Asus ROG Zephyrus M GM501GS

(8)

Tootekood: 473907

Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiate sarnase toote.


Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.

Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Asus
Seeria Asus ROG
Arvuti tüüp Mänguritele
Korpuse värv Must
Kaal 2.45 kg
Pikkus 384 mm
Laius 262 mm
Kõrgus 19.9 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 15.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Jah
Ekraani eraldusvõime pikslites
Ekraani resolutsioonist sõltub pildi ja tekstide teravuse selgus. Mida suurem resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.
1920 x 1080
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 10
Installitud operatsioonisüsteemi versioon Microsoft Windows 10 Pro 64-bit

Protsessor

Protsessori klass Intel® Core™ i7
Protsessori põlvkond Coffee Lake (Intel)
Protsessori tüüp
Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.
Intel
Protsessori mudel
Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid. Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor. Sülearvuti protsessorid jagatakse tootja järgi Intel ja AMD, aga samuti ka kiiruse ja võimsuse järgi.
Intel® Core™ i7-8750H Processor (9 MB Cache, 2.2 GHz)
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
6
Protsessori sagedus 2.2 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
12 MB
Emaplaadi mudel
Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.
Intel HM370 Express

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
16 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
32 GB

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
1 TB
HDD-ketta kiirus
HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM). Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.
5400 rpm
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
256 GB
Arvuti kogumälumaht 512 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Nvidia
Videokaardi seeria Geforce
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
GeForce GTX 1070
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
8 GB GDDR5
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Jah
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Jah
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed
HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).
AC-In, Bluetooth 4.2, Combo audio jack, MHL, USB, USB 3.1, USB Type C, Wi-Fi
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
Ei

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Stereo (High Quality)
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Ei

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Alumiinium, Plastik
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Jah
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku maht
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
4 mAh
Aku tööiga kuni
See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.
5.5 h
Turvasüsteem Turvaluku pesa (lukk müüakse eraldi)

Lisaks

Garantii 24 kuud
Täiendav info
RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses. WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks. Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat. CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.
Asus AURA RGB klaviatuur erinevate värvivalgustusega. FireCuda Hybrid HDD.
Toote kirjeldus inglise keeles:


ELEVATED PERFORMANCE. UNCOMPROMISED MOBILITY.
ROG Zephyrus M picks up where its predecessor, ROG Zephyrus, left off — delivering mighty performance in a minute package. It’s powered by up to an 8th Generation Intel® Core™ i7 processor and NVIDIA® GeForce® GTX 1070 graphics, and features an IPS-level display with a superfast 144Hz refresh rate, lightning-quick 3ms response time, and NVIDIA G-SYNC™ technology. The revolutionary Active Aerodynamic System (AAS) ensures Zephyrus M runs cool and quiet even at high processor loads. ROG-exclusive software lets you switch between integrated and discrete GPU modes — the Optimus power-saving mode gives you impressive battery life, while the G-SYNC mode lets you experience its graphics prowess in all its glory!Mighty. Mobile. Modern.
A brushed aluminum finish with a Black Titanium and Plasma Copper color scheme give Zephyrus M a modern and sophisticated look that sets it apart from other gaming laptops. ROG engineers found the sweet spot for maximum cooling performance and effective thermal management. They’ve managed to shoehorn the NVIDIA GeForce GTX 1070 graphics card, AAS system, and two anti-dust fans into a thin 17.5-19.9mm chassis to ensure Zephyrus M offers exceptional performance during gaming marathons.ACTIVE AERODYNAMIC SYSTEM (AAS)
The cutting-edge AAS allows Zephyrus M to run cool and quiet without sacrificing performance. Opening the lid reveals an underside vent that leads to a 9mm-high air chamber. Compared to traditional laptop designs, the AAS creates 20% more space for air circulation, increases system air flow by up to 32%, and reduces internal temperatures by up to 20%. A four-quadrant anti-dust design prevents dust particles and dirt from entering the system when the lid is open; while the patented ADC system actively cleans itself by expelling dust particles and dirt through tunnels, preventing build-up in the thermal fins to increase system stability and lifespan. Two high-performance, dual-outlet fans blow air through ultraslim fins, while the unique heat-pipe architecture cools the CPU, GPU, and chipset power components independently.

Perfectly-Machined Cooling Holes
In a perfect example of form following function, Zephyrus M has densely-packed cooling holes above the keyboard to help draw cool air into the system. These neatly-arranged holes above the keyboard are not only functional, but add a modern aesthetic touch to the laptop.Elevate Your Gaming Experience
Zephyrus M brings gaming desktop-level performance to the gaming laptop scene. It’s powered by an Intel Core i7-8750H processor with 32GB of DDR4 2666MHz dual-channel memory, and NVIDIA GeForce GTX 1070 graphics. The innovative AAS ensure additional cooling to cope with demanding gaming marathons. And to house your extensive game library, Zephyrus M features cutting-edge storage, including a 512GB M.2 NVMe PCIe® 3.0 x4 SSD and a 1TB Seagate® FireCuda™ SSHD.
* Specifications may vary according to configuration.

ROG-EXCLUSIVE SWITCHABLE GPU SOFTWARE
With Zephyrus M, it’s no longer a trade-off between performance and battery life. It offers switchable GPU mode that lets you choose between the power-saving Optimus or the full-performance Discrete Graphics modes. Optimus mode turns off NVIDIA G-SYNC and lets you enjoy battery life up to 6 hours*; G-SYNC mode unleashes the graphics prowess of Zephyrus M for the best gaming experience ever. These two sides to Zephyrus M are easily-accessed in just a few clicks on the ROG Gaming Center dashboard.
* Tested with idle mode

SUPER SMOOTH AND SEAMLESS VISUALS
The ultra-responsive 15.6-inch IPS-level display boasts a 144Hz refresh rate, 3ms response time, and NVIDIA G-SYNC technology to provide super smooth and seamless visuals. The IPS-level panel has a wide 72% NTSC color gamut that guarantees great contrast and color reproduction for exceptional true-to-life visuals, while wide-view technology ensures colors stay true, even when viewed from angles of up to 178°. It’s time to play the latest AAA games at maxed-out settings without visual tearing, lag, ghosting or obvious stutter!
* Specifications may vary according to configuration.SEAMLESS GAMEPLAY
NVIDIA G-SYNC technology synchronizes the display’s refresh rate with the GPU’s frame rate to make gameplay silky smooth. G-SYNC minimizes perceived stuttering, reduces input lag, and eliminates visual tearing all without affecting system performance. Welcome to the smoothest and fastest gaming experiences yet!

ULTIMATE VIRTUAL REALITY EXPERIENCES
Take the plunge into virtual reality. With NVIDIA GeForce GTX 1070 graphics, Zephyrus M delivers smooth, stutter-free VR performance at up to 90fps. Plug-and-play compatibility with leading VR headsets lets you easily enjoy fully immersive VR environments. It’s time to play with a whole new perspective.
* GeForce® GTX 1060 or better is required for smooth VR experiences.
IGGER IS BETTER
Zephyrus M is compatible with large ROG G-SYNC monitors via DisplayPort™ over USB Type-C™ (USB-C™) and HDMI port. Game on a bigger scale and at even higher refresh rates.

LIGHT IT UP WITH AURA SYNC
Outshine the competition with Aura Sync! Light up Zephyrus M with customizable RGB LEDs and sync it up with Aura Sync-enabled accessories like gaming mice, headsets, keyboards, and other peripherals. Aura Sync offers several unique preset lighting modes, including color cycle, music synchronization, and CPU temperature; you can even program your own color scheme to reflect your own style.

FASTER AND MORE STABLE WI-FI
The Intel Wireless-AC 9560 adapter provides Zephyrus M with Bluetooth® 4.2 support and 2x2 802.11ac Wi-Fi that surpasses Gigabit Ethernet speeds. Enjoy a maximum throughput of up to 1.73Gbps on the 160MHz channel — that’s 5x faster than 802.11n 40MHz channel (300Mbps) and 2x faster than 802.11ac (867Mbps). Multi-user, multiple input, multiple output (MU-MIMO) technology lets you connect to more devices more efficiently and easily.SMART-AMPLIFIER TECHNOLOGY
Smart-amplifier technology monitors the audio output and makes real-time adjustments, so you can pump up the volume without worrying about damaging the cones — and that makes output up to 250% louder than before, with increased dynamic range and bass. Audio is an integral part of the gaming experience — and Zephyrus M ensures you hear every precise detail!

PUSHING THE LIMITS OF SOUND
Sonic Studio III audio-effects station has an intelligent routing feature made for streaming. The new routing feature ports streams to different outputs giving you full control over who hears what. With Sonic Studio III, you now can share your exciting in-game moments without worrying about frivolous DCMA takedown requests. Sonic Studio III also comes with app-level preferences for instant audio profiles, and improved noise filtering for conversations with total clarity!

Thunderbolt™ 3: Fastest and the most versatile connection
Zephyrus M comes with Intel Thunderbolt™ 3, enabling a total of 40Gbps of bandwidth for data and display-signal streams, combined. Onboard Intel® Thunderbolt™ 3 technology enables a total of up to 40Gbps bandwidth for data and display-signal streams, combined. Its USB-C connector makes it the most advanced and versatile port available — providing single-cable docking and connections to up to two UHD displays. With
Thunderbolt 3, Zephyrus M opens up a world of possibilities, all via a single output.Get Ready with ROG Gaming Center
Summon ROG Gaming Center with a single press of a hotkey to see a comprehensive dashboard with loads of useful information, including both CPU and GPU frequencies and temperatures — and use the control panel to make adjustments in real time. ROG GameFirst, Aura Sync, Aura Core, Sonic Studio III, Sonic Radar III, as well as XSplit Gamecaster, can also be accessed through ROG Gaming Center. ROG Gaming Center is even available as an Android app, so you can keep all the controls close at hand.
* Software may vary by product model.


Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid

3,9/5
8 hinnangut
  • {{ item.value }}
    {{ item.percent }}%
{{ item.consumer.name }}
{{ item.rating_value }} /5
{{ RatingsHelper.formatDate(item.reviewed_at) }}

{{ item.content }}

Laadimine ...