Kõik kategooriad
31900

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

Eeldatav tarne NELJAPÄEVAL
Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

SELF_DELIVERY Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
Neljapäev (17.10) pärast 15:00
ADDRESS Ligikaudne tarne aeg
Neljapäev (17.10) pärast 15:00

Toote peamised parameetrid:

  • Mahutavus: 11 komplekti
  • Laius (cm): 44.8
  • Energiaklass: A++
  • Pesuklass: A
  • Kuivatusklass: A
  • Ekraan: Jah
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

Kuine makse : 13.23

Põhjalikud andmed

ÜLDANDMED
Tootja Beko
Mahutavus

Näitab mitut koplekti nõusid saab korraga pesta.

11 komplekti
Laius (cm) 44.8
Kõrgus (cm) 81.8
Sügavus (cm) 55
ENERGIA- JA VEEKULU
Energiaklass

Elektrikulu näidatakse ühes tsüklis. Faktiline elektrikulu sõltub valitud programmist. Kõige ökonoomsemad nõudepesumasinad on klass A+++. A on standardne klass, A+ - ökonoomne, omakorda klass G kulutab kõige rohkem elektrienergiat.

A++
Pesuklass

A klass tähendab kõrgeimat pesemise efektiivsust ja parimat tulemust, klass G näitab väikseimat efektiivsust ja kehvemat tulemust.

A
Kuivatusklass

A klass tähendab kõrgeimat pesemise efektiivsust ja parimat tulemust, klass G näitab väikseimat efektiivsust ja kehvemat tulemust.

A
Aastane energiatarve (kWh)

Keskmine elektri tarbimine aastas nõudepesumasinal, eeldades, et seda kasutatakse 280 korda aastas.

225
Aastane veekulu (l)

Keskmine veekulu nõudepesumasinal aastas, eeldades, et seda kasutatakse 280 korda aastas.

2436
JUHTIMINE
Juhtimise tüüp

Juhtpaneelid on mehhaanilised, elektroonilised või sensor-tüüpi. Mehhaaniline juhtimine võimaldab teil juhtida masinat pööratavate selektorite abil, elektrooniline nuppude abil ning sensor-tüüpi puutetundliku juhtpaneeliga.

Elektrooniline
Ekraan

Näitab, kas nõudepesumasinal on ekraan, millel näidatakse programmi, tsüklit ja teisi funktsioone sõltuvalt mudelist.

Jah
INDIKAATORID
Loputusaine näidik

See indikaator näitab, kas loputusvahendit on piisavalt või tuleb juurde lisada.

Jah
Soola näidik

See indikaator annab märku, kui on vaja lisada spetsiaalset soola.

Jah
PROGRAMMID JA FUNKTSIOONID
Pesuprogrammide arv

Olenevalt seadmest on võimalik valida erinevate pesuprogrammide vahel. Mida rohkem erinevaid programme, seda rohkem on võimalusi leida enda vajadustele sobivaim.

8
Viitstart

Võimaldab määrata aja kui nõude pesemine algab.

Jah
Pesutemperatuuride arv

Sõltuvalt nõude materjalist ja määrdumistasemest on võimalik valida vastav temperatuuri režiim.

6
Eelpesu

On mõeldud selleks, et eemaldada mustadelt nõudelt kuivanud toidujäätmeid, samuti ei lase see tekkida ebameeldivat lõhna.

Jah
Intensiivpesu

On mõeldud väga mustadele nõudele, pannidele ja pottidele.

Jah
Kiirpesu

Igapäevaselt kasutatav programm, mis peseb kõige kiiremini keskmiselt määrdunud nõud.

Jah
Õrn pesu

Programm on mõeldud õrnadele nõudele, näiteks klaasidele. Ta peseb õrnalt ja hoolikalt, vältides vigastusi.

Jah
Automaatprogramm

Programm, mis vastavalt nõude hulgale, materjalile ja määrduvusele kontrollib vee ja puhastusvahendi kulu ja tagab ökonoomse ja kvaliteetse pesu.

Jah
OHUTUS
Veelekkekaitse

Veelekete kaitse süsteem.

Jah
Lapselukk

Juhtimise blokeerimine, et kaitsta lapsi traumade eest – blokeeruvad juhtpaneel ja uks.

Ei
LISAINFORMATSIOON
Vee puhtuse sensor

See funktsioon näitab nõudepesumasinas vee puhtust ja tänu sellele on nõud alati hoolikalt pestud.

Ei
Müratase (dB)

See arv sõltub sellest, kui vaikselt töötab nõudepesumasin. 42 dB müra tekitab see väga vaikne nõudepesumasin

46
Erimärkused Programm Auto 45–65 °C valib nõudepesu parameetrid iseseisvalt.

Toote kirjeldus

AquaIntenseFast+GlassShield

AquaIntense

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb seade kõik nõud õnarusi ja pilusid vältimata veelgi põhjalikumalt puhtaks.Fast+

Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.GlassShield

Üheks Beko nõudepesumasinate esinduslikuks ja eesrindlikuks funktsiooniks on tehnoloogia GlassShield, mis arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab pöördnupu GlassShield seadistamisest vastavalt koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate nõudepesutulemuste saavutamiseks.Invertermootor

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Programm Automaatne Allin1

Teie Beko nõudepesumasin tunneb automaatselt ära, kas kasutate pesemiseks tablette Allin1. Kui see on nii, pikendab seade iseseisvalt kasutatava pesuvahendi võimaluste täielikuks ärakasutamiseks pesemise programmi kestvust.


Süsteem Acrobat

Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)! Funktsioon on saadaval teatud mudelites.46 dB
Tänu nõudepesumasina madalale müratasemele sobib see ideaalselt kööginurkadesse ja väikestesse korteritesse.

Alumise korvi sang

Alumise korvi sang
Korvi dekoratiivsed, ergonoomilised sangad lihtsustavad selle väljavõtmist, isegi kui see on täis.
 
AquaActive

AquaActive
Funktsioon AquaActive on teie eriülesannete agent. Pärast selle sisselülitamist hakkab alumine pihustikonsool vett tavalisest kolm korda suurema rõhuga pihustama, tänu millele alistub lõpuks isegi kõige vastupidavam mustus. Pidage ainult meeles potid ja kausid korvis põhjaga ülespoole paigutada.

Energiaklass A++
Energiaklass A++
Tänu uusimatele tehnoloogilistele lahendustele tarbivad energiaklassi A++ tooted väga vähe energiat ning aitavad parandada pere eelarve seisu ja hoolivad ka looduskeskkonnast.
 
Kruusiriiuli kõrguse reguleerimine

Kruusiriiuli kõrguse reguleerimine
See funktsioon pakub vaba ruumi maksimaalset kasutust. Kõrgeid kruuse ja madalamaid tasse saab asetada nt üksteise peale.
Kuivatamise klass A

Kuivatamise klass A
Tänu kaasaegsele kuivatussüsteemile saavutavad Beko nõudepesumasinad kuivatamise kõrgeima A klassi!
 
Näidik LedSpot TM

Näidik LedSpot TM
Teatud Beko nõudepesumasinatel on põrandal nähtav töö valgusnäidik. Tänu sellele on ilma ukse avamiseta teada, et nõudepesumasin töötab.
Pesemistulemuse klass A

Pesemistulemuse klass A
Pesemistulemuse klass A on vastavalt Euroopa standarditele oma kategooria parim klass.
 
Pool masinatäit

Pool masinatäit
Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.
Programm Auto 45–65 °C

Programm Auto 45–65 °C
Programm Auto 45–65 °C valib nõudepesu parameetrid iseseisvalt.
 
Programm Mini 30

Programm Mini 30
See programm on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Programm nõudepesumasina sisemuse pesemiseks

Programm nõudepesumasina sisemuse pesemiseks
Nõudepesumasina sisepesu programm (P0) tagab kiirelt ja säästlikult teie Beko seadme sisemuse kestva puhtuse, hoolitsedes nõudepesumasina sees ka hügieeni ja meeldiva lõhna eest.
 
Programm Quick & Clean 70 °C

Programm Quick & Clean 70 °C
Quick & Clean 70 °C on Beko nõudepesumasinate unikaalne programm. See on energiaklassis A kiireim (58 minutit) täisprogramm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Reguleeritavad taldrikutoed

Reguleeritavad taldrikutoed
Tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.
 
Süsteem Water Safe
Süsteem Water Safe
Süsteem Water Safe kaitseb vee väljavoolamise ja üleujutamise eest. Vee lekkimise korral katkestatakse vee juurdevool nõudepesumasinasse automaatselt.

Süsteem WaterStop

Süsteem WaterStop
Voolikule paigaldatud süsteem WaterStop katkestab kraanivee juurdevoolu. See kaitseb täiendavalt üleujutamise eest.
 
8 programmi

8 programmi
Beko teab, et elu on täis üllatusi ja tihti juhtub, et kahest-kolmest pesuprogrammist lihtsalt ei piisa. Meie eksperdid töötasid välja 8 erinevat pesuprogrammi nõude pesemiseks.

AquaFlex

AquaFlex
Tehnoloogia AquaFlex on üks nõudepesumasinates kasutust leidvatest Beko standardtehnoloogiatest. Tänu sellele võime ühe nõudepesutsükli jooksul pesta (ülemises korvis) nii õrnu nõusid (pitse ja klaase) kui (alumises korvis) ka raskelt määrdunud potte ja muid köögitarvikuid. Spetsiaalselt konstrueeritud pihustisüsteem hoiab ära isegi kõige haprama klaasi kahjustamise ja mustus kõrvaldatakse ka väga määrdunud köögiriistadelt. Süsteem tagab ka selle, et pärast pesu on kõik nõud 100% kuivad.
 
Elektrooniline ekraan

Elektrooniline ekraan
Beko toodete uus suur ekraan võimaldab valida mitmeid funktsioone ja juhtida toodet paremini. Lisaks sobitub ekraan ideaalselt toote kaasaegse välimusega.

HotAir

HotAir
Teie nõude ideaalseks kuivatamiseks kasutab kuuma õhuga kuivatamise süsteem nõudepesu järel kuumenenud õhku loominguliselt. Piisab pärast nõudepesu lõppemist nende mõneks ajaks seadmesse jätmisest.
 
LCD

LCD
Seade on varustatud praktilise ja esteetilise LCD-ekraaniga, mis näitab teile määratud parameetreid ning hõlbustab (või kiirendab) märkimisväärselt Beko nõudepesumasina kasutamist.

LCD-ekraan

LCD-ekraan
LCD-ekraan aitab ühel ekraanil erinevaid funktsioone jälgida ning juhtida: võimaldab starti kuni 24 tundi edasi lükata, pakub programmi kontrollimise võimalust, võimaldab kontrollida hoiatuste näidikuid ja programmi tööaega. LCD-ekraan hoolitseb mugavuse eest, toetab toote elegantset välimust ja võimaldab valida lisafunktsioone, hallata aega ning muuta toote kasutamine lihtsamaks.
 
Pesuvahend tabletis

Pesuvahend tabletis
Allin1 tabletid on väga mugavad kasutada. Paraku võivad need aeg-ajalt lõpuni mitte lahustuda ja tekitada olukorra, kus nõud ei ole piisavalt kuivad. Seetõttu lõi Beko spetsiaalse funktsiooni, mis eemaldab negatiivsed mõjutused ja tagab kompakttableti kasutamise maksimaalse funktsionaalsuse.
Vee kareduse andur

Vee kareduse andur
Vee kareduse andur võimaldab vee kareduse intelligentset parandamist nii, et nõudepesu oleks samaaegselt leebe ja tõhus.

 

Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
BEKO Beko DIS28120

AquaIntenseFast+GlassShield

AquaIntense

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb seade kõik nõud õnarusi ja pilusid vältimata veelgi põhjalikumalt puhtaks.Fast+

Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.GlassShield

Üheks Beko nõudepesumasinate esinduslikuks ja eesrindlikuks funktsiooniks on tehnoloogia GlassShield, mis arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab pöördnupu GlassShield seadistamisest vastavalt koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate nõudepesutulemuste saavutamiseks.Invertermootor

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Programm Automaatne Allin1

Teie Beko nõudepesumasin tunneb automaatselt ära, kas kasutate pesemiseks tablette Allin1. Kui see on nii, pikendab seade iseseisvalt kasutatava pesuvahendi võimaluste täielikuks ärakasutamiseks pesemise programmi kestvust.


Süsteem Acrobat

Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)! Funktsioon on saadaval teatud mudelites.46 dB
Tänu nõudepesumasina madalale müratasemele sobib see ideaalselt kööginurkadesse ja väikestesse korteritesse.

Alumise korvi sang

Alumise korvi sang
Korvi dekoratiivsed, ergonoomilised sangad lihtsustavad selle väljavõtmist, isegi kui see on täis.
 
AquaActive

AquaActive
Funktsioon AquaActive on teie eriülesannete agent. Pärast selle sisselülitamist hakkab alumine pihustikonsool vett tavalisest kolm korda suurema rõhuga pihustama, tänu millele alistub lõpuks isegi kõige vastupidavam mustus. Pidage ainult meeles potid ja kausid korvis põhjaga ülespoole paigutada.

Energiaklass A++
Energiaklass A++
Tänu uusimatele tehnoloogilistele lahendustele tarbivad energiaklassi A++ tooted väga vähe energiat ning aitavad parandada pere eelarve seisu ja hoolivad ka looduskeskkonnast.
 
Kruusiriiuli kõrguse reguleerimine

Kruusiriiuli kõrguse reguleerimine
See funktsioon pakub vaba ruumi maksimaalset kasutust. Kõrgeid kruuse ja madalamaid tasse saab asetada nt üksteise peale.
Kuivatamise klass A

Kuivatamise klass A
Tänu kaasaegsele kuivatussüsteemile saavutavad Beko nõudepesumasinad kuivatamise kõrgeima A klassi!
 
Näidik LedSpot TM

Näidik LedSpot TM
Teatud Beko nõudepesumasinatel on põrandal nähtav töö valgusnäidik. Tänu sellele on ilma ukse avamiseta teada, et nõudepesumasin töötab.
Pesemistulemuse klass A

Pesemistulemuse klass A
Pesemistulemuse klass A on vastavalt Euroopa standarditele oma kategooria parim klass.
 
Pool masinatäit

Pool masinatäit
Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.
Programm Auto 45–65 °C

Programm Auto 45–65 °C
Programm Auto 45–65 °C valib nõudepesu parameetrid iseseisvalt.
 
Programm Mini 30

Programm Mini 30
See programm on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Programm nõudepesumasina sisemuse pesemiseks

Programm nõudepesumasina sisemuse pesemiseks
Nõudepesumasina sisepesu programm (P0) tagab kiirelt ja säästlikult teie Beko seadme sisemuse kestva puhtuse, hoolitsedes nõudepesumasina sees ka hügieeni ja meeldiva lõhna eest.
 
Programm Quick & Clean 70 °C

Programm Quick & Clean 70 °C
Quick & Clean 70 °C on Beko nõudepesumasinate unikaalne programm. See on energiaklassis A kiireim (58 minutit) täisprogramm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Reguleeritavad taldrikutoed

Reguleeritavad taldrikutoed
Tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.
 
Süsteem Water Safe
Süsteem Water Safe
Süsteem Water Safe kaitseb vee väljavoolamise ja üleujutamise eest. Vee lekkimise korral katkestatakse vee juurdevool nõudepesumasinasse automaatselt.

Süsteem WaterStop

Süsteem WaterStop
Voolikule paigaldatud süsteem WaterStop katkestab kraanivee juurdevoolu. See kaitseb täiendavalt üleujutamise eest.
 
8 programmi

8 programmi
Beko teab, et elu on täis üllatusi ja tihti juhtub, et kahest-kolmest pesuprogrammist lihtsalt ei piisa. Meie eksperdid töötasid välja 8 erinevat pesuprogrammi nõude pesemiseks.

AquaFlex

AquaFlex
Tehnoloogia AquaFlex on üks nõudepesumasinates kasutust leidvatest Beko standardtehnoloogiatest. Tänu sellele võime ühe nõudepesutsükli jooksul pesta (ülemises korvis) nii õrnu nõusid (pitse ja klaase) kui (alumises korvis) ka raskelt määrdunud potte ja muid köögitarvikuid. Spetsiaalselt konstrueeritud pihustisüsteem hoiab ära isegi kõige haprama klaasi kahjustamise ja mustus kõrvaldatakse ka väga määrdunud köögiriistadelt. Süsteem tagab ka selle, et pärast pesu on kõik nõud 100% kuivad.
 
Elektrooniline ekraan

Elektrooniline ekraan
Beko toodete uus suur ekraan võimaldab valida mitmeid funktsioone ja juhtida toodet paremini. Lisaks sobitub ekraan ideaalselt toote kaasaegse välimusega.

HotAir

HotAir
Teie nõude ideaalseks kuivatamiseks kasutab kuuma õhuga kuivatamise süsteem nõudepesu järel kuumenenud õhku loominguliselt. Piisab pärast nõudepesu lõppemist nende mõneks ajaks seadmesse jätmisest.
 
LCD

LCD
Seade on varustatud praktilise ja esteetilise LCD-ekraaniga, mis näitab teile määratud parameetreid ning hõlbustab (või kiirendab) märkimisväärselt Beko nõudepesumasina kasutamist.

LCD-ekraan

LCD-ekraan
LCD-ekraan aitab ühel ekraanil erinevaid funktsioone jälgida ning juhtida: võimaldab starti kuni 24 tundi edasi lükata, pakub programmi kontrollimise võimalust, võimaldab kontrollida hoiatuste näidikuid ja programmi tööaega. LCD-ekraan hoolitseb mugavuse eest, toetab toote elegantset välimust ja võimaldab valida lisafunktsioone, hallata aega ning muuta toote kasutamine lihtsamaks.
 
Pesuvahend tabletis

Pesuvahend tabletis
Allin1 tabletid on väga mugavad kasutada. Paraku võivad need aeg-ajalt lõpuni mitte lahustuda ja tekitada olukorra, kus nõud ei ole piisavalt kuivad. Seetõttu lõi Beko spetsiaalse funktsiooni, mis eemaldab negatiivsed mõjutused ja tagab kompakttableti kasutamise maksimaalse funktsionaalsuse.
Vee kareduse andur

Vee kareduse andur
Vee kareduse andur võimaldab vee kareduse intelligentset parandamist nii, et nõudepesu oleks samaaegselt leebe ja tõhus.

 

DIS28120 319.00
Esita küsimus

captcha
Üles