Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

ZOOMER SHOW PONY – SINU LAPSE UUS INTERAKTIIVNE SÕBERSoeta oma lapsele uudne ja ülipõnev mängukaaslane – Zoomer Show Pony! See on armas interaktiivne mänguasi, mis laulab, tantsib ja reageerib puudutustele, just nagu tõeline poni. Missugune mudilane ei unistaks isiklikust lemmikloomast, kellega koos toredalt aega veeta? Lisaks mängulustile mõjub Zoomer Show Pony ka arendavalt, kuna laps õpib läbi mängu suhtlemist ning lemmiklooma eest hoolitsemist – absoluutselt vajalikud oskused, mida arendada!

Kui Sinu laps unistab lemmikloomast, siis on just Zoomer Show Pony nutikas alternatiiv, mille peal harjutada. Tore mängukaaslane nii tüdrukutele kui poistele!

INTERAKTIIVSUS PAKUB RÕÕMU

Pehmed kaisukarud ning lihtsad mudelautod on jäänud mänguasjakasti nurka, sest popiks on kujunenud interaktiivsed mänguasjad, mis pakuvad lisaks mängurõõmule uudseid tehnoloogilisi lahendusi. Ka Zoomer Show Pony põhiliseks iseloomustavaks märksõnaks on interaktiivsus:

* Vilkuvad silmad annavad edasi erinevaid emotsioone;
* Mänguasi reageerib erinevatele puudutustele vastavate liigutustega;
* Poni häälitseb ning laulab;
* Ka tantsuliigutused ei ole talle võõrad!
* Zoomer Show Pony viib interaktiivsuse uuele tasemele!

IGALE PUUDUTUSELE JÄRGNEB REAKTSIOON

Igasugused tulede ja viledega mängukannid on tänapäeval üsna tavapärane nähtus, kas pole? Zoomer Show Pony pakub aga midagi uut ja huvitavat – mänguasi tunnetab puudutusi ning vastab nendele erinevate reaktsioonidega, nagu näiteks:

* Kui silitada poni põski ja nina, vastab mängukann armsate häälitsustega;
* Lehvitades poni ees kätt, järgneb sõbrake mängukaaslasele, kuhu iganes;
* Silitades ja hoides kätt ninal, poni taganeb;
* Silitades aga mõlemat põske korraga, hakkab lemmik laulma;
* Vajutades poni rinnal asuva südamekese peale, näitab ta oma vingeid tantsuliigutusi.


Kui vanasti pidid lapsed ette kujutama, et nende lemmik mänguasi oskab laulda, tantsida ning põnevaid trikke teha, siis Zoomer Show Pony on muutnud unistused lõpuks ometi reaalsuseks!

HOOLITSE TEMA EEST JA SHOW VÕIB ALATA!

Täpselt nii, nagu päris lemmikloom, vajab ka Zoomer Show Pony uute trikkide õppimiseks hoolitsust ning motivatsiooni. Just seetõttu on komplektis interaktiivsed aksessuaarid nagu juuksehari, õun, porgand ning suhkrutükk. Juuste harjamine ponile meeldib – ta vastab sellele mõnulevate häälitsustega. Ja olgem ausad, korrektne välimus ei ole meelelahutaja puhul vähetähtis!

Kui poni kõht on tühi, annab interaktiivne õun talle tantsimiseks ning trikkide tegemiseks vajalikku energiat. Uute trikkide õpetamise protsessi muudab sujuvaks interaktiivne porgand. Kui mängukaaslane on aga mõne uue triki tublisti selgeks saanud, saab teda premeerida magusa suhkrutükiga. Oi, kuidas ta seda armastab! Kuid ole ettevaatlik – kui Zoomer Show Pony saab liiga palju magusat, võib ta esitada oma energilise „suhkrutantsu“!


Mis võiks olla lapsele parem kingitus, kui mängukaaslane, kellega koos laulda, tantsida ning uusi trikke õppida? Zoomer Show Pony on selles osas täielik tšempion, võta ta oma perre ning võid kindel olla, et rõõmu jagub nii suurtele kui väikestele!