Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

FISHER PRICE LAUGH & LEARN SMART STAGES PUPPY – FISHER PRICE LAUGH & LEARN SMART STAGES PUPPYBeebi avastab maailma väga kiiresti. Iga päev toob talle midagi uut – põnevad hääled, uued värvid ja ilusad helid. Miks mitte lubada lapsele veelgi põnevam arenemisvõimalus, mida pakub vahva Fisher Price laulukoer (Fisher Price Laugh & Learn Smart Stages Puppy).

SINU LAPSE UUS LEMMIK – FISHER PRICE LAUGH & LEARN SMART STAGES PUPPY

Beebidele mõeldud laulukutsu on uute lõbusate Smart Stages õppimistasemetega! Temast saab kindlasti beebi esimene kõige parem sõber! Kutsikas on endiselt toosama pehmest materjalist kaisuloomake, kes ootab beebi puudutusi ja reageerib neile naljakate lausete ütlemisega. Muidugi ei puudu ka toredad laulukesed, mida on lihtne kaasa laulda ja mille viisikesed jäävad kauaks kummitama.


UUENENUD TEHNOLOOGIA – ÕPITASEMED, MIDA SAAB MUUTA

Kutsikal on nüüd Smart Stages tehnoloogia, mille abil muutub õpetatav sisu beebi vanuse ja arengu põhjal. Kutsuke on hea õpetaja, temaga koos ei katke lõbus õppimine kunagi – see toimub loomulikul viisil.

Nutikas mänguasi on tundlik lapse puudutustele. Ta ütleb kohe midagi naljakat või laulab mõne laulukese, mida on lihtne kaasa ümiseda. Peale selle õpetab kutsikas tundma kehaosi, jutustab tunnetest ja muust kasulikust.

Laulukoera südamekesele vajutades on näha, kuidas süttib tuluke, mis hakkab muusika rütmis lõbusasti vilkuma. See on beebi jaoks kaasahaarav.

Iga beebi areneb oma rütmis ja Smart Stages nivood lubavad sul valida oma lapse jaoks parasjagu sobiva taseme. Mängutasemeid on kokku kolm ja igas neist on palju erinevaid arengut soodustavaid laulukesi, toredaid väljendeid ja kaasahaaravaid helisid.

FISHER PRICE LAULUKOER ON VARUSTATUD TULUKESEGA SÜDAMEGA, MIS VILGUB MUUSIKA TAKTIS!


Smart Stages tehnoloogia kolm varianti:

1. tase – Avasta – vanus: 6 kuud ja rohkem. Esimesed sõnad ja helid on põnevad ning beebi huvitub neist kiiresti.
2. tase – Innustu – vanus: 12 kuud ja rohkem. See tase suunab beebi tasapisi küsimustele vastama ja juhendab teda lihtsal viisil.
3. tase – Kujutle – vanus: 18 kuud ja rohkem. Põnev tegevus, millega kaasneb rõõm ja varajased rollimängud.

KOKKUVÕTE – MIDA FISHER PRICE KOERAKE PAKUB?

* Enam kui 50 heli, toredad laused ja laulud kaasalaulmiseks.
* Kutsika käpakesed, kõht, kõrvad ja tulukesega varustatud süda tunnevad beebi puudutusi ja reageerivad iga kord vahval moel (7 tundlikku punkti).
* Smart Stages õpitasemed – kolm mängutaset, mille õpetlikku sisu saab lapse vanuse lisandudes muuta!
* Laulukoer tutvustab lapsele kehaosi, õpetab tähti, loendamist, värve ja palju muud kasulikku!
* Mänguasi aitab arendada tunnetust ja motoorseid võimeid.
* Fisher Price laulukoer vajab töötamiseks kolme AA patareid.

Soeta lapsele arendav laulukoer soodsalt veebipoest 1a.ee!