Kõik kategooriad

Samsung POWERbot VR20H9050UW

(14)
3.9 / 5 tähest
5★
2
4★
10
3★
2
2★
1★

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: VR20H9050UW/SB Garantii:  24 kuud
32
Soodus
511.00 €
750.00 €

! Viimased 5 tk!

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
28.11.2017
Ligikaudne tarne automaati
28.11.2017
Ligikaudne tarne aeg
28.11.2017

Kauba peamised parameetrid:

  • Tüüp: Kuiv tolmuimu/Robottolmuimeja
  • Tolmukogumissüsteem: Tolmukott
  • Tolmukoguja suurus (l): 0
  • Kaal (kg): 4.8
Rohkem antud tootest

Liisingu kalkulaator:

Kuine makse: 52.42
ÜLDNÄITAJAD
Tootja Samsung
Tüüp Kuiv tolmuimu
Robottolmuimeja
Tolmukogumissüsteem

Tolmuimejatel on kaks peamist tolmu kogumise tüüpi: konteineri tüüpi ja tolmukotid. Konteinertüübi alagrupp on veefilter. Samuti on võimalikud kombineeritud variandid: konteiner ja veefilter või tolmukotid ja veefilter. Siis võib tolmuimejaga imeda nii kuiva kui ka märga mustust. Kõigepealt tuleb valida, kas soovite, et tolm koguneks kotti, mille uue vastu vahetate või kasutate konteiner tüüpi tolmuimejat. Sel juhul tuleb filtrit vahetada peale igat viiendat konteineri puhastamist või kui filter on silmnähtavalt must. Veefilter kogub tolmu ja värskendab ruumis õhku. Pole vaja vahetada kotte, piisab määrdunud vee väljavalamisest.

Tolmukott
Tolmukoguja suurus (l) 0
Värv Must
Energiaklass

Toote energiatarbimise indikaator skaalal A kuni H, milles A tähistuab vähimat energiatarbimist ja H tähistab suurimat energiatarbimist.

Puudub informatsioon
Vaibapuhastuse energiaklass

Toote efektiivsuse indikaator vaipkatete puhastamisel, milles A tähistab kõige suuremat efektiivsust ning G tähistab kõige madalamat efektiivsust.

Puudub informatsioon
Kõvapõranda energiaklass

Toote efektiivsuse indikaator kõvapindade puhastamisel, milles A tähistab kõige suuremat efektiivsust ning G tähistab kõige madalamat efektiivsust.

Puudub informatsioon
Filtri tõhusus

Tõhusam filtriklass vähendab tolmu sattumist tolmuimejast välja. A klass tähistab kõige efektiivsemat ning G klass kõige vähem efektiivsemat filtri tõhususe klassi.

Puudub informatsioon
VÕIMSUS
Maksimaalne võimsus (W)

Suur võimsus ei ole alati hea ja efektiivse töö näitaja. Võimsus näitab elektienergia tarbimist ja tal ei ole otsest mõju efektiivsele tolmu kogumisele.

Puudub informatsioon
Imemisvõimsus (W)

Imemise võimsus = õhu surve (vaakum) x õhu läbivool (liitrit sekundis), mida väljendatakse vattides. Ainult suur imemise võimsus ei pruugi veel anda head tulemust. Et tagada kvaliteetne tulemus tuleb suurele imemisvõimsusele lisada ka efektiivne otsik.

Puudub informatsioon
Reguleeritav õhuvool Jah
IMEMISTORU, HARI JA OTSIKUD
Toru

Tomuimejate torud jagunevad teleskooptorudeks ja kokkupandavateks torudeks. Teleskooptorud on mugavad, kuna võimaldavad reguleerimist vastavalt inimese pikkusele. Kokkupandavad torud võtavad vähe ruumi.

Ei
Põhiotsik Puudub informatsioon
Otsiku lüliti (põrand / vaip)

Funktsioon, mis võimaldab põranda puhastust nii siledal pinnal kui ka vaibal. Režiimi ümberlülitamist saab teostada jalaga.

Ei
Prao otsik

Kitsas otsik, mis on mugav kitsastes kohtades, näiteks radiaatorite juures.

Ei
Tolmuotsik

Spetsiaalne otsik tolmu kogumiseks.

Ei
Mööbliotsik

Pehme mööbli otsik, mis sobib suurepäraselt tekstiilitoodete, mööbli ja teiste pehmete pindade puhastamiseks.

Ei
Vaibaotsik

Spetsiaalne otsik vaiba puhastamiseks.

Ei
LISAKS
Filtri tüüp

On kolme tüüpi filtreid: mikrofiltrid, HEPA pestavad filtrid ja HEPA mittepestavad filtrid. Mikrofiltreid ja HEPA mitte pestavaid filtreid ei tohi pesta- need tuleb vahetada uute vastu. HEPA pestavaid filtreid tuleb pesta vastavalt instruktsioonile.

Puudub informatsioon
Juhtme pikkus (m)

Pikk kaabel on palju mugavam, sest tänu sellele on vähem vajadust juhet lahti ühendada ja teist pistikut leida. Et arvutada umbkaudset ulatust, on vaja lisada juhtme pikkusele 3 meetrit. Näiteks, kui juhtme pikkus on 9 meetrit (kaasa arvatud toru ja voolik) on võimalik ulatuda üle 12 meetrise pinna.

Puudub informatsioon
Kaal (kg) 4.8
Mõõtmed

Laius x kõrgus x sügavus

362 x 135 x 378 mm
Erimärkused Puldiga juhtimine
Kiirpuhastus: 0.32 m/sek
Puhastusaeg: 60 min
Laadimisaeg: 160 min
Aku tüüp: Li-ion
Sensor: FullView Sensor™
Puhastusala laius: 311 mm
LED ekraan

Samsung POWERbot VR20H9050UW


Ületamatu imemisvõimsus*
Üllatavalt võimas tänu digitaalsele invertertehnoloogiale, mis tekitab kuni 60 korda suurema imemisvõimsuse*. Selle senisest suurem trummelhari puhastab ka palju laiemat ala ja takerdub vähem tõenäoliselt asjade vahel.

*Testitud Samsungi mootoriga VR9000 ja Samsungi tavalise VR10F71UCAC-ga. Põhineb sisetestil.

Ülitugev imemine pikaks ajaks
CycloneForce'i tugev tsentrifugaaljõud eraldab mustuse ja prahi välisesse kambrisse. Nii säilitab see imemisvõimsuse, sest hoiab filtri puhta, ummistades seda vähem.


*Testitud Samsung VR9000 ja Samsungi tavalise VR10F71UCAC-ga. Põhineb sisetestil.Puhastab veelgi rohkem
Laiem hari puhastab laiamaid alasid vähema liikumisega. See on 311 mm lai ehk 107 mm laiem tavalistest 204 mm laiusega harjadest ning puhastab seetõttu kiiremini.


*Võrreldud Samsungi tavalise VR10F71UCAC-ga.Lai skannimine
Täiustatud kõrgjõudlusega FullView Sensor™ skannib laialt ka kõige kitsamaid ja väiksemaid takistusi** üle laia ala. Kuna "pimekohti" on palju vähem, liigub see turvaliselt üle kogu ruumi, möödudes targalt takistustest või kohtadest, kuhu võib kinni jääda.


**Testitud Samsung VR9000 ja Samsungi tavalise VR10F71UCAC-ga. Põhineb sisetestil.


Osuta ja puhasta
Kontroller Point Cleaning™ võimaldab juhatada seda tolmuseid kohti puhastama. Lihtsalt suunake valgus VR9000 ette ning masin alustab kiirele järgnedes puhastamist.Rattad veerevad sujuvalt üle
Easy Pass™-rattad ületavad kergelt enamiku takistusi, nii et masin jätkab tööd, kui teid pole kohal. Kere on nüüd põrandast 15 mm kõrgusel, mistõttu selle kinnijäämine millegi otsa on vähem tõenäoline.Kiire ja tõhus puhastus
Süsteem Visionary Mapping™ Plus leiab optimaalse teekonna kiireks puhastamiseks. Seadme 10 andurit ja digikaamera koostavad teie majast täieliku kaardi arvutavad välja kõige tõhusama puhastusteekonna.Puhastage, nagu teile meeldib
7 puhastusrežiimi võimaldavad teil valida parima puhastusviisi erinevates olukordades. Sellel 4 puhastusstiili ehk režiimid Auto, Spot, Max ja Manual, 2 planeerimisrežiimi ja režiim Dust Sensor.Automaatne laadimine
Funktsioon Auto Charge tähendab, et te ei pea muretsema aku tühjenemise ja seadme seiskumise pärast. Kui aku hakkab tühjenema, liigub seade automaatselt dokkimisjaama ennast laadima, enne kui jätkab puhastamist.Rõõm värvidest
Nautige rõõmsat puhastust ja mugavat majapidamistööd seadme POWERbot VR9000 heledate ja harmoniseeritud värvidega. Seadmel on kaks ainulaadset värvi: tugev ja autentne õhkvaskne ning energiline ja julge sügavsinine.Tõhusam virtuaalne kaitse
Virtual Guard™ ei lase seadmel minna teie valitud aladele. Lihtsalt aktiveerige see ühe nupuvajutusega ja kasutage seda piiratud ruumides, kus teil võiv olla väärtuslikku mööblit või lemmikloomaasemeid.Kõik, mida vajate
Seadmega on kaasas lisatarvikud, mis teevad puhastuse alustamise lihtsamaks. Nende hulka kuuluvad dokkimisjaam aku laadimiseks, pult ka virtuaalsed piirded valitud alade kaitseks. Saate kaasa ka tagavarafiltrid.

Kuidas valida tolmuimejat?

 Antud ostujuhend aitab Sul tutvuda tähtsaimate tolmuimejate parameetritega. Jälgi neid ja vali endale sobivaim mudel!

 

 

-Koristusviis

                                                                   

On olemas kolme tüüpi tolmukogumissüsteeme — konteiner, tomukott või veefilter. On olemas ka mudelid kombineeritud kogumissüsteemiga, näiteks konteiner või tolmukott koos veefiltriga. Veefiltriga tolmuimejad korjavad tolmu kõige paremini, sest vesi ei lase tolmul toas levida ja õhk peale koristust on väga puhas. Hoolitsemine veefiltriga tolmuimeja eest nõuab rohkem aega, kuna seda peab regulaarselt loputama. Lihtsaim viis tolmust vabanemiseks on tolmukott või konteiner. Konteineriga tomuimejal ei pea muretsema tolmukottide pärast, kuid filtreerimise tase on halvem.

-Tüüp

                                                           

Eristatakse kolme tüüpi tolmuimejaid — kuivad tolmuimejad, pesevad tolmuimejad ja robotid. Võimalik on ka kahe või kolme tüübi kombinatsioon, näiteks robottolmuimejad, mis teevad nii kuiva koristuse, kui ka pesevad.

 

-Mahutavus
Tolmuimeja mahutavust tuleb valida vastavalt tolmuimeja kasutuseesmärgile — kui sa kasutad seda väikeste pindade puhastamiseks, näiteks diivani, kardinate või auto, siis tasub võtta väiksemahulist mudelit, kui aga tuleb tihti koristada suure ruume, siis on parem võtta suurema mahuga tolmuimeja. Mahtuvuse vahemik on alates 0,1 liitrist ja lõpetades 35 liitriga. Näiteks,40 - 50 ruutmeetrise korteri koristamiseks sobivad mudelid 1,5 – 3 liitrise mahuga.

 

-Värv
Levinuimad tolmuimejate värvid on must, sinine ja punane, kuid on saadaval ka valged, hõbedased, roheline ja muu värvi mudelid.

 

-Mootori võimsus
Tolmuimejate võimsus võib erineda, alates 17 vatti (W) ja lõpetades 2400 vatiga. Antud parameeter näitab mitte imemisvõimsust, vaid mootori võimsust ja energiasäästlikust — mida suurem on võimsus, seda on kõrgem elektritarbimine. Lisaks, võimsaim mootor ei tähenda alati võimsaimat imemisvõimsust ja efektiivsemat tolmukogumist.

 

-Imemisvõimsus
Antud parameeter iseloomustab toluimeja jõudlust tolmustel pindadel. Puidust, parkett-, plaat-, laminaat-, linoleum- ja teistele siledatele pindadele sobivad mudelid imemisvõimsusega 250 – 400 W, pehme mööbli ja vaipade puhastamiseks on vaja võimsamat mudelit. Efektiivse koristamise tagamiseks tuleb valida suure imemisvõimsusega mudelit ja sobivat otsikut.

 

-Reguleeritav võimsusFunktsioon võimaldab reguleerida võimsust sobiva pinna jaoks, näiteks vaipade puhastamiseks tasub valida suuremat võimsust, kardinate jaoks aga - väiksemat. Reguleeides võimsust võib säästa energiat.

 

-Toru
Tolmuimejatel on kahte tüüpi toru — teleskoopilised ja kokkupandavad. Mugavam on kasutada teleskoopilisi torusid, sest need võimaldavad valida optimaalse pikkuse vastavalt Sinu kasvule ja pinna kõrgusele.

 

-Otsiku lüliti (põrand / vaip)Funktsioon võimaldab vahetada harja nii kõvade, kui ka pehmete pindade vahel.

 

-Otsikud  • Prao otsik – otsik, mille abil on mugav koristada kitsaid kohti nagu näiteks radiaatorid või pehme mööbli pilud;
  • Tolmuotsik – efektiivse tolmukoristuse jaoks;
  • Mööbliotsik – tekstiilpindade, pehme mööbli ja teiste sarnaste pindade puhastamiseks;
  • Vaibaotsik – spetsiaalne otsik vaipade puhastamiseks.

 

-Juhtme pikkus
Pikemad juhtmed lihtsustavad koristamist, sest siis peab harvemini vahetama toiteallikat. Raadiust, kus tolmuimeja saab töötada, saab määrata liites juhtme pikkusele kolm meetrit, näiteks kuue meetrise juhtmega tolmuimeja saab koristada üheksa meetri raadiuses.

 

-Kaal
Tolmuimeja kaal, sõlutvalt kasutatavatest materjalidest ja mootori raskusest, tolmuimeja kaal võib olla ligikaudu pooleteisest kilogrammist kuni peaaegu kümneni. Pööra tähelepanu antud näitajale kui tolmuimejat tuleb koristamise ajal tihti tõsta või kanda, näiteks teisele korrusele.

 

Võrdle ja küsi!
Valides tolmuimejat kasuta 1a.ee võimalust võrrelda erinevate mudelite näitajaid ja küsi 1a.ee spetsialistidelt!

3.9 / 5 tähest (14 hindamist)

5★
2
4★
10
3★
2
2★
1★

Dmytro - 11.11.2017

Kinnitatud ost

Замечательный пылесос. Оправдывает свои деньги на все 100 процентов. удобство, качество, мощность.Заряжается быстро и заряда хватает на долго. Все на уровне. Первое время сомневались купить именно этот, на фоне обилия других роботов, но о выборе нет сожалений. Однозначно лучший среди роботов-пылесосов. 1а так же на уровне обеспечил покупку. Советую всем.

SAMSUNG Samsung POWERbot VR20H9050UW

Samsung POWERbot VR20H9050UW


Ületamatu imemisvõimsus*
Üllatavalt võimas tänu digitaalsele invertertehnoloogiale, mis tekitab kuni 60 korda suurema imemisvõimsuse*. Selle senisest suurem trummelhari puhastab ka palju laiemat ala ja takerdub vähem tõenäoliselt asjade vahel.

*Testitud Samsungi mootoriga VR9000 ja Samsungi tavalise VR10F71UCAC-ga. Põhineb sisetestil.

Ülitugev imemine pikaks ajaks
CycloneForce'i tugev tsentrifugaaljõud eraldab mustuse ja prahi välisesse kambrisse. Nii säilitab see imemisvõimsuse, sest hoiab filtri puhta, ummistades seda vähem.


*Testitud Samsung VR9000 ja Samsungi tavalise VR10F71UCAC-ga. Põhineb sisetestil.Puhastab veelgi rohkem
Laiem hari puhastab laiamaid alasid vähema liikumisega. See on 311 mm lai ehk 107 mm laiem tavalistest 204 mm laiusega harjadest ning puhastab seetõttu kiiremini.


*Võrreldud Samsungi tavalise VR10F71UCAC-ga.Lai skannimine
Täiustatud kõrgjõudlusega FullView Sensor™ skannib laialt ka kõige kitsamaid ja väiksemaid takistusi** üle laia ala. Kuna "pimekohti" on palju vähem, liigub see turvaliselt üle kogu ruumi, möödudes targalt takistustest või kohtadest, kuhu võib kinni jääda.


**Testitud Samsung VR9000 ja Samsungi tavalise VR10F71UCAC-ga. Põhineb sisetestil.


Osuta ja puhasta
Kontroller Point Cleaning™ võimaldab juhatada seda tolmuseid kohti puhastama. Lihtsalt suunake valgus VR9000 ette ning masin alustab kiirele järgnedes puhastamist.Rattad veerevad sujuvalt üle
Easy Pass™-rattad ületavad kergelt enamiku takistusi, nii et masin jätkab tööd, kui teid pole kohal. Kere on nüüd põrandast 15 mm kõrgusel, mistõttu selle kinnijäämine millegi otsa on vähem tõenäoline.Kiire ja tõhus puhastus
Süsteem Visionary Mapping™ Plus leiab optimaalse teekonna kiireks puhastamiseks. Seadme 10 andurit ja digikaamera koostavad teie majast täieliku kaardi arvutavad välja kõige tõhusama puhastusteekonna.Puhastage, nagu teile meeldib
7 puhastusrežiimi võimaldavad teil valida parima puhastusviisi erinevates olukordades. Sellel 4 puhastusstiili ehk režiimid Auto, Spot, Max ja Manual, 2 planeerimisrežiimi ja režiim Dust Sensor.Automaatne laadimine
Funktsioon Auto Charge tähendab, et te ei pea muretsema aku tühjenemise ja seadme seiskumise pärast. Kui aku hakkab tühjenema, liigub seade automaatselt dokkimisjaama ennast laadima, enne kui jätkab puhastamist.Rõõm värvidest
Nautige rõõmsat puhastust ja mugavat majapidamistööd seadme POWERbot VR9000 heledate ja harmoniseeritud värvidega. Seadmel on kaks ainulaadset värvi: tugev ja autentne õhkvaskne ning energiline ja julge sügavsinine.Tõhusam virtuaalne kaitse
Virtual Guard™ ei lase seadmel minna teie valitud aladele. Lihtsalt aktiveerige see ühe nupuvajutusega ja kasutage seda piiratud ruumides, kus teil võiv olla väärtuslikku mööblit või lemmikloomaasemeid.Kõik, mida vajate
Seadmega on kaasas lisatarvikud, mis teevad puhastuse alustamise lihtsamaks. Nende hulka kuuluvad dokkimisjaam aku laadimiseks, pult ka virtuaalsed piirded valitud alade kaitseks. Saate kaasa ka tagavarafiltrid.

VR20H9050UW/SB 3.9 14 511.00
Esita küsimus

captcha
Üles