Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

HOT WHEELS AUTOD – TÕELINE AUTOPARKLA SINU LAPSE KÄTES


Kiired, värvilised autod peadpööritavatel autoradadel – kas sa kujutad ette põnevamat mängu aktiivsele lapsele? Kui Sinu pisipõnn mängib meeleldi autodega, siis Hot Wheels autod meeldivad talla kindlasti – suurepärane mänguasi lastele vanuses 3-4 aastat. Loe lähemalt, miks on just Hot Wheels laste lemmik kogu maailmas!

UUS LÄHENEMINE MÄNGUAUTODELE

Tulles turule Hot Wheels autodega, maailmakuulus mänguasjade tootja Mattel tegi mänguasjatööstuses kannapöörde. Need on esimesed autod, mida toodeti eesmärgiga luua lastele ebatavaline mänguasi – anda neile kätte auto, mis erineb radikaalselt teistest, tavalistest autodest. Võrreldes teiste mänguautodega, Hot Wheels tooted erinesid oma ebastandardse välimuse poolest ja hoolika lähenemisega detailidele juba 1968. aastast.

Disain, lai autode valik ja lisatarvikud – see on see, mis muudab Hot Wheels mänguasjad erilisteks mänguasjadeks. Loe edasi ja tutvu kõige sellega lähemalt!

DISAIN: TUUNITUD MÄNGUAUTOD

Hot Wheels autode suurusesuhe on 1:64, 1:43, 1:18 ja 1:50, ning autode valmistamisel kasutatakse valamise meetodit. Tänu sellele on Hot Wheel autod vastupidavad ning sobivad suurepäraselt 3-4 aastastele lastele mängimiseks. Eriline lähenemine aitab luua autosid, mis on identsed päris autodega. Isegi kõige pisem Hot Wheels auto detail vastab päris transpordivahendi varuosale – ja pole mida imestada, kuna suur osa Hot Wheels disaineritest on varem töötanud autotehastes ja aidanud valmistada päris autosid.

AUTODE VALIK: ENAM KUI 10 000 MUDELIT

Paljud Hot Wheels autod toodetakse koostöös automarkidega ning seepärast iga laps saab mängida päris, äga miniatuursete Ferrari ja Porsche autoga. Klassikaline autode seeria Hot Wheels Classics sisaldab mitu erilist seeriat, nagu näiteks, Treasure Hunt, Speed Winders, Hot Trucks, X-Racers, autod-transformerid – Hot Wheels jätkab oma fännide üllatamist ebastandardsete lahendustega ning tõestab, et mänguautoga mängimine ei saa kunagi igav olla.

Hot Wheels valikus on autod, mis kindlasti meeldivad lastele, kellel on erilised huvid, näiteks:

* Vormel 1 autod;
* liiklusvahendid kuulsatest filmidest: Star Wars, Wonder Woman, Batman, Fast’n’Furious jt;
* autod lisafunktsioonidega, näiteks, mootori vibratsiooniga, allalastava katusega, sisseehitatud vedrustusega, mutrivõtmega.

Hot Wheels autosid on võimalik osta nii eraldi kui ka komplektidena. On võimalik valida standardne komplekt konkreetsete mudelitega või usaldada õnne ja tellida pakk, mis on komplekteeritud juhuslikkuse printsiibil.

LISAVARUSTUS: MITMEKÜLGSED HOT WHEELS AUTORAJAD

Mänguautod näitavad kogu oma võimsust ja taset rajal, ning tuleb mainida, et Hot Wheels kaubamärgil on märkimisväärne autoradade kollektsioon. Nagu autod, ka autoradasid täiendatakse pidevalt uute funktsioonide ja huvitavate tunnustega. Et saada sihtpunktist raja lõpupunkti, tuleb ületada erinevad takistused, nagu näiteks:

* kosed;
* ehitusplatsid konstruktori klotsidest;
* surmasilmused;
* ohtlikud koletised jne.

Veel üks meeldiv Hot Wheels kingitus autofännidele on võimalus kombineerida radasid, luues suure ja unikaalse mängukeskkonna. Mõned automudelid ei sobi kõikide autoradadega, sellepärast kontrolli tooteinfot enne tellimuse esitamist.

Miks on Hot Wheels auto vajalik ka Sinu lapsele?

Kas Sinu laps huvitub tehnilistest mänguasjadest? Kas ta on ka hasartne? Soovid, et mänguasi ei satuks toanurka juba teisel päeval ning ei jääks sinna tolmu koguma? Kui vastad jaatavalt mõnele neist küsimustest, siis Hot Wheels auto on just see, mida vajad! Lisaks, tänu sellele, et need on autode üsna täpsed koopiad ning autorajad on väga põnevad, siis saame lubada, et Hot Wheels autodega tahad mängida ka Sina ise, vähemalt natuke aega. Nendel mänguasjadel on mitmed eelised:

* see aitab arendada tehnilist mõtlemist – et aru saada, kuidas rada läbida kõige kiiremini, kui suurest kuristikust auto üle lendab, peab laps hakkama mõtlema tehnilisemalt ja mõistma mõningaid füüsika põhiseadusi;
* areneb peenmotoorika – tänu väikestele detailidele areneb lapse peenmotoorika ehk sõrme sihipärased liigutused;
* uus terminoloogia – väga võimalik, et sellised sõnad nagu kiirtee, amortiseerumine, lubatud kiirus jmt on hetkel veel võõrad Sinu lapsele, kuid soetades Hot Wheels autod saad talle rääkida auto varuosadest, liiklusest ja selle ohutusest ja sellest, kuidas auto töötab. Ja nagu meie, täiskasvanud, juba seda teame, on sellised teadmised väga vajalikud!

Hot Wheels autod ja autorajad on suurepärane kingitus nii väikesele lapsele, kui ka täiskasvanule kollektsionäärile, sest just Hot Wheels on pälvinud tunnustust fännide seas. Vaata lähemalt, millised Hot Wheels autod ja autorajad on saadaval meie kaupluses!