Miks on oluline koju kvaliteetne mööbel soetada?

Kodu sisustamine on mõnus ja loominguline tegevus. Kuna turg on lai, siis võib aga konkreetse mööbli valimine keeruliseks osutuda. Välise disaini kõrval soovitame suurt rõhku panna ka mööbliesemete kvaliteedile. Soodne mööbel on hea küll rahakotile, kuid see ei ole just parim investeering. Mööbel võiks olla vastupidav ja kesta pikki aastaid. 1a.ee annab soovitused!
 
Kvaliteetne mööbel pakub silmailu, kestab kaua ning on reeglina ka parema kasutusmugavusega.
 
Kodukontoris pane rõhku mugavusele
 
Kodus töötamine peaks olema vähemalt sama mugav, kui tööpäev kontoris. Kodukontori sisustamisel vali kvaliteetne töölaud. Väga hea valik on motoriseeritud laud, mille kõrgust saab vajadusel muuta. Lisaks peaks laual olema palju erinevaid sahtleid, sedasi väldid paberite ja muude töövahendite lauale kuhjumist. Töötool – siin on märksõnaks ergonoomika! Reguleeritavad käetoed, seljatugi ja tooli kõrgus on hädavajalik sinu füüsisele.
Köögimööbli puhul panusta funktsionaalsusele.
 
Foto: Shutterstock.com
 
Kuna köögis on palju tarbeid, mis vajavad oma kohta, siis pane rõhku funktsionaalsusele. Kvaliteetne mööbel on reeglina mahukas, kuid ei mõju liigselt massiivsena. Nutikad panipaigad on kvaliteedi näitajaks. Sahtlite siinid ja uste hinged peaksid olema samuti kvaliteetsed ja vastupidavad, et kesta intensiivse kasutamise juures pikka aega. Köögimööbel peaks olema vastupidavast ja niiskuskindlast materjalist.
 
Kvaliteetne mööbel magamistoas tagab hea une
 
Rahulik uni on tegusa päeva alus! Vali magamistuppa voodi, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist. Kriuksuv ja logisev voodikonstruktsioon ei aita just sügavale unele kaasa. 1a.ee nutipoest leiad sobiva voodi igasse interjööri – nahast, puidust ja metallist voodiraamid. Lisaks vali riidekapp, mis mahutab palju, kuid on seejuures funktsionaalne. Peegel-lükanduksed, erinevad sahtlid, riiulid ja korvid kuluvad igati ära.
 
Elutoas veedame suure osa oma päevast
 
Foto: Shutterstock.com
 
Kui rääkida elutoa sisustamisest, siis on märksõnaks mugav ja kauakestev diivan. Kuna diivanil veedavad aega kõik pereliikmed, ka kassid-koerad, siis tuleb valida vastupidavad materjalid. Kvaliteetsel mööblil on reeglina katted eemaldatavad ja masinpestavad, mis on uueväärse välimuse säilitamisel ülioluline.
Hakates kodu sisustama, pane rõhku kvaliteedile! Soeta kvaliteetne mööbel 1a.ee nutipoest ja võid kindel olla, et teed nutika investeeringu tulevikku.