp

Juhtimine võib olla mehaaniline või sensoorne. Mehaaniline juhtimine toimub nuppude abil ja sensoorne on puutetundlik.

Puudub informatsioon
Ekraan Jah
Ekraani tüüp LED
Ekraani funktsioonid Temperatuuri indikaator
Kuumuse indikaator
Pöördloendav taimer
AHJU FUNKTSIOONID
Küpsetusreziimid 9
Grill

Gaasigrill on ökonoomsem, kui elektrigrill. Toit valmib nagu sütel. Pöörlevat praevarrast kasutatakse suure tüki liha või kala valmistamiseks.

Jah
Pöördõhk

Ventilaator, mis jaotab sooja õhu ühtlaselt kogu ahjus.

Jah
Termoandur

See näitab toidu temperatuuri ja valmimise astet.

Jah
Taimer

Võimaldab määrata toidu valmistamise aja ja annab märku protsessi lõppemisest heli või valguse signaaliga.

Jah
TURVALISUS
Lukustus

Ohutuse funktsioon, mis välistab lastel seadme sisselülitamise, mistõttu on traumade tekkimise oht väiksem.

Jah
KOMPLEKTIS
Teleskoopsiinid

Üks või kaks ahjuplaadi hoidjat, mis liiguvad koos ukse avamisega välja.

1 tasemeline
Restid

Restide hulk komplektis.

1
Plaadid

Komplektis olevate plaatide hulk.

2
MÕÕTMED
Laius (cm) 59.4
Kõrgus (cm) 59.4
Sügavus (cm) 56.7
Paigaldusmõõtmed

Paigaldamiseks on vaja teada põhja mõõte: Laius x kõrgu x pikkus.

560 x 590 x 550 mm
LISAKS
Puhastuse viis

Ahju peamised puhastuse viisid on: Easy to Clean, pürolüütiline ja katalüütline isepuhastuse süsteem. Katalüütiline süsteem tähendab spetsiaalselt emailitud pinda, mis takistab plekkide tekkimise. Pürolüütiline isepuhastussüsteem kasutab kõrget temperatuuri, mille järel ahju jäänud vanad toidujäätmed ja plekid muutuvad tuhaks ja mille saab ahju jahtudes niiske lapiga ära pühkida. Süsteemis Easy to Clean on kerge puhastada tavalise lapiga, sest spetsiaalne kate ei võta rasva ja mustust külge.

Pürolüütiline isepuhastus
Erimärkused Soojendussüsteem UltraFanPlus
Jahutav ventilaator
2 pürolüütilist puahstustsüklit
Demo režiim
Electrolux EOC45651OX

Profitasemel puhtus ilma küürimiseta
Ahju pürolüüsifunktsioon võimaldab saavutada laitmatu puhtuse – jäätmed muudetakse hõlpsasti eemaldatavaks tuhaks. Lisaks annab ahi teile märku, millal seda on vaja teha.

Lihtne juhtimine kõigi lemmiktoitude valmistamiseks pluss suurepärane tagasiside
Et saaksite valmistada kõiki oma lemmiktoite, pääsete selle ahju LED-ekraani kaudu kiiresti juurde 8 küpsetusrežiimile, taimerifunktsioonidele, ahjuvalgustile ja kiirkuumutusele.

Kasutage ära kogu ahjuruum – kõik küpseb ühtlaselt
Tänu UltraFanPlus-kuumutussüsteemile, eriti suurele ventilaatorile ja õhuringlussüsteemile valmivad teie toidud ühtlaselt ahju igal tasandil.

Ahjuuks, mis jääb jahedaks
Tänu heale isolatsioonile jääb see uks jahedaks. See ei lähe toatemperatuurist kunagi üle 20°C soojemaks, nii et seda on turvaline puudutada.

Tegelik ülevaade valmivast roast
Selle toidutermomeetriga saate alati täpse ülevaate oma toitude küpsemisprotsessist. Lisaks lülitab see ahju välja, kui toit on valmis.

Kuidas valida ahju?

 See teatmik annab Sulle teada kõike vajaliku ahjude kohta. Jälgi juhendit ja vali enda jaoks sobiliku ahju!

 

-Tüüp
Olemas kahte tüüpi ahju — elektrilised ja gaasi. Gaasiahi on säästlikum, soojendab kiiremini kui elektriline ja lubab rohkem mõjuda toiduvalmistamis protessi. Elektriahi pakub laia paigaldamis valiku, sest seda on võimalik integreerida peaaegu kustahes. Elektriahi pakub erinevaid toiduvalmistamis režiime ja see on lihtsam puhastatav. Samal ajal elektri auruahi tagab kiirema toidu valmistamist ja säilitab selles suurema toitainete kogust ja niiskust.

 

-MahtKui pere on suur või tihti korraldatakse pidusi, siis sobib praeahi suure mahuga, kuid aga ühe inimese või väikse pere jaoks sobib rohkem väike või keskmine ahi. Kõige väiksemate ahjude maht on umbes 40 liitrit, ja kõige suuremate maht on peaaegu 80 liitrit.

 

-Maksimaalne temperatuurParameeter, mis näitab maksimaalset temperatuuri, milleni võib soojendada ahi. See näit erineb ja on vahemikus 230 °C kuni 300 °C.

 

-Klaaside arv ahjukappi uksesOlemas ahjud kahe, kolme ja nelja klaasiga ukses. Uksed, kus on suurem klaaside arv, kauem ja parem säilitavad soojust ahju sees ja on ohutum, sest et ukse välispool soojendab vähem.

 

-Värv
Et köögi interjöör oleks harmooniline, vali ahju sobiva esipinna värviga. Populaarsemaks esipinna materjaliks on roostekindel teras, aga olemas ka valget, musta ja teiste värvidega esipinnad.

 

-Energiaklass
Sõltuvalt energiaklassist jagunevad ahjukappid klassideks A kuni G. Ahjud klassiga A+++ on kõige säästlikumad, kõige kõrgem energiakulu on klassil G. Pööra tähelepanu maksimaalse ühendusvõimsusele, mille tähistuseks on kW ja mis näitab kõrgeima elektrilevi võimsust, millega on võimalik ühendada ahjukappi.

 

-Juhendamise tüüp

                                              


Saadaval ahjud mehaanilise, elektroonse ja puutetundliku juhendamisega. Mehaaniline juhtimine lubab reguleerida ahjukappi tööd lülitidega, elektrooniline - nuppudega ja puutetundlik - puudutustega. Saadaval ka kombinatsioon mitu tüüpist, tihti selleks on elektroonse ja lülititega juhenduse ühendus.

 

-Displei
Displeil on nähtav informatsioon, mis on vajalik toiduvalmistamise protsessi jälgimiseks, näiteks aeg mis on läinud, temperatuur, režiim. Olemas ahjukappid LCD, LED, TFT displeidega.

 

-Töörežiim
Ahjud pakkuvad erinevaid režiime roogade ja toiduainete valmistamiseks. Igas ahjukappis on keskmiselt 8 töörežiimi, aga on võimalik valida ka väiksema või suurema režiimi arvuga. Olemas sellised režiimid: soojendus ülevalt, soojendus alt, kahepoolne soojendus, grill jne.

 

-Grill
Kui sulle meeldib toit, mis on valmistatud lõkke peal, siis kindalsti vali ahjukapp grilliga. Gaasgrillid on säästlikum kui elektergrillid.

 

-KonvektorVentilaator, mis suunab kuuma õhku ühtlaselt ahjus. Toiduained, mis on valmistatud konvektsiooni režiimis, kaotavad vähem tervislikke omadusi.

 

-Termoandur
Seade, mis muudab kokandust lihtsamaks ja informeerib temperatuurist ja rooga valmidusest.

 

-Taimer
Funktsioon, mis muudab kokandust lihtsamaks, sest et lubab panda paika rooga valmiduseks vajaliku aja ja teavitada heli- või valgussisgnaaliga, kui aeg on läbi.

 

-Juhtimise blokeerimine
Funktsioon, mis kaitseb Sinu last, sest et ei luba kogemata panda ahju tööle või muuta režiimi.

 

Võrdle ja küsi!
Praeahju valides kasuta 1a.ee võimalust võrrelda erinevate tootjate mudeleid erinevate parameetride järgi ja ära unusta, et on võimalus küsida nõu meie spetsialistide käest 1a.ee online klienditoe kaudu!

4.2 / 5 tähest (16 hindamist)

5★
7
4★
9
3★
0
2★
0
1★
0
ELECTROLUX Electrolux EOC45651OX Electrolux EOC45651OX

Profitasemel puhtus ilma küürimiseta
Ahju pürolüüsifunktsioon võimaldab saavutada laitmatu puhtuse – jäätmed muudetakse hõlpsasti eemaldatavaks tuhaks. Lisaks annab ahi teile märku, millal seda on vaja teha.

Lihtne juhtimine kõigi lemmiktoitude valmistamiseks pluss suurepärane tagasiside
Et saaksite valmistada kõiki oma lemmiktoite, pääsete selle ahju LED-ekraani kaudu kiiresti juurde 8 küpsetusrežiimile, taimerifunktsioonidele, ahjuvalgustile ja kiirkuumutusele.

Kasutage ära kogu ahjuruum – kõik küpseb ühtlaselt
Tänu UltraFanPlus-kuumutussüsteemile, eriti suurele ventilaatorile ja õhuringlussüsteemile valmivad teie toidud ühtlaselt ahju igal tasandil.

Ahjuuks, mis jääb jahedaks
Tänu heale isolatsioonile jääb see uks jahedaks. See ei lähe toatemperatuurist kunagi üle 20°C soojemaks, nii et seda on turvaline puudutada.

Tegelik ülevaade valmivast roast
Selle toidutermomeetriga saate alati täpse ülevaate oma toitude küpsemisprotsessist. Lisaks lülitab see ahju välja, kui toit on valmis.

EOC45651OX 4.2 16 393.00
Esita küsimus

captcha
Üles