Kõik kategooriad

Beko CSA 24021 X

(14)
4.1 / 5 tähest
5★
7
4★
7
3★
0
2★
0
1★
0

Hinnata on võimalik vaid kasutajal kes on toote ostnud

Tootekood: 5944008915810 Garantii:  24 kuud
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval
ÜLDNÄITAJAD
Tootja Beko
Tüüp

Näitab külmutuskambri asetust: üleval või all. Külmikutel „Side–by–side“ on külmutus ja jahutuskambrid üksteise kõrval.

Sügavkülm all
Värv Roostevaba teras
MÕÕTMED
Kõrgus (cm)

Kolme kuni neljaliikmelisele perele sobib külmik kõrgusega 150 – 185 cm. Üliõpilastele ja pensionäridele 50 – 150 cm. Kahe kuni kolmeliikmelisele perele piisab külmikust 130 – 150 cm.

152
Laius (cm) 54
Sügavus (cm) 60
Kaal (kg) 49
ELEKTRITARBIMINE
Elektritarbimise klass

Kõige ökonoomsemad külmikud on klass A+++. A on standardne klass, A+ - ökonoomne, omakorda klass G kulutab kõige rohkem elektrienergiat.

A+
Aastane energiatarbimine

Keskmine külmiku elektrikulu aastas.

244 kWh
KÜLMIKU MAHUTAVUS
Jahekambri maht (l) 142
Riiulite materjal

Jagunevad materjali (karastatud klaas, plastmass, puit) või kuju järgi. Enimlevinud materjalina on kasutatud karastatud klaasi - umbes 90% juhtudel. Veinikülmikute riiulid on enamasti valmistatud puidust.

Karastatud klaas
Sügavkülmiku maht (l) 87
Sügavkülma asukoht All
Sahtlite arv sügavkülmikus 3
SULATUS- JA KÜLMUTUSSÜSTEEM
Sulatus süsteem (külmkapp / sügavkülmik)

On kaks sulatamise süsteemi: automaatne ja manuaalne. Automaatne süsteem ei lase külmikus jääl tekkida või pidevalt sulatab seda. Manuaalse sulatuse korral tuleb külmikut ise puhastada eelnevalt vooluvõrgust välja lülitades.

Automaatne / Käsitsi
Termostaat

Esineb nii mehaanilisi kui ka elektroonilisi termostaate. Täpsema tulemuse annavad reeglina elektroonilised termostaadid.

Mehaaniline
Kompressorite arv

Ei ole parimat kompressorite hulka. Kõik sõltub ehitusest. Üks kompressor on ökonoomne valik, kuid kui ta rikki läheb, siis ei tööta külmikul ükski kamber, sest see üks kompressor tagab nende kõikide töö.

1
Külmutusvõimsus (kg/24h)

Toodete arv kilogrammides mis külmub 24 tunniga.

3.5
Temperatuuri säilitamine kui seade on väljalülitatud

Maksimaalne tundide arv, kui külmik säilitab normaalse töö temperatuuri olles vooluvõrgust välja lülitatud.

Puudub informatsioon
JUHTIMINE
Juhtimise tüüp

Juhtpaneelid on mehhaanilised, elektroonilised või sensor-tüüpi. Mehhaaniline juhtimine võimaldab teil juhtida masinat pööratavate selektorite abil, elektrooniline nuppude abil ning sensoorne puutetundliku juhtpaneeliga.

Mehaaniline
Ekraan Ei
Ekraani funktsioonid Ei
LISAKS
Lisafunktsioonid/võimalused Kiirkülmutamine
Vahetatav ukse poolsus

See parameeter näitab võimalust vahetada ukse avanemise poolt. Kasulik funktsioon väikses köögis.

Jah
Müratase (dB)

Sellest sõltub kui vaikselt külmik töötab.

42
Erimärkused LED-valgustid
Riiul pudelite jaoks
Antibakteriaalne kaitse süsteem

Kuidas valida külmkappi?

 


Antud ostujuhend aitab Sul tutvuda peamiste külmkappide näitajatega. Loe see läbi ja vali endale sobivaim mudel!

 

-Tüüp

                                                        
                                                                                       

On olemas viis erinevat tüüpi külmkappe — sügavkülmikuga üleval, sügavkülmikuga all, ilma sügavkülmikuta, kaheukselised või side by side külmikud ning veinikapid.

 

-Külmkapi kõrgus
Antud parameeter on külmkapi valimisel väga tähtis, sellest sõltub külmiku mahtuvus ja võimalikud paigalduskohad. Külmikute kõrguste vahemik on väga suur, alates 27,5 cm ja lõpetades 201 cm. Ühele inimesele sobivad külmikud kõrgusega 50 – 150 cm, 2 – 3 inimesega perele kõrgusega 130 – 150 cm, 3 – 4 inimesega perele sobivad omakorda 150 – 185 cm mudelid. Selleks, et valida kööki sobivaim mudel, pööra tähelepanu ka külmiku laiusele ja sügavusele.

 

-Energiaklass
Külmkapp, sõltuvalt energiasäästlikusest, jaotatakse klasside vahel, mida tähistatakse tähtedega A kuni G. Kõige säästlikumad on A+++ klassi külmikud, suurima elektritarbivusega mudelitele antakse G klassi tähise. Pööra ka tähelepanu aastasele elektritarbimise väärtusele, mis on tähistatud kilovatt-tundides. Keskmise klassi külmikud kulutavad aastas 250 kWh elektrienergiat, kõige säästlikumad — alla 200 kWh, kaheukselised – ligikaudu 500 kWh.

 

-VärvKui tahad valida endale köögisisustusega sobiva mudeli, siis vali vastav värv. Populaarseimad värvid on valge ja roostevaba teras või hõbedane, kuid on saadaval ka mustad, beežid, hallid, punased, rohelised ja teised värvid.

 

-Riiulite materjalEnamus külmikutest on vastustatud karastatud klaaist riiulitega, mis on ühelt poolt turvaline ja teiselt poolt praktiline ja kergesti puhastatav variant. On olemas ka külmikuid võre- ja klaaskiust riiulitega, veinikapidel on aga metallist või puidust riiulid.

 

-Riiulite / külmutuskastide arvVali sügavkülma maht ja riiulite või külmutuskastide arv sõltuvalt sellest, kui palju ja milliseid toite sa soovid külmikus hoida. Kui hakkad külmutama erinevaid toite, siis on parem võtta mitme sektsiooniga sügavkülmikut. Kui hoiad sügavkülmas liha ning lisaks puuvilju, siis sobib kahe või kolme sahtliga sügavkülmkamber, kui toitude arv, mida soovid külmutada, ei ole väga suur, siis piisab ka ühest riiulist, mis jagab sügavkülmkambri mugavalt kaheks.

 

-Sulatussüsteem (külmkapp / sügavkülmik)
Külmikutel on kahte tüüpi sulatussüsteeme — Automaatne ja käsitsi. Automaatne — mugav, sest see takistab kahu tekkimist. Kui valid käsitsi sulatussüsteemiga mudeli, siis jääst tuleb vabaneda omal jõul.

 

-EkraanEkraan võimaldab mugavalt valida külmiku töörežiimi ja temperatuuri ning teavitab tõrgetest töös ja vaigstustest. On olemas külmikud LCD või LED ekraaniga.

 

Lisafunktsioonid/võimalused

 

-Kiirkülmutamine
Antud funktsiooni tagab äsja lisatud toiduainete kiiret külmutamist, sellega ennetades toodete temperatuuri langemist.

 

-Kiirjahutus
Sarnane kiirkülmutamise funktsioonile, antud funktsioon jahutab külmakambri lühikese aja jooksul tõstmata külmiku temperatuuri.

 

-Värskuse tsoonKülmkapi sektsioon, mis tänu -2 kuni 2 °C temperatuurile ja 90 – 100% niiskusele, säilitab puuviljade ja juurviljade värskust, vitamiine ja välimust.

 

-NulltsoonAntud sektsioonis hoitakse 0 °C temperatuuri ja 50% niiskust, mis säilitab kauemini liha ja kala värskust.

 

-Puhkuse funktsioon
Pikaajalisemal eemalviibimisel saab kasutada puhkuse funktsiooni mis aitab säästa elektrienergiat ja aitab hoida toitu värskena.

 

-Jää generatoorVõimaldab valmistada jääkuubikuid kokteilides või muudes jookides kasutamiseks.

 

-Dispenser
Puhastab ja jahutab joogivett.

 

-Müratase
Külmiku müratase määratakse detsibellides (dB). Mida väiksem on arv, seda vaiksem on külmik.

 

Võrdle ja küsi!
Külmiku valimisel kasuta 1a.ee võimalust võrrelda erinevate tootjate mudeleid ükskõik mis parameetri järgi ja küsi julgelt abi meie spetsialistidelt!

 

4.1 / 5 tähest (14 hindamist)

5★
7
4★
7
3★
0
2★
0
1★
0
BEKO Beko CSA 24021 X 5944008915810 4.1 14
Esita küsimus

captcha
Üles