Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

LOOVAD MÄNGUD KOOS OMA LAPSE JA PLAY-DOH PLASTILIINIGA!Üks lemmikuid tegevusi laste jaoks on plastiliiniga mängimine. Miks? Sest see pakub loomise ja valmistamise rõõmu ning seda saab voolida erikujudeks. Kui Sinu lapsepõlves ei olnud võimalik järele proovida, kuidas oleks olla jäätise tegija või pagar ja valmistada jäätist ja kooke, mis näevad ka ehtsad välja, siis praegu on Sul võimalus oma unistus täide viia ja seda teha plastiliini abil! Ja ka Sinu lapsed, kes unistavad erinevatest ametitest, saavad Play-Doh plastiliini abil oma kätt nendes proovida. Mis on Play-Doh ja milliseid võimalusi see pakub? Tutvu kogu infoga artiklis!

MIS ON KARUL KÕHUS?

Play-Doh on Hasbro mänguasjade tootja poolt eriliselt valmistatud plastiliin-plastikaat. Mahlased värvid ja mõnus, õrn konsistents sobib suurepäraselt selleks, et Su laps õpiks voolima erinevaid kujukesi, loomakesi, ussikesi, kringleid ja teisi imesid, millele Tema kujutlusvõime tuleb. Play-Doh koosneb:

* jahust;
* soolast;
* veest;
* toiduvärvidest.

Niisiis, tegemist lapse tervisele täiesti ohutu tootega, kuid tuleb jälgida, et väike kunstnik ei paneks seda suhu ega sööks seda, kuna Play-Doh plastiliinil on hea lõhn. Võttes arvesse, et Play-Doh koostises on vesi, siis kui juhtub, et plastiliin on kauem riiulile jäänud ja sellele on tekkinud kuivanud kiht, siis võib proovida seda “reanimeerida” vee abiga, kuid peab jälgima, et see ei laguneks täielikult.

LOOVUS, KUNSTILISUS JA PEENMOTOORIKA – 3 TÄIDETUD EESMÄRKI ÜHE MÄNGUASJA ABIL


On oluline juba varajasest east arendada lapse loovmõtlemist ja kujutlusvõimet, sest need kaks funktsiooni on väga olulised plaanide tegemisel ja eesmärkide püstitamisel hilisemas elus. Ja Sina ju tahad, et Sinu laps suudaks elus eesmärk seada ja oma unistusi täide viia, eks? Play-Doh plastiliin on hea instrument nimetatud oskuste arendamiseks (nagu ka joonistamine ja liimimine). Kuid tundub, et kõige tähtsam saavutus Play-Dohiga mängides on peenmotoorika arendamine – plastiliini rullimine, voolimine, väikeste figuuride valmistamine ja kinnitamine on väga olulised sõrmede liigutused. Miks on see nii oluline? Peenmotoorika käivatib aju kõik piirkonnad, mille tagajärjel muutub laps nutikamaks, targemaks ja kergemini õpib uusi asju.

AVASTA MAAILM PLAY-DOH ABIGA!

Foto: 1a.ee

Tihti kuuleme lapsesuust “Ma tahan kooki küpsetada” või “Kui ma suureks kasvan, hakkan pagariks”. Selleks, et muuta mängud plastiliiniga veelgi huvitavamaks ja pakkuda natuke sisendit küpsetamise kohta, Hasbro Play-Doh plastiliin on täiendatud erinevate vormide ja seadmetega, mis lubavad lähemalt tutvuda:

* koogi küpsetamisega;
* jäätise valmistamisega;
* küpsiste ja pizza tegemisega;
* makaroni- ja nuudlitoidu valmistamisega;
* pikniku snäkkide tegemisega jmt.

Lisaks erinevatele toiduvariatsioonidele, mida Play-Doh pakub, on Sinu lapsel võimalik tutvuda ka juuksuritööga, tee remonditöödega ja hambaarsti tööga. Seda siis valides vastav Play Doh komplekt. Kuidas see näeb välja reaalsuses? Vaata näiteks Play-Doh Doctor Drill & Fill ehk hambaarsti videot!

Kui oled otsustanud soetada Play Doh plastiliini, siis tutvu valikuga meie kaupluses ja vali see, mis on Sulle südamelähedane!