Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

BABY BORN – MÄNGUKAASLANE JA PARIM SÕBERBaby Born nukk on täpselt nagu päris beebi – ta sööb, nutab, käib potil ja näeb beebi moodi välja. Just sellisest mängukaaslasest unistab iga väike tüdruk, et harjutada tema peal tulevikuks vajalikke oskusi. See ei ole lihtsalt nukk, see on interaktiivne nukk, mille funktsioonid on niivõrd tõetruud, et pakuvad rõõmu nii suurtele kui väikestele. Uuri lähemalt!

KOMPLEKTIS ON KÕIK ELUKS VAJALIK

Baby Born nuku komplekt on kokku pandud kõiki väikese beebi vajadusi silmas pidades, ikka selleks, et tema eest hoolitsemine oleks võimalikult tõetruu. Beebinukuga on kaasas kõik eluks vajalikud aksessuaarid:

* Pissipott;
* Lutt ja lutipudel;
* Mähkmed;
* Toidunõud;
* Riided ja jalatsid.

Lisaks põhikomplektile on nukule saadaval terve kollektsioon lisatarvikuid – mugav vanker jalutuskäikudeks, armas häll, et ööuni oleks magus ja palju muud. Mida rohkem tarvikuid lapsel nuku eest hoolitsemiseks on, seda reaalsem on mänguprotsess.

On lausa uskumatu, kui kiiresti kujuneb Baby Born nukk pere täieõiguslikuks liikmeks!

ROLLIMÄNG ARNEDAB LAPSE KUJUTLUSVÕIMET

Kuna Baby Born on niivõrd reaalne, on temaga lausa lust erinevaid rollimänge mängida:

* Toitmine – beebi vajab süüa, et tema kõht oleks täis ja meel rõõmus;
* Mähkmete vahetus – mitte ükski beebi ei tunne end märjas mähkmes hästi!
* Jalutamine – et beebi oleks terve, on värskes õhus jalutamine väga oluline;
* Magama panemine – nagu beebid ikka, tuleb ka Baby Born magama kiigutada;
* Laulmine – kui uni ei taha tulla, on üks armas unelaul alati abiks!
* Riietamine – Baby Born nukk peab olema igaks tegevuseks vastavalt riides (vannitamine, magamine, õue minek).

Rollimängu käigus arenevad lapse sotsiaalsed oskused ning empaatiavõime, samuti õpib ta hoolitsemist ning vastutustundlikkust. Vajalikud oskused kogu eluks, kas pole?

FUNKTSIOONID PANEVAD NUKU ELAMA!


Baby Born nukk teeb oma interaktiivusega teistele sarnastele silmad ette! Tal on lausa 9 erinevat elulist funktsiooni, mis muudavad ta väga reaalseks:

* Baby Born nutab;
* Paneb silmad kinni ja magab;
* Joob lutipudelist ja sööb lusikaga;
* Pissib mähkmesse;
* Käib potil;
* Teda saab vannitada;
* Ta liigutab end.

Need erilised funktsioonid muudavad Baby Born nukuga mängimise eriti põnevaks ning õpetavad lapsele juba väikesest peale, kuidas väikese beebi eest hoolitsemine välja näeb. Näiteks, kui beebi nutab, siis saab laps katsetada, mis on selle põhjuseks – on tal kõht tühi, mähe märg või hoopis uni peal. Põnev ja õpetlik samaaegselt!

Baby Born nukk on tore mängukaaslane ning hariv interaktiivne mänguasi, millega mängimine pakub meelelahutust ning arendab. Kui soovid oma tütart rõõmustada ning talle Baby Born nuku kinkida, siis osta see mugavalt 1a.ee nutipoest – kinnitame, et see jõuab kohale kiiremini, kui oodata oskad!