Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

YULU MÄNGUD – ROHKEM MÄNGU, ROHKEM RÕÕMU!


Kuidas arendada väikese lapse loovust ja loogilist mõtlemist? Loomulikult on seda kõige lihtsam teha läbi lõbusa mängu! Yulu mängud on selleks lausa loodud – lapsed õpivad etteantud probleeme lahendama ning nende huvi ümbritseva vastu tõuseb.

Yulu kõige populaarsemad mängud on Yulu Spy Code Break Free, Yulu Spy Code Safe Breaker ja Yulu Dynamite Dare. Kõiki nimetatud mänge iseloomustab üks joon – nad on interaktiivsed ehk käed-külge põhimõttega, mis on tänapäeva mänguasjamaailmas number üks omadus!

YULU SPY CODE BREAK FREE


Sinu lapse unistus on suurena politseinikuks hakata? Sellisel juhul oleks ta kahtlemata õnnelik Yulu Spy Code Break Free mängu üle! Break Free on lõbus interaktiivne mäng kuni neljale mängijale, mis kujutab endast ülisalajast spioonimissiooni – kes suudab end kõige kiiremini käeraudadest vabastada? See selgub üksnes mängu käigus:

*  Põnev ja lõbus mäng, mis arendab peenmotoorikat;
*  12 erinevat labürinti 3 erineva raskusastmega;
*  Super mäng kogu perele (vanusele 6+).

Kui mängukaaslased parasjagu puuduvad, siis ei ole ka see takistuseks, kuna Yulu Spy Code Break Free mängu on võimalik ka üksi mängida. Kuidas see võimalik on? Väga lihtne –püstita uus rekord ning jaga seda sotsiaalmeedias kasutades #BreakFreeChallenge.

YULU SPY CODE SAFE BREAKER

Seif on täidetud röövitud aaretega – kas suudad seifi lahti murda? Tegemist on taaskord interaktiivse missiooniga, mille edukaks sooritamiseks on tarvis spioonioskusi, head mälu ning natuke õnne. Kes kogub kõige rohkem aardeid, see ongi võitja!

*  Elektrooniline strateegiamäng erinevas vanuses lastele.
*  Hariduslik mäng, mis arendab deduktiivset loogikat.
*  Seifi lahti murdmiseks tuleb kasutada ka matemaatilisi oskusi ja mälu!

Ka Yulu Spy Code Safe Breaker on lõbus ajaviide kogu perele, korraga saab enda oskused proovile panna kuni 4 mängukaaslast.


YULU DYNAMITE DARE

„Metsikus Läänes tegutseb pahatahtlik Buffalo Bill, kellel on kuri plaan pommi abil kaevandusest kulda varastada.“ Yulu Dynamite Dare on närvesööv mäng aja peale – kasutades kõiki oma oskusi tuleb tiksuv pomm kahjutuks teha enne, kui aeg nulli tiksub. Võitja on loomulikult see, kes suudab pommi kahjutuks teha ning aarded päästa!

Lapsed armastavad mänge, millega kaasneb põnev ja kaasakiskuv lugu – seega, mis saaks olla veel põnevam, kui võitlus hea ja kurja vahel?

*  Lõbus mäng, mille käigus tuleb vastu võtta kiireid (ja julgeid!) otsuseid.
*  Mängi üksi või kogu perega!


Yulu mängud propageerivad aktiivseid eluviise ning suunavad lapsi kastist välja mõtlema. Läbi aktiivse mängu areneb lapse loovus ning probleemilahendamise oskused. Kui soovid, et kas Sinu laps veedaks mängides kvaliteetselt aega, siis soeta Yulu mängud ning põnevust jagub kogu perele!