Asus FX Series FX504GE Gunmetal 90NR00I3-M06610

(5)

Tootekood: 476630

Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiate sarnase toote.


Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.

Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Asus
Seeria Asus FX
Arvuti tüüp Mänguritele
Korpuse värv Hall
Kaal 2.3 kg
Pikkus 384 mm
Laius 262 mm
Kõrgus 25 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 15.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Jah
Ekraani eraldusvõime pikslites
Ekraani resolutsioonist sõltub pildi ja tekstide teravuse selgus. Mida suurem resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.
1920 x 1080
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 10
Installitud operatsioonisüsteemi versioon Microsoft Windows 10 Pro 64-bit

Protsessor

Protsessori klass Intel® Core™ i7
Protsessori põlvkond Coffee Lake (Intel)
Protsessori tüüp
Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.
Intel
Protsessori mudel
Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid. Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor. Sülearvuti protsessorid jagatakse tootja järgi Intel ja AMD, aga samuti ka kiiruse ja võimsuse järgi.
Intel® Core™ i7-8750H Processor (9 MB Cache, 2.2 GHz)
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
6
Protsessori sagedus 2.2 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
9 MB
Emaplaadi mudel
Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.
Intel HM370 Express

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
16 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
32 GB

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD+HDD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
1 TB
HDD-ketta kiirus
HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM). Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.
5400 rpm
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
256 GB
Arvuti kogumälumaht 1 TB

Videokaart

Videokaardi tüüp Nvidia
Videokaardi seeria Geforce
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
GeForce GTX 1050 Ti
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
4 GB GDDR5
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed
HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).
Bluetooth 4.0, Combo audio jack, MHL, RJ-45, USB, USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
Ja (Gigabit Ethernet)

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Stereo (High Quality)
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Jah
Toetatud mälukaardid
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
MMC, SD, SDHC, SDXC

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Metalliline sulam
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Jah
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku maht
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
4 mAh
Aku tööiga kuni
See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.
5 h
Turvasüsteem Turvaluku pesa (lukk müüakse eraldi)

Lisaks

Garantii 24 kuud
Täiendav info
RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses. WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks. Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat. CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.
DTS® Headphone: X® audio. Toetab Windows 10 Cortana. Hybrid HDD (FireCuda).
Toote kirjeldus inglise keeles:
 

ASUS TUF Gaming FX504 is a powerful Windows 10 laptop that combines immersive gaming with an extended lifespan that goes far beyond standard. The patented Anti-Dust Cooling (ADC) system ensures longevity and stable performance, while a stunning 120Hz panel and 7.1-channel surround sound fully engage your senses — FX504 ticks all the right boxes at an affordable price!

TOUGH BEYOND STANDARD
Infused with the spirit of The Ultimate Force (TUF) and designed to strike fear into the heart of the enemy, the durable and lightweight FX504 is the first laptop in the TUF Gaming family. A powerful, portable, and enduring all-rounder, FX504 is able to play the latest games and multitask with ease, while at the same time providing unmatched toughness and durability to give you immersive gaming experiences for years to come. The patented Anti-Dust Cooling system provides the necessary cooling for graphically-intense gaming sessions, and prolongs the lifespan of the machine by expelling harmful dust particles and dirt. Whether you're using FX504 for extended gaming or long typing sessions at work — it'll take it in stride thanks to a 20 million key press lifespan, which doubles the industry standard of 10 million key presses. FX504 is designed to impress — choose from four different designs to match your personality and style. FX504 is tough beyond standard and has everything you need for work or play.GEAR UP OR SUIT UP
FX504 was created for intense gaming and efficient multitasking, and it looks the part. Show the world that you're a gamer, or go for a professional, elegant look for work — FX504 is available in four different designs to suit your personality and style. Its metallic Premium Steel finish even features a glowing red ASUS logo — the perfect embodiment of toughness and gaming.
* Design may vary by region

WORK HARD. PLAY HARDER.
FX504 is equipped with the latest generation Intel® Core™ i7-8750H processor and NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti graphics with full Microsoft® DirectX® 12 support, all packed into a chassis measuring an impressively slim 2.5cm and weighing just 2.3kg. Whether you need to multitask for work or school, kick back with movies or music, or game on the go — FX504 has the power to perform!
* Actual specification may vary according to configurationIMMERSE YOURSELF IN THE GAME
FX504 features an ultrafast 120Hz, 15.6-inch wide-view display. With a 3ms response time and capable of displaying 120 frames per second, the display makes movies appear more vivid, and games run smoother — giving a visual experience that brings you right in the heart of the action. Compared to standard 60Hz panels, the 120Hz panel lets you react instantly to what's happening onscreen, so you gain an advantage in fast-paced titles. Its 130% sRGB (equivalent to 94% NTSC) wide color gamut ensures great contrast and color consistency too. The panel even has a matte finish to virtually eliminate distracting glare or reflections.
* Actual specification may vary according to configurationIMPROVED COOLING AND LONGER LIFESPAN
The thermal design of FX504 significantly prolongs its lifespan and provides stable performance for graphics-intensive gaming, with HyperCool technology combining the patented self-cleaning ADC system with the customizable Fan Overboost function. By expelling harmful dust particles and dirt from the chassis through two dedicated tunnels, the ADC system is a cooling masterpiece that acts like the laptop's immune system — preventing build-up in the thermal fins to increase system stability and lifespan. The adjustable Fan Overboost function is specially designed to fit multitasking and gaming needs: Choose between three different modes to find the perfect balance between fan performance and noise level. A pair of copper heat pipes and a dual-fan system cool the processor and graphics card independently, while the airflow-optimized chassis design increases thermal efficiency by up to 27% in contrast to standards cases. An intelligently-placed fan is located right below the WASD key group to ensure your keyboard stays cool even during long gaming sessions.

DTS HEADPHONE:X™
IMMERSIVE 7.1-CHANNEL SURROUND SOUND
DTS Headphone:X™ delivers an immersive 7.1-channel surround sound experience that enables your headphones, external and laptop speakers to deliver home theater-quality audio. Whether you're playing games, watching a movie, or cheering on your favorite sports team, DTS offers several content modes to take you right into the heart of the action! The Game profile enables the audio engine to process sounds more accurately than ever, allowing you to be completely aware of what's going on around you so you can hear where enemies are coming from, as DTS Headphone:X can precisely emulate the experience of being surrounded by multiple speakers. Furthermore, the built-in equalizer satisfies the needs of every audiophile, providing detailed audio adjustment options to let you create your own personal sound environment.OPTIMIZED FOR GAMING AND TYPING
The design of each component in FX504 is carefully thought out and made to last, with a desktop-inspired keyboard that is perfectly optimized for extended gaming and typing sessions. With a lifespan of 20 million key presses, FX504 has one of the most durable keyboards to be found in a laptop — double that of the current industry standard of 10 million key presses. The scissor-switched keys have 0.25mm keycap curves and offer 1.8mm of travel for smooth and tactile keystrokes, and are backlit in striking red so they're clearly visible when gaming or working in the dark. Exclusive Overstroke technology ensures that keys are registered early with an extended distance after the actuation point for precision and comfort. Highlighted WASD keys, a broad space bar, and isolated arrow keys enable fast and accurate control.

Faster Speeds. Wider Coverage.
FX504 features one of the fastest Wi-Fi standards available — the latest Intel 802.11ac Wave 2 boasts data transfer rates of up to an incredible 1.7Gbps — 12X faster than baseline 802.11b/g/n! Additionally, the 2x2 wireless configuration provides up to 30% wider coverage than the 1x1 configuration. Stream your favorite movies in high-resolution or play online with fewer connection drops, even if FX504 is farther away from your router.
* Actual specification may vary according to configurationTHE WORLD'S FASTEST HARD-DRIVE
The 5400-rpm FireCuda SHDD is the fastest hard drive solution available, and loads games more than 2X-faster than 1TB 5400-rpm HDDs found in most laptops. FireCuda's flash memory acts like a cache by saving frequently accessed data without accessing the hard drive, resulting in lower power consumption, increased system performance and durability. It also provides a quieter, more stable system. With up to 1TB of storage, there is no need to delete your old games to make room for new ones. Make the most of your storage and say goodbye to the loading screen!
* Actual specification may vary according to configuration

FUSS-FREE CONNECTIVITY
FX504 has all the ports you need for gaming, productivity, and entertainment. A single USB 2.0 and two USB 3.1 Gen 1 Type-A ports cater to your gaming peripherals, while HDMI 1.4 lets you hook FX504 up to an external display. And since they're all situated on the left hand side of the laptop, your mouse is kept away from tangled cables, too.

MAKE YOUR VOICE HEARD
A built-in array microphone filters out ambient noise to ensure clear and crisp voice pickup, even in noisy environments. Whether you're having a Skype conversation with friends, or playing online without a headset, the microphone of FX504 ensures your voice is heard!
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid

4,2/5
5 hinnangut
  • {{ item.value }}
    {{ item.percent }}%
{{ item.consumer.name }}
{{ item.rating_value }} /5
{{ RatingsHelper.formatDate(item.reviewed_at) }}

{{ item.content }}

Laadimine ...