Kõik kategooriad
5400

! Hulgilaos viimased 1 tk!

Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

SELF_DELIVERY Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
09.09.2019
PICKUP Ligikaudne tarne automaati

 

06.09.2019
ADDRESS Ligikaudne tarne aeg
06.09.2019

Toote peamised parameetrid:

  • Magamiskoti tüüp: Kookon
  • Luku asukoht: Vasakul pool
  • Soojustus: Thermicfibre 6 200g/m2
  • Temperatuur: +6° C
  • Kaal (kg): 0.95
Rohkem antud tootest

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Pinguin
Magamiskoti tüüp

Kookon tüüpi magamiskott - seda tüüpi magamiskottidel on peats laiem kui jaluts ja lukk on tavaliselt ainult ühel küljel. Teki tüüpi magamiskotid - seda tüüpi magamiskotid saab lahti teha , nii et magamiskott saab kasutada tekina

Kookon
Luku asukoht Vasakul pool
Värv Punane
MATERJAL
Sisemine materjal

Polüretaan- sünteetiline materjal, mis ei ima vett, märgitakse tähtedega PU. Polüester- sünteetiline ja tugev materjal, mis osaliselt imab vett. Märgitakse tähega P, näiteks P600D. Nailon- sünteetiline materjal, mis võib imada vett ja märgitakse tähega N, näiteks N420D. Tacter- nailonitüüp, kuivab kaheksa korda kiiremini kui puuvill. Täht D- näitab kanga paksust. Mida suurem number on D ees, seda tugevam on antud materjal, näiteks 600D. Täht T- määrab niitide arvu konkreetses tsoonis. Mida suurem number on enne T'd, seda raskem ja karedam on kangas, näiteks 210T või 190T. Ripstop- näitab, et kangas on rebenemiskindel.

Polüester Soft
Väline materjal

Polüamiid- nailon, sünteetiline materjal, mis imab vett. Polüester- sünteetiline ja tugev materjal, mis osaliselt imab vett. Märgitakse tähega P, näiteks P600D. Nailon- sünteetiline materjal, mis võib imada vett ja märgitakse tähega N, näiteks N420D. Täht D- näitab kanga paksust. Mida suurem number on D ees, seda tugevam on antud materjal, näiteks 600D. Täht T- määrab niitide arvu konkreetses tsoonis. Mida suurem number on enne T'd, seda raskem ja karedam on kangas, näiteks 210T või 190T. Ripstop- näitab, et kangas on rebenemiskindel.

Polüester Ripstop DWR
Soojustus

Sünteetilised materjalid- kiiresti kuivavad ja hoiavad sooja isegi siis, kui on niisked. Naturaalsed materjalid- soojemad, kui sünteetilised materjalid ja säilivad mitmeid aastaid.

Thermicfibre 6 200g/m2
TEMPERATUUR
Temperatuur

Näitab temperatuuri, millega saab kasutaja rahulikult ja higistamata kotis magada.

+6° C
Äärmuslikud temperatuurid

Kõige madalam temperatuur, mille korral on soovitatav magamiskotti kasutada.

-15° C
MÕÕTMED JA KAAL
Mõõtmed

Laius x kõrgus

Puudub informatsioon
Pakendi mõõtmed

Laius x kõrgus

15 x 28/18 cm
Kaal (kg) 0.95
LISAKS
Erimärkused Sobib lastele, noortele
Sobib kasutajale pikkusega kuni 150 cm

Toote kirjeldus

Tootekirjeldus inglise keeles:
Comfortable cocoon-shaped sleeping bag for children and young people, suitable for use during the summer months and early autumn.
Perfect for a variety of outdoor activities such as hiking, trekking, or camping. The sleeping bag is equipped with a two-way zipper closure.


Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
PINGUIN Pinguin Savana Junior Left Red
Tootekirjeldus inglise keeles:
Comfortable cocoon-shaped sleeping bag for children and young people, suitable for use during the summer months and early autumn.
Perfect for a variety of outdoor activities such as hiking, trekking, or camping. The sleeping bag is equipped with a two-way zipper closure.


8592638211535 54.00
Esita küsimus

captcha
Üles