Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

E-poest

Internetikauplus 1a.ee alustas tegevust 2010. aastal ja sellest ajast peale pakutakse oma ostjatele suurepäraseid kaupu ning tagatakse kvaliteetne klienditeenindus.

1A alustas tegevust Lätis 2002.aastal, Leedus -2008.aastal. Hetkel toimib 1A kaubamärk kõigis Balti riikides.


2018.aastal soetas Kesko Senukai Digital 100 % internetikaubanduse grupi „1A”, mis haldab internetikauplusi Eestis (www.1a.ee), Lätis (www.1a.lv) ja Leedus (www.1a.lt), aktsiaid. Selle ühinemise tulemuseks on veelgi laiem uute “Tee ise” kategooria kaupade valik 1A internetikauplustes.

100 % andmekaitse ostlemisel – internetikauplus 1a.ee kasutab SSL sertifikaati, mis tagab andmete šifreerimise autentsuse, kaitstes sel moel andmeid üle võtmise või petmise eest.

Kiiresti arenev elektronkaubanduse ettevõte ning tähtis suurtootjate partner - 1A on Balti riikides üks suuremaid internetikaupluseid, millel on pikaajalised töökogemused. Tänu suurepärastele töötulemustele on kaupluse saavutusi hinnanud kogu maailmas tuntud tootjad: Intel, Asus, Microsoft, MSI ja DELL. 1A on Apple ametlik partner.

Tunneme rõõmu ja uhkust meie teeninduse kohta antud positiivsetest hinnangutest: õigeaegselt kätte saadud kvaliteetse ostu, kiire kohale toimetamise või raha tagastamise jne puhul. Meie tegevuse peamiseks põhimõtteks on rahulolev klient, sest ainult rahulolev klient tahab ka järgmisel korral teha oma ostu internetikauplusest 1a.ee. Meie eesmärk – korralik teenindus ja rohke kaubavalik ainult soodsate hindadega!

Internetikauplusest 1a.ee saab osta väga erinevaid kaupu: Arvutitehnikat, Arvutitarvikuid, Kontoritehnikat, Mobiiltelefone ja nende tarvikuid, Apple tooteid, Foto-, video- ning optikaseadmeid. Viimase kümne aasta jooksul oleme müünud kaupa tuhandetele klientidele, seetõttu mõistame suurepäraselt, millise kauba valivad meie alalised ostjad, millised kaubad on kõige populaarsemad!

Teine internetikaupluse 1a.ee blokk on Televiisorid, Audio- ja Videotehnika kodudele, kodukinole ja videosalvestuseks.

Internetikaupluses 1a.ee soovitame tutvuda ja valida ühe populaarsematest tootegruppidest – Väikesed kodumasinad ja Suured kodumasinad, samuti Integreeritava olmetehnika. Meie kliendid teavad, et internetikauplusest 1a.ee saab kodumasinaid soetada soodsatel tingimustel, seepärast soovitame kõikidel tutvuda meie pakkumistega!

Internetikaupluses 1a.ee on palju selliseid kaupu, mida te ei leia kusagilt mujalt. Tutvuge ja valige välja kingitused, mida võite leida tootegruppidest Lõhnaõlid ja kosmeetika, Ilu ja tervis, Mängud, Lastekaubad või Spordikaubad! Tootegrupist Kodu-, aia- ja remondikaubad leiate kaupu elu mugavamaks muutmiseks, tootegrupist Auto-motokaubad leiate arvatavasti midagi oma autole või mootorrattale.

Tootegrupist Turismikaubad võite valida kõike, mida vajate väljasõitudeks, matkamiseks, puhkuseks ja muuks ajaviiteks. Elu on ilus, nautigem seda, rõõmustagem ennast!


Teavitame teid, et integratsioonitööde tõttu võivad süsteemis tekkida häired. Palume vabandust ajutiste ebamugavuste pärast.
Küsimuste puhul palume pöörduda klienditeenindusse e-kirjaga aadressil [email protected] või telefonil +372 660 0368