Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Kas tead, mis on parim kingitus emale?

 
Restorani kinkekaart või lillekimp? Lõhnaõli või majapidamises vajalik seade? Aga võib-olla on see uus mobiiltelefon? Sellised ja sarnased küsimused tekivad meil sageli, kui otsime kinki emale. Kas ka sinul on raskusi õige valiku tegemisega? Loe edasi ja võib olla saame just meie sind aidata!

Lõhnaõli - iga naise elu lahutamatu osa

Tihti oleme kuulnud, et just lõhn mängib mulje kujunemises suurt rolli, sellepärast on õige lõhna valimine eriti tähtis. See teeb sobiva lõhnaõli ostmise pisut keerulisemaks, sest inimeste maitsed on erinevad. Seega ei ole mõistlik osta esimene silma jäänud lõhnaõlipudel, eriti kui see on mõeldud kingiks emale.

Soovitus: ole nutikas – enne pidu uuri nagu muu hulgas oma emalt millised parfüümid talle meeldivad, kui selleks aga aega pole, võid proovida saada vajalikku infot teistelt lähedastelt ja sõpradelt.

Usu meid: kui kingid emale tema lemmiklõhna, oled tabanud otse kümnesse!

Hästi valitud lamp loob hubase atmosfääri

 
Kui su ema hindab maitsekat sisekujundust, tasub valida mõni kujunduselement, nt äge lamp. Ja pole tähtis, et kodus juba on stiilne lühter või põrandalamp, kingituseks võib valida ka laua- või seinalambi, sest valgust (ja moodsaid sisekujunduselemente) pole kunagi liiga palju!

Soovitus: vali valgusti ema elukoha sisustuslahendusi silmas pidades: klassikalist stiili massiivne põrandalamp ei sobi minimalistlikus stiilis sisustatud eluruumi ning tagasihoidlikes toonides toas võib eredavärviline laualamp tunduda võõrkehana.

Uus nutitelefon pakub alati rõõmu!

Nutitelefonid on saanud meie igapäevaelu lahutamatuks osaks. Me kasutame seda omavahel suhtlemiseks, info hankimiseks, meelelahutuseks, arvete tasumiseks, muusika kuulamiseks ja paljukski muuks, seetõttu on kvaliteetne telefon alati teretulnud. Kui oled märganud, et ema vana telefon on hakanud jonnima (nt muutunud aeglaseks või aku peab vastu vaid mõne tunni), on käes uue seadme ostmise aeg.

Soovitus: uuri välja, millised peaksid olema ema tulevase telefoni funktsioonid. Kui praegu kasutab ema vana head nuppudega telefoni, ei tähenda see, et ka uus telefon peab samasugune olema. Võib-olla on ema valmis tutvuma uute tehnoloogiatega?

Liikumine on kõige aluseks

 
Peab tõdema, et aktiivne trenn spordisaalis või sörk talvises metsas ei sobi igaühele. Kuid kui sinu ema tunneb rõõmu liikumisest, võib suurepäraseks kingituseks emale olla trenažöör või spordivahendid, mis võimaldavad teha trenni kodust lahkumata!

Soovitus: kui plaanid osta emale kingituseks trenažööri või jooksulinti, uuri enne, kas see trenažöör sobib ema terviseseisundile. Näiteks jooksulint ei ole sobilik valik inimesele, kellel on selja- või liigeseprobleemid. Teiseks veendu, kas ema elukohas on piisavalt ruumi valitud seadme paigaldamiseks, sest osa trenažöörid ja jooksulindid on üsna suured ja ei ole mõeldud kohast kohta liigutamiseks.

Taldrikute või klaaside komplekt? Jah, ka see on hea kingitus emale!

 
Kuigi internetiavarustes leiab erinevaid nalju taldrikukomplektidest, on möödas ajad, mil igas kodus seisis kasutamata vähemalt paar serviisi. Muidugi, kui emal on juba olemas üks täis nõudekomplekt igapäevaseks kasutamiseks ja üks pidulikeks sündmusteks, ei ole taldrikute ja klaaside kinkimine mõistlik tegu. Samas kipuvad nõud katki minema ja muutub ka mood, seega võib ka taldrikute või klaaside komplekt osutuda õigeks valikuks.

Soovitus: taldrikud ja klaasid peavad sobima teiste nõudega ja köögi/söögitoa sisustusega.

Kinkekaart, kui kinkesoovid ei ole päris selged!

Oled hoolikalt mõelnud, mida kinkida emale, kuid sobiv kink on endiselt leidmata? Sellisel juhul võiks parim lahendus olla kinkekaart ja lilled. Muidugi peab silmas pidama, et ka kinkekaart peaks vastama ema huvidele. Kui tema kirg on nt tantsimine, võid kinkida mõne tantsustuudio kinkekaardi, laiema huvideringi korral sobiks suurepäraselt internetipoe kinkekaart, kust igaüks leiab endale meelepärase kingituse.

Soovitus: et muuta kinkekaart emale isiklikumaks kingituseks, kasuta oma loovust ja fantaasiat. Selle asemel, et panna kinkekaart lihtsalt ümbrikusse, võid kujundada kena maiustuste kinkepaki või leida muu personaalse lahenduse.

Kingitus emale võib olla väga erinev – alates lõhnaõlist või kosmeetikatoodetest kuni kinkekaardini. Peaasi, et see oleks eriline ja et ema tunneks, et oled selle valimisel mõelnud just tema peale. Suurepäraseid kingitusi nii emale kui ka teistele lähedastele leiad ka meie nutipoest!