Kõik kategooriad
16600

NB! Liisingukalkulaatori näidatavad summad on umbkaudsed ja informatiivse iseloomuga. Maksete täpne suurus sõltub liisingupakkujast, kõik summad kooskõlastatakse teiega liisingulepingu sõlmimisel.

! Hulgilaos viimased 5 tk!

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

SELF_DELIVERY Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
28.12.2018
ADDRESS Ligikaudne tarne aeg
20.12.2018

Kauba peamised parameetrid:

  • Tüüp: Laienev
  • Laius: 60
  • Värv: Hall
  • Maksimaalne võimsus (m3/h): 400
  • Reguleeritav võimsus: Mehaaniline
  • Kiirus: 3
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

Kuine makse : 6.88

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Bosch
Õhupuhastaja tüüp

Peamised õhupuhastajad on kamina- ja kuppeltüüpi. Kaminatüüpi õhupuhastaja paigaldatakse pliidi kohale ja ta puhastab õhku, ilma et oleks ventilatsiooniga ühendatud. Kuppeltüüpi õhupuhastaja on kõige populaarsem ja silmapaistvam. Nad paigutatakse pliidi kohale ja ühendatakse väljatõmbe ventilatsiooniavaga.

Laienev
Laius (cm) 60
Filter

On olemas pestavad, pestavad alumiiniumist, alumiiniumkassetid, metallist ja söest filtrid. Alumiiniumist ja roostevabast terasest filtreid tuleb regulaarselt pesta. Siis on filter alati puhas ja läikiv ning ei ole süttimisohtlik. Kui õhupuhasti töötab redsekulatsiooni režiimil ja õhk tuleb tagasi kööki, siis tuleb täiendavalt paigaldada veel üks söefilter.

Metallist pestav
Värv Hall
Mõõtmed

Laius x kõrgus x pikkus. Mõnikord on parem, kui õhupuhasti on mõõtudelt pliidist pisut suurem. Siis ta saaks imeda auru kogu pliidi pinnalt ja kindlustaks köögis puhta ja värske õhu. Kasutada pliidi pinnast väiksemat õhupuhastit ei soovita tema ebaefektiivsuse tõttu.

598 x 203 x 290 mm
JÕUDLUS
Maksimaalne võimsus (m3/h)

Väiksele köögile piisab 130-200 m3/h, suurele köögile oleks vaja väljatõmmet 200-700 m3/h.

400
Mootorite arv

Kui on kaks mootorit, siis see garanteerib kiire ja võimsa õhu väljatõmbe.

1
KONTROLL
Reguleeritav võimsus

Võimsuse regulaarimine võib olla mehhaaniline, elektrooniline, elektromehhaaniline ja sensor-tüüpi. Mehhaaniline juhtimine toimub tavaliste klahvidega, elektrooniline nuppude abil ja sensor-tüüpi on puutetundlik.

Mehaaniline
Kiirus

Väljatõmbe võimsust reguleeritakse kiirustena- tavaliselt on seal 2-4 kiirust. Väikseid pöördeid võib kasutada nii üldiseks puhastamiseks kui ka toiduvalmistamise ajal. Suured pöörded aitavad puhastada õhku situatsioonis, kui on palju suitsu, kõrbelõhna jne.

3
LISAKS
Sisseehitatud valgustus

Sisseehitatud valgustus tekitab ühtlase valguse, et näha, mis pliidil toimub ka siis kui köögi valgustus on välja lülitatud.

2 x 20 W Halogeen
Müratase

Väljatõmme töötab väga vaikselt, tema müra või hääl on võrreldatav sosistamisega, mis kostub 5m kusgusele (alla 35db). Kui hääl on võrreldav sosistamisega 10m kaugusele (kuni 45db), loetakse hääl vaikseks.

68 dB
Erimärkused Energiatõhususe klass: C
Hüdrodünaamiline energiaklass: C
Valgustuse efektiivsuse klass: E
Rasvafiltri klass: B

Ülevaade

4.3 / 5 tähest (2 hindamist)

5★
1
4★
1
3★
0
2★
0
1★
0
BOSCH Bosch DFL064W50 DFL064W50 4.3 2 5 0.5 166.00
Esita küsimus

captcha
Üles