Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

TÄHTIS INFORMATSIOON

Lugupeetud kliendid!
Olukord on kriitiline ja piirangute järgimise tagamiseks ei piisa vaid riigi ressursist. Seetõttu pingutame omalt poolt veelgi, et saaksime jätkata Eesti inimeste varustamist vajalike toodete ja teenustega.
 
E-pood

E-L töötab Liimi 6/1, Tallinn väljastuspunkt vastavalt riigi korraldusele. Teenindame kliente ühe kaupa, väiksemad kaubad saavad kliendid kätte läbi peaukse mainides tellimuse numbrit. Suuremõõdulised kaubad saavad kliendid kätte läbi lao ukse, mis asub hoone taga. Samuti ühe kliendi kaupa. Saabumisel palume lasta uksekella.
Komplekteeritud kaupa hoitakse teie jaoks kuni 3 päeva. Kokkuleppel saab hoiuaega pikendada ühe päeva võrra.

Kliendid saavad e-poest tellitud tooteid tagastada endiselt E-L või kulleriga aadressile Liimi 6/1, 10621 Tallinn.

E-poe tellimuste väljastamine toimub tavapärastel e-poe väljastusaegadel
 
Klientide ja töötajate tervise huvides kehtivad järgmised meetmed:

Maski kandmine on kohustuslik! Maskikandmise eiramisel on töötajal või õigus paluda kliendil hoonest lahkuda. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed. Inimesed, kellel maski kandmine on meditsiiniliselt vastunäidustatud, palume kanda visiiri.

Väljastuspunktis võib samal ajal viibida piiratud arv kliente. Maksimaalne lubatud klientide arv on märgitud välisuksel. 

Palume väljastuspunkti mitte külastada haigusnähtudega ja desinfitseerida käsi nii väljastuspunkti tulles kui lahkudes. Väljastuspunkti külastajatele on hoones desinfitseerimisvahend.

Kehtib 2+2 reegel. Palume kauplust külastada üksi ja hoida teiste inimestega vähemalt kahe meetrist distantsi. Võimalusel lapsi ja teisi pere liikmeid mitte kaasa võtta. 
 
1a.ee jätab endale õiguse tingimusi muuta, teavitades sellest kliente kodulehel. 
 
Küsimuste või murede korral palume võtta ühendust klienditeenindusega

Täname mõistva suhtumise eest! Hoiame üksteist!