Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

GROSSERY GANG MÄNGUFIGUURID – RÕÕM KOGUMISEST!Lapsed lausa armastavad asjade kogumist, olgu need siis kleepsud, pastapliiatsid või mänguasjad. Mängufiguuride kogumine on viimasel ajal eriti popp – reeglina kaasneb nendega põnev taustalugu, mis lapsi kaasa haarab. Mugav lahendus ka lapsevanemale, sest igal poeskäigul potsatab ostukorvi konkreetne toode ning peamurdmist lapse rõõmustamiseks on poole vähem!

KES ON GROSSERY GANG?


Grossery Gang ei ole kaugeltki tavapärane superkangelaste seltskond – nad on üsna eemaletõukava välimusega riknenud toidud, kes elavad hüljatud Cheap Town linnas Yucky Mart poes. Gängi kuuluvad näiteks Putrid Pizza, Dodgey Donut, Rotten Egg ja paljud teised. Riknenud toit võib vanemate jaoks tunduda üsna eemaletõukav, kuid lapsed armastavad selliseid veidrusi!

KOGUMISRÕÕMU JAGUB PIKAKS AJAKS

Grossery Gang mängufiguure on eriti põnev koguda, sest kollektsiooni kuulub mitusada erinevat figuuri. Soovid, et Sinu lapsel oleks põnev hobi, mis pakuks ühtlasi ka mängulusti? Siis on Grossery Gang lahedad mängufiguurid just tema jaoks!

Grossery Gang mängufiguure on juba 3 seeriat, millest igaühes on 150 erinevat figuuri – kokku juba 450 tegelast, vot see on tase! Kas Sinu laps suudab kõik veidrad gängiliikmed kokku koguda? Tehke proovi!

ERINEVAD TIIMID MUUDAVAD LOO VEELGI PÕNEVAMAKS!

Sarnased tegelased hoiavad ikka kokku, kas pole? Nii on ka Grossery Gang tegelastega – kõik seeriad jagunevad omakorda kategooriateks, mis hõlmavad sarnase päritoluga toiduaineid:

*  Moldy Veg ehk hallitavad köögiviljad on kõige haruldasem seltskond, keda on saadaval vaid piiratud koguses. Tegutse kiirelt!
*  Eriväljalase Sticky Sweets kollektsioon on eriti magus kamp – Näritud Komm, Haisev Piparmünt ja teised „isuäratavad tegelased“!
*  Limiteeritud koguses Trashed Cans kategooriasse kuuluvad erinevad purgid roiskunud toiduga. Kuidas Sulle meeldiksid näiteks Limased Sardiinid?

KAASAHAARAVAD GROSSERY GANG MÄNGUKOMPLEKTID


Kui piisav kogus mängufiguure on kokku kogutud, siis mis edasi? Kas kogu lõbu sellega piirdubki? Ära muretse, Grossery Gang mängukomplektid puhuvad tegelastele elu sisse! Pane tegelased nendele omasesse keskkonda ning lusti jagub tundideks:

*  Yucky Mart Playset – nagu öeldud, elavad Grossery Gang tegelased Yucky Mart nurgataguses poekeses, kus on ohtrasti jälkust. Sinu lemmik gäng veedab seal kindlasti kvaliteetselt aega!*  Mushy Slushie Machine Playset – see on värskendavalt rõve! Antud mängukomplekt on üks hullumeelsemaid viise Grossery Gang tegelastega tutvust teha!
*  Grossery Gang Regular või Large Pack – Aeg on oma kollektsiooni täiendada! Soetades Regular või Large Pack komplekti, lisandub kollektsiooni 4-10 uut ja rõvedat tegelast. Põnevuse huvides jäävad mõned neist üllatuseks! Kuid kellele ei meeldiks üllatused?

Laste mänguasjad ei ole juba ammu enam nunnud, tänapäeval kehtib hoopis reegel – mida veidram, seda ägedam. Grossery Gang seltskond on VEIDER, selles võid kindel olla!