Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

GLIMMIES – MAAGILINE HELENDAVATE HALDJATE MAAILM LASTELELapsed armastavad üle kõige muinasjutte ja muinasjutulisi tegelasi, kellega mängides satub laps justkui ise muinasjutumaale. Kuigi see on väljamõeldud maailm, on sellised mängud lapsele siiski vajalikud, kuna arendavad kujutlusvõimet.

Just sellised maagilised muinajutukangelased on Glimmies – haldjad, kes ööpimeduses helendavad. Glimmies seeriasse kuuluvad 23 figuuri, kelle kollektsioneerimine on igale lapsele tore väljakutse!

GLIMMIES – KES NAD SIIS TÄPSEMALT ON?


„Maagiline mets on ilus ja muinasjutuline – kõik metsaelanikud elavad rahus ja üksmeeles, kuid ühel päeval juhtub midagi – loomad muutuvad õnnetuks ega saa enam üksteisega läbi. Murelik Kuu kutsub sitsuatsiooni lahendama 23 helendavat haldjat ehk Glimmies, kes armastavad loodust ja loomi ning toovad metsa maagilist valgust, mis kaitseb metsaelanikke ohtude eest ning tugevdab nendevahelist sõprust. Iga haldjas sarnaneb mõnele loomale – kobras, mesilane, jänes, rebane ja paljud teised. Siinjuures on aga väga oluline see, et Glimmies haldjad helendavad ainult öösiti!“

Glimmies lugu on lastele suurepäraseks eeskujuks – see õpetab väärtustama oma elukeskkonda, hindama sõprust ning headust!

HALDJAID ISELOOMUSTAB KOOSTÖÖ


Glimmies haldjate puhul on põnev asjaolu, et tegemist on 13 paari kaksikutega, kes teevad koostööd ning tegutsevad alati paaris! Igal paaril on oma värv, sümbol ning erilised oskused, mis neid iseloomustavad. Näiteks Castorina ja Beaverly oskavad eriti hästi ehitada, Spiria ja Slowenne on doktorid, Shelisa ja Lentice on kunstniku hingega – nad armastavad lugeda, luuletusi kirjutada ning musitseerida.

Absoluutselt igal haldjapaaril on midagi, mis neid teistest eristab ning eriliseks teeb. Sellised tegelaskujud on väikestele lastele heaks eeskujuks, tutvustades erinevaid iseloomuomadusi ning väärtusi! Samuti saab iga laps end oma lemmikhaldjaga samastada.

GLIMMIES MÄNGUASJAD VIIVAD MÄNGIMISE UUELE TASEMELE

Glimmies mänguasjade seeria on väga läbimõeldud – rõhku on pandud nii uudsele tehnoloogiale kui ka vastupidavusele:

*  Vastupidav plastik – Glimmies nukud on valmistatud vastupidavast plastikust, mida on väga lihtne puhastada;
*  Uudne tehnoloogia – nukkude kõige põnevam külg on loomulikult see, et nad helendavad pimedas;
*  Kollektsioneerimise võimalus – kuna Glimmies nukkude kollektsioonis on 23 haldjat, siis on lapsevanemate kingimure pikaks ajaks murtud;
*  Multifilm ja mäng käsikäes – lastel on väga põnev isiklike mängufiguuridega multifilmis nähtud episoode taaselustada.

ARMSAD MÄNGUMAJAD LOOVAD AUTENTSE KESKKONNA

Lapsed armastavad mängumajakesi, kus oma lemmiktegelastega mängida ning multifilmist lähtudes võimalikult autentne keskkond luua. Seetõttu on ka Glimmies sarjas mitu mängumaja – Glimtern House koos Ladybug haldjaga ning erinevad Glimhouse metsamajakesed. Majakesed on erilised selles mõttes, et neid on väga mugav näiteks lapse magamistuppa riputada – majakesed loovad maagilise keskkonna ning öösel pimedas helendades pakuvad nad pimedust kartvale lapsele turvatunnet.

MIDA GLIMMIES MÄNGUASJAD LAPSELE PAKUVAD?


Kokkuvõttes saab öelda, et Glimmies nukud ei ole lihtsalt mänguasjad, vaid on lapsele ka kasulikud ning arendavad:

*  Nad on pisikesed ning arendavad mängimise käigus lapse näppude motoorikat;
*  Kuna tegemist on muinasjutukangelastega, siis areneb lapse fantaasia ja kujutlusvõime;
*  Iga Glimmies haldjas esindab erinevaid, ka inimestele omaseid, iseloomuomadusi, mis saavad lapsele omaseks läbi põneva mängu;
*  Nukkude helendav tehnoloogia on uudne ja eriline ning õpetab lastele, et tänapäeva mänguasjatööstuses on kõik võimalik!

Too oma lapse mänguasjakasti veidi maagiat ning tutvusta talle armsaid Glimmies nukke, kes pakuvad mängulusti ning valvavad maagiliselt helendades lapse und!