Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

SPIN MASTER – PAW PATROL AIR PATROLLER PLANEKes on väikeste poiste viimase aja lemmik multifilmikangelased? Loomulikult on need PAW Patrol ehk Käpapatrulli koerad! Kaasahaaravast multifilmist lähtuvalt on Käpapatrullil oma mänguasjade sari, mis pakub rõõmu ja mängulusti igale seiklushimulisele noormehele. Kui ka Sinu kodus sirgub poisslaps, siis oled ilmselt PAW Patrol meeskonnast kuulnud? Kas oled ka kursis, et saadaval on uus ja üliäge Spin Master – PAW Patrol Air Patroller Plane?

KES ON PAW PATROL EHK KÄPAPATRULL?


Need on kaheksa kutsikat, kellel igaühel on erilised oskused mõnes spetsiifilises valdkonnas, kuid nad kõik on orienteeritud ühele eesmärgile – kogukonna kaitsmine ja hädaliste päästmine. Käpapatrullis tegutseb kaheksa koerakest:

* Chase haarab ohjad kasutades oma politseiautot ning valjuhääldit;
* Marshall on tuletõrjuja, kes on uutele väljakutsetele vastu minnes alati põnevil;
* Rubble jaoks ei ole üksi töö keeruline – tema tehnikataip on vaimustav!
* Rocky on nutikas ning oskab leida lahenduse igale olukorrale;
* Skye lausa armastab helikopteriga lendamist!
* Everest on võitmatu lumistes oludes;
* Zuma teab kõike merepäästest!
* Tracker orienteerub kõige paremini džunglis.

Käpapatrulli juhib poiss nimega Ryder, kes on ühtlasi päästja ning Käpapatrulli juht ja õpetaja.

ÕHUPÄÄSTEMASIN SPIN MASTER – PAW PATROL AIR PATROLLER PLANE


Gast populaarsest multifimikangelasest luuakse tuhandeid põnevaid mänguasju, see pole ilmselt uudis? Uudiseks võib olla aga see, et PAW Patrol mänguasjad on niivõrd detailsed ja läbimõeldud, et pakuvad lisaks mängulustile ka avastamisrõõmu.

Uus Spin Master – PAW Patrol Air Patroller Plane on varustatud seikluslike tulukeste ning helidega. Päästeoperatsioonile on võimalik lennata kahel viisil, sest lennukist on võimalik kerge vaevaga helikopter teha. Väikesed poisid armastavad selliseid mänguasju!

PARDALE MAHUB KOGU MEESKOND

Kuna Käpapatrulli meeskond on suur ning kokkuhoidev, siis peavad ka nende sõidukid olema vastavad! Just seetõttu ongi äge, et Spin Master – PAW Patrol Air Patroller Plane mahutab korraga pardale lausa kuus meeskonnaliiget – kaks kokpitti ning neli kaubaruumi. See on lausa super, sest mida rohkem päästjaid sündmuskohale sõidab, seda edukamaks operatsioon kujuneb!

KOMPLEKTI KUULUB VEEL ÜKS TEGELANE – ROBO DOG!


Spin Master – PAW Patrol Air Patroller Plane on niivõrd uudne päästesõiduk, et selle juhtimine nõuab vastavaid oskusi. Just seetõttu on õhusõidukiga kaasas veel üks tegelane – Robo Dog – kes aitab Air Patrolleri pilooti nõu ja jõuga, et päästeoperatsioon oleks edukas. Robo Dog on erinevate sõidukite juhtimises üleüldse väga osav ning tema okskustest on kindlasti abi ka paljudel teistlaadi päästeoperatsioonidel!

PAW Patrol ehk Käpapatrull on võitnud miljonite väikeste poiste südamed! Kuigi päästekoerakesed on väga armsad, mängivad siin kindlasti rolli ka põnevad päästesõidukid. Uus Spin Master – PAW Patrol Air Patroller Plane viib päästeoperatsioonid uuele tasemele!