Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

NERF N-STRIKE PÜSSID ARENDAVAD LAPSE TAJUSID JA MEELI


 
Iga lapsevanema huvi on toetada oma lapse arengut ning teha seda eelkõige läbi põneva mängu! Tänapäeva mänguasjatööstus aitab sellele igati kaasa ning toodab aina ägedamaid arendavaid mänguasju.

Missugune mängukann arendab reaktsioonikiirust, tähelepanuvõimet ning pakub seejuures lõbusat mänguprotsessi? Nerf N-Strike püssid on selleks lausa loodud! Nerf püssid panevad iga väikese poisi silmad särama. Säravad ka lapsevanemate silmad, kuna need püssid kuuluvad arendavate mänguasjade kategooriasse. Kuidas? Sellest kohe räägime!

TAKTIKALINE MÕTLEMINE JA TIIMITÖÖ
 
Neft N-Strike püssid arendavad loogist mõtlemist, õpetavad taktikaliselt käituma ning suunavad last tiimitööd tegema:

* Lahingu imiteerimine paneb last taktikaliselt mõtlema – kuhu vastase eest peituda?
* Vastase eest varjumine treenib kiirust ning pakub vajalikku füüsilist koormust;
* Nutika peidukoha leidmine arendab loogilist mõtlemist;
* Koostöömäng õpetab last mängukaaslastega arvestama ning tiimitööd tegema.

Kui veel aastaid tagasi suhtusid vanemad püstolitesse negatiivselt ning püüdsid lapsi neist iga hinnaga eemale hoida, siis tänapäeval on hoopis teisiti. Nerf püssid ei ole tavalised sõjarelvad, need on palju enamat!

MOTOORIKA JA TÄPSUSE ARENG
 
Kui Sa tõesti ei soovi, et Sinu laps sõjamänge mängiks, siis on Nerf püssid mitmeotstarbelised – nendega on võimalik arendada lapse motoorikat ning täpsust. Kuidas nii? Väga lihtne, kas Sa vana head noolemängu tead? Vot, täpselt samasugust meelelahutust pakub ka Nerf N-Strike. Lihtsalt võta paber ja pliiats, joonista meelepärane märklaud, kinnita see seinale ning kogu pere täpsuslaskmise võistlus võib alata! Tegemist on justkui lasketiiruga, kuid sellel on mitmeid eeliseid:

* Nerf püssid on kerged;
* Nad on vaiksed;
* Kuulid on pehmed ja täiesti ohutud;
* Lasketiiru kasutamine on täiesti tasuta!

Lisaks lõbusale meelelahutusele arendab püssi kasutamine käte motoorikat ning sihtimine täpsust!

VÄRSKE ÕHK JA FÜÜSILINE AKTIIVSUS
Kuidas tänapäeva lapsed vaba aega veedavad ning miks on need käitumisharjumused niivõrd suur probleem? Just seetõttu, et laste vaba aeg möödub siseruumis istuvas asendis arvutimänge mängides. Aga Nerf N-Strike näitab, et arvutimängud saab viia uuele tasemele mängides neid koos oma sõpradega reaalses maailmas! Nerf püssid ongi selles mõttes ideaalsed mänguasjad, et need panevad lapsed aktiivselt liikuma ning värskes õhus aega veetma. Ilmselgelt ei paku vana hea peitusemäng või nostalgiline trifaa tänapäeva lastele pinget, kuid kui mängida sama ideega mänge Nerf N-Strike püssidega, on emotsioon hoopis teine!

 
Kui Sinu laps on mänguautode jaoks juba liiga suur poiss ning murrad pead, mille uue ja huvitavaga teda rõõmustada, siis ära kauem mõtle – Nerf püssid pakuvad mängulusti nii suurtele kui väikestele. Olgem ausad, ka täiskasvanutele kulub vahest täpsuslaskmine ära, et silm püsiks täpne!