Kõik kategooriad
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Samsung
Võimsus (W)

Võimsus määrab selle, kui kiiresti on võimalik toitu soojendada.

Mida suurem on võimsus, seda kiiremini saab toitu valmistada, kuid suure võimusega seadme puhul tuleb arvestada ka suurema elektrikuluga.

1150
Võimsustasemed

Võimsustased võimaldavad valmistada, sulatada ja soojendada toitu sõltuvalt valitud tasemest.

6
Grilli võimsus

Grill loob ahju tingimused, kindlustades valitud temperatuuri kõikjal kambris (40 kuni 250 kraadi C). Nominaalne grilli võimsus on 800 kuni 1515 W.

Puudub
Juhtimise tüüp

On kolm erinevat juhtimise tüüpi: elektrooniline, mehhaaniline ja sensoorne. Elektooniline tüüp võimaldab juhtida mikrolaineahju nuppudega, mehhaaniline ahi töötab pööratava selektoriga ja sensoorne ahi puutetundliku juhtpaneeliga.

Elektrooniline
Ekraan Jah
Värv Must
Mõõtmed

Laius x kõrgus x ahju pikkus. Mikrolaineahju mõõtmetest ja konstruktsioonist sõltub valmistatava toidu hulk. Populaarseimad ahjud on väiksema ja keskmise suurusega mikrouunid koos grilliga.

489 x 275 x 374 mm
AHJU SISEMUS
Mahutavus (l)

Mahtuvus näitab palju toitu võib korraga ahju panna. Mahtuvust märgitakse tavaliselt liitrites (16-41 liitrit). Mikrolaineahi mahtuvusega 23 liitrit sobib 3-4 liikmelisele perekonnale. 5-6 liikmelisele perekonnale ja neile, kellele meeldib külalisi vastu võtta on sobilik mikrolaineahi mahtuvusega 38-41 liitrit. Sellises mikrolaineahjus saab valmistada parti, kalkunit ja suurt pirukat.

23
Sisekate

Kõige levinumad katte tüübid on emailvärv, roostevaba teras ja keraamiline kate. Emailkatet on lihtne pesta. Keraamiline kate ei kriimustu ja tema siledat pinda on kerge puhastada pehme svammiga. Roostevaba teras on väga vastupidav ja võib taluda igasugust temperatuuri.

Biokeraamiline email
ERIFUNKTSIOONID
Toiduvalmistamise programmid

Automaatsed programmeeritud toiduvalmistamise režiimid , mille abil saate valida sobiva temperatuuri, aja ja teised seadistused vaid ühe nupuvajutusega.

Jah
Toodete ja toidu sulatamine

Režiim, mille abil saab sulatada tooteid valides ainult tüüpi ja kaalu.

Ei
Konvektsioon

Ventilaator, mis jagab kuumust sujuvalt üle terve mikrolaineahju.

Ei
TURVALISUS
Lapselukk Jah
LISAKS
Erimärkused Sisemõõdud: 330 x 211 x 324 mm

Ülevaade

3.8 / 5 tähest (6 hindamist)

5★
1
4★
4
3★
1
2★
0
1★
0
SAMSUNG Samsung MS23H3115FK MS23H3115FK 3.8 6 5 0.5
Esita küsimus

captcha
Üles