Asus ZenFone Max Pro Dual 4/64 Black

(12)

Tootekood: 491023

Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiate sarnase toote.


Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.

Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Mobiil- ja nutitelefonid
Kaubamärk Asus
Mobiiltelefoni tüüp
On nelja tüüpi mobiiltelefone- liugur, klassikaline, kokkuklapitav ja puutetundlik.
Puutetundliku ekraaniga
Mudel ZenFone Max Pro
Värv Must
Korpuse materjal Alumiinium, Plastik
Toetatud SIM-kaartide arv
See näitab, mitu SIM kaarti saab telefoni paigaldada. Näiteks, kui telefon võimaldab kahte SIM kaarti, siis saab liituda kahe operaatoriga. See võimaldab kasutada ka kahte erinevat telefoni numbrit.
2
SIM-kaardi tüüp Nano SIM

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
See on spetsiaalne programm mobiiltelefonidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele ja teistele portatiivsetele seadmetele. See on platform aplikatsioonidele, mida neis saab kasutada, näiteks Bluetooth, Wi-Fi, GPS navigaator, fotoaparaat, videokaamera, häälkäsklused, muusika mängimine, diktofon, jne. On erinevad mobiilide operatsioonisüsteeme, näiteks: Android, IOS (APPLE toodangul), Blackberry, Linux, Windows Phone, Symbian Asha (NOKIA toodetel) jne.
Android
Installitud operatsioonisüsteemi versioon 8.1 (Oreo)

Ekraan

Ekraani suurus
See parameeter näitab ekraani suurust tollides.
6 "
Ekraani eraldusvõime
Mida suurem antud näitaja on, seda parem on pilt.
1080 x 2160
Kuva tüüp IPS-LCD
Suurema vastupidavusega ekraan Ei

Protsessor ja videokaart

Protsessori mudel
Protsessor on seadme "aju". Mida kiirem on protsessor, seda sujuvam ja kiirem on seadme ning selle rakenduste kasutamine.
Octa-core 1.8 GHz Kryo 260
Protsessori tuumad
Mida suurem ühik tuumasid seda suurema võimekusega on protsessor.
8
Videokaardi mudel Adreno 509

Mälu

Operatiivmälu (RAM)
Mida suurem ühik operatiivmälu seda enam rakendusi on võimalik üheaegselt kasutada ilma telefoni töökiirust kaotamata.
4 GB
Mälumaht
Sisemälu tähistab telefonilev võimalike salvestatud failide ja rakenduste hulka, mida suurem sisemälu, seda suurema arvu faile ja rakendusi saate salvestada telefonile.
64 GB
Mälukaardi maksimaalne maht
Mälukaart on kasutatav telefonile täiendava lisamälule andmiseks, see võimaldab Teil salvestada telefonile suurema hulga erinevaid faile ja rakendusi.
512 GB

Foto ja video kaamera

Tagumine kaamera
Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.
13 MP, 5 MP
Eesmine kaamera
Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.
8 MP
Videosalvestuse kiirus
Sätestab seadme maksimaalse video salvestamise resolutsiooni, mida suurem on väärtus, seda parema kvaliteediga video on võimalik salvestada.
[email protected]

Internet ja juhtmevaba ühendus

WiFi-liides
WiFi on juhtmvaba võrguühendus, mis võimaldab ühendada seadmed juhtmevabalt internetti, seda mitte ainult kodus, vaid ka paljudes avalikes kohtades (kohvikud, hotellid, raamatukogud, lennujaamad jne), kus on tehtud avalikult kättesaadavaks Wi-Fi võrk.
Jah
WiFi Direct liides
Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita. WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.
Jah
3G kommunikatsiooni tugi
3G toega on võimalus mobiilse seadme ja SIM-kaardi abil saada internetti ilma WiFi-ühenduseta, selle maksimaalne andmeedastuse kiirus on 3.6 Mbit/sekundis.
Jah
4G kommunikatsiooni tugi
4G on võrguühenduse uus põlvkond, mis võimaldab kiire ja stabiilse internetiühenduse maksimaalse kiirusega kuni 150MB/s.
Jah
Bluetooth-liides Jah
Bluetoothi versioon
Bluetooth on liides, mille abil suudavad erinevad seadmed nagu mobiiltelefonid, PDA-d, arvutid või perifeeriaseadmed omavahel suhelda. Bluetooth põhieesmärgiks on andmeedastuste ja juhtmeühenduste asendamine.
5.0
NFC
NFC (inglisekeelne termin Near Field Communication) on tehnoloogiline komponent, mis võimaldab juhtmevaba ühenduse teiste seadmetega väikses raadiuses. Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

USB-liidese tüüp
Andmeedastuse liides mis võimaldab edastada muusikat, pilte, videofaile telefonile ja vastupidi ning samuti võimaldab see laadida telefoni.
Micro USB

Sisseehitatud lisaseadmed

Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS ehk globaalne navigeerimisseade võimaldab teil seadet kasutades tuvastada kaardil oma asukoht ja kordinaadid.
Jah
FM-raadio Jah
Kõrvaklappide pesa On (3,5 mm)

Aku

Aku tüüp LiPo
Aku maht 5000 mAh
Aku kiirlaadimine
Aku kiirlaadimine võimaldab Teil laadida oma mobiiltelefoni tunduvalt kiiremini kui vanemate seadmete puhul see tavaks on. Kõik seadmed ei toeta kiirlaadimist ning samuti kõik laadijad seda tehnoloogiat ei toeta. Kiirlaadimise tehnoloogia puhul suurendavad enamused tootjad võimsust või muudavad pinget, et suurendada seadmele ülekantud energiat ning täita seeläbi seadme aku kiiremini.
Jah
Juhtmeta laadimine
Juhtmevaba laadimine võimaldab telefoniaku laadimist ilma juhtmeid kasutamata - telefon tuleb lihtsalt asetada spetsiaalsele laadimisalusele.
Ei
Aku/patarei vahetatav Ei
Ooteaeg kuni
Mobiiltelefoni ooteaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust, eeldusel et telefoniga ei räägita, ei mängita, ei saadeta sõnumeid jm. Võib erineda reaalsest ooteajast.
840 h
Kõneaeg kuni
Mobiiltelefoni kõneaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust telefoniga rääkimisel, sõnumite saatmisel ning muude telefonis olevate funktioonide kasutamisel. Võib erineda reaalsest kõneajast.
42 h

Mõõtmed ja kaal

Kaal koos akuga 180 g

Lisaks

Erikaitse Puudub
Andurid Güroskoop, Kiirendusmõõtur, Lähedusandur , Valguse andur
Sõrmejälje lugeja
Sõrmejälgede tuvastamise tehnoloogia avab telefoni lugedes selle omaniku sõrmejälge. Seda funktsiooni saab kasutada ka ostude lubamiseks ja konkreetsete rakenduste avamiseks.
Jah
Näotuvastus
Kiire ja mugav viis telefoni avamiseks, kasutades selleks telefoni omanik nägu. Näotuvastuse kasutamiseks käitu sarnaselt, kui teed telefonikaameraga autoportreed.
Ei
Audiofailide vormingud FLAC, MP3, WAV, eAAC+
Videofailide formaadid H.264, MP4
Toetatud keeled Inglise, Läti, Vene
Sidestandard
Mobiilside eri riikides tegutsevad erinevatel sagedustel. See tähendab - kui soovite kasutada oma mobiiltelefoni väljapoole oma piire, siis peate veenduma et teie telefon toetab erinevaid sagedusalasi.
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Täiendav info Kiibistik: Qualcomm SDM636 Snapdragon 636. USB On-The-Go.
Garantii 24 kuud

Video

Описание товара на английском языке:
ZenFone Max Pro (M1) is the next-generation smartphone with Snapdragon 636 platform providing extraordinary performance and endurance that will take you further than you ever thought possible. With its magnificent 6” Full HD+ (2160x1080) 18:9 Full View display, ultra-long-lasting 5000mAh battery, dual-camera system and breathtaking sound, ZenFone Max Pro has all the stamina and power you need to match your non-stop lifestyle. ZenFone Max Pro is your enduring companion, always ready to capture every special moment.

14nm octa-core advanced mobile performance
At the heart of ZenFone Max Pro is an advanced Qualcomm® Snapdragon™ 636 Mobile Platform, which combines smooth, responsive performance with superb battery life. This processor is up to 1.54x faster than its predecessor, the Snapdragon 625.3 Whatever you’re doing, ZenFone Max Pro can handle it easily, with performance to spare.

Massive stamina
Inside the sleek exterior of ZenFone Max Pro is a massive reserve of stamina: a powerful 5000mAh lithium-polymer battery custom-crafted to pack maximum performance into minimum space. With so much power on tap, you can browse more, game more, stream more — and talk as much as you want without worrying about finding a power outlet.Full View display
Dive into the immersive visual experience of ZenFone Max Pro, with the expanded Full View display that lets you see more, and see it better. ZenFone Max Pro makes photos, videos, or any kind of content look better than they’ve ever looked before. With ZenFone Max Pro everything’s clearer, brighter and bigger!

Same size, more screen
ZenFone Max Pro lets you see more, in less space! Its ultra-compact 6-inch display has an ultraslim bezel, so it fits in a slim body that’s the same size as most standard 5.5-inch phones. It’s the ultimate ergonomic design that’s beautiful, slim and comfortable to hold.

180g all metal, less bulk
ZenFone Max Pro is built to last using solid metal, with a slim and light body that’s precision-crafted to give it a luxurious feel without being bulky. For rapid unlocking, there’s a fingerprint sensor cleverly located at the back for easy access, just one of the many thoughtful details that make ZenFone Max Pro anything but ordinary. And to match your unique style, you’ve a choice of two stunning finishes: Deepsea Black and Meteor Silver.Capture the realistic moments
ZenFone Max Pro has an advanced dual-camera system that will take your mobile photography to new heights. The rear camera focuses on the subject in less than the blink of an eye, and has a high-resolution sensor with a high-quality wide-aperture lens that captures clearer photos, every time. ZenFone Max Pro shoots video at up to 4K UHD resolution — four times the quality of Full HD! There’s nothing complicated for you to do: just point, shoot and share your memories, all captured with incredible levels of detail.

Capture perfect portraits
For gorgeous portraits and close-ups, the second camera on ZenFone Max Pro is used to create an artistic depth-of-field effect, putting the subject in sharp focus while progressively blurring the background for a gentle yet powerful effect that really makes the subject stand out.

Capture the beauty of you
To help you take the most indulgent selfies, ZenFone Max Pro has a live beautification feature that instantly retouches your shots to remove blemishes, balance facial features, enhance skin tone and more. ZenFone Max Pro really lets your beauty shine!


Magnificent entertainment
ZenFone Max Pro’s speaker has a five-magnet construction with a metal voice coil, driven by a powerful NXP smart amplifier that delivers powerful, emotional sounds in every scenario — and at supreme quality levels.

More connections, more storage
ZenFone Max Pro has two SIM card slots that support 4G LTE speeds up to 400Mbps7, and a microSD slot that lets you instantly expand your storage up to 2TB. Its handy triple-slot tray lets you install two SIMs and a microSD card in one easy step.

Unlocks at your convenience
Messy or busy fingers? No problem! ZenFone Max Pro has a facial-recognition system — face unlock — that recognizes your unique features and rapidly unlocks your phone. There’s also a rear fingerprint sensor that’s perfectly positioned for the way you hold your phone. It unlocks ZenFone Max Pro in just 0.3 seconds — even if your fingers are damp!

Faster, smarter with a pure Android™ experience
The latest version of the beautiful Android™ user interface delivers an intuitive experience that helps you do stuff faster, improve your productivity, and simply lets you have more fun with your phone.1 Performance comparison between ZenFone Max Pro with Snapdragon 636 and ZenFone 4 Max Pro with Snapdragon 430: Antutu benchmark scores of 116,618 and 43,000 respectively.
2 Calculated for a 48 hours usage scenario with 30% talk time, 20% web browsing, 40% audio playback, 10% video playback. Standby time and usage time were based on results from ASUS lab tests, calculated from current drain and typical battery capacity. Results may vary according to test and usage conditions.

3 Comparison between Snapdragon 636 and 625 with Antutu scores of 116,618 and 75,880 respectively.

4 Standby time, usage time and charge time were based on results from ASUS lab tests, calculated from current drain and typical battery capacity. Results may vary according to test and usage conditions.

5 Body size compared to 5.5-inch phone with standard display aspect ratio.

6 Specifications and colors may vary by country and model.

7 Download/upload speed may vary by country and/or network connectivity.Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid

4,4/5
12 hinnangut
  • {{ item.value }}
    {{ item.percent }}%
{{ item.consumer.name }}
{{ item.rating_value }} /5
{{ RatingsHelper.formatDate(item.reviewed_at) }}

{{ item.content }}

Laadimine ...