Kõik kategooriad
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Freetime
Magamiskoti tüüp

Kookon tüüpi magamiskott - seda tüüpi magamiskottidel on peats laiem kui jaluts ja lukk on tavaliselt ainult ühel küljel. Teki tüüpi magamiskotid - seda tüüpi magamiskotid saab lahti teha , nii et magamiskott saab kasutada tekina

Kookon
Luku asukoht Paremal pool
Värv Sinine
MATERJAL
Sisemine materjal

Polüretaan- sünteetiline materjal, mis ei ima vett, märgitakse tähtedega PU. Polüester- sünteetiline ja tugev materjal, mis osaliselt imab vett. Märgitakse tähega P, näiteks P600D. Nailon- sünteetiline materjal, mis võib imada vett ja märgitakse tähega N, näiteks N420D. Tacter- nailonitüüp, kuivab kaheksa korda kiiremini kui puuvill. Täht D- näitab kanga paksust. Mida suurem number on D ees, seda tugevam on antud materjal, näiteks 600D. Täht T- määrab niitide arvu konkreetses tsoonis. Mida suurem number on enne T'd, seda raskem ja karedam on kangas, näiteks 210T või 190T. Ripstop- näitab, et kangas on rebenemiskindel.

Freesoft 190T
Väline materjal

Polüamiid- nailon, sünteetiline materjal, mis imab vett. Polüester- sünteetiline ja tugev materjal, mis osaliselt imab vett. Märgitakse tähega P, näiteks P600D. Nailon- sünteetiline materjal, mis võib imada vett ja märgitakse tähega N, näiteks N420D. Täht D- näitab kanga paksust. Mida suurem number on D ees, seda tugevam on antud materjal, näiteks 600D. Täht T- määrab niitide arvu konkreetses tsoonis. Mida suurem number on enne T'd, seda raskem ja karedam on kangas, näiteks 210T või 190T. Ripstop- näitab, et kangas on rebenemiskindel.

190T polüester
Soojustus

Sünteetilised materjalid- kiiresti kuivavad ja hoiavad sooja isegi siis, kui on niisked. Naturaalsed materjalid- soojemad, kui sünteetilised materjalid ja säilivad mitmeid aastaid.

2 x 150 g/m2 õõneskiudsüsteem
TEMPERATUUR
Temperatuur

Näitab temperatuuri, millega saab kasutaja rahulikult ja higistamata kotis magada.

+1° C
Äärmuslikud temperatuurid

Kõige madalam temperatuur, mille korral on soovitatav magamiskotti kasutada.

-11° C
MÕÕTMED JA KAAL
Mõõtmed

Laius x kõrgus

190(+30) x 75 cm
Pakendi mõõtmed

Laius x kõrgus

37 x 24 cm
Kaal (kg) 1.5
LISAKS
Erimärkused Kahesuunaline tõmblukk
Tuulekindel
Sisemised taskud
Silmused kuivatamiseks

Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
FREETIME Freetime Condor 300+ R Blue
Esita küsimus

captcha
Üles