UleFone Armor X Dual Rose Gold

(5)

Tootekood: 471154

Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiate sarnase toote.


Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.

Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Mobiil- ja nutitelefonid
Kaubamärk UleFone
Mobiiltelefoni tüüp
On nelja tüüpi mobiiltelefone- liugur, klassikaline, kokkuklapitav ja puutetundlik.
Puutetundliku ekraaniga
Mudel Armor X
Värv Kuldne
Korpuse materjal Plastik
Toetatud SIM-kaartide arv
See näitab, mitu SIM kaarti saab telefoni paigaldada. Näiteks, kui telefon võimaldab kahte SIM kaarti, siis saab liituda kahe operaatoriga. See võimaldab kasutada ka kahte erinevat telefoni numbrit.
2
SIM-kaardi tüüp Nano SIM

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
See on spetsiaalne programm mobiiltelefonidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele ja teistele portatiivsetele seadmetele. See on platform aplikatsioonidele, mida neis saab kasutada, näiteks Bluetooth, Wi-Fi, GPS navigaator, fotoaparaat, videokaamera, häälkäsklused, muusika mängimine, diktofon, jne. On erinevad mobiilide operatsioonisüsteeme, näiteks: Android, IOS (APPLE toodangul), Blackberry, Linux, Windows Phone, Symbian Asha (NOKIA toodetel) jne.
Android
Installitud operatsioonisüsteemi versioon 8.1 (Oreo)

Ekraan

Ekraani suurus
See parameeter näitab ekraani suurust tollides.
5.5 "
Ekraani eraldusvõime
Mida suurem antud näitaja on, seda parem on pilt.
720 x 1440
Kuva tüüp IPS
Suurema vastupidavusega ekraan Ei

Protsessor ja videokaart

Protsessori mudel
Protsessor on seadme "aju". Mida kiirem on protsessor, seda sujuvam ja kiirem on seadme ning selle rakenduste kasutamine.
Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53
Protsessori tuumad
Mida suurem ühik tuumasid seda suurema võimekusega on protsessor.
4
Videokaardi mudel PowerVR GE8100

Mälu

Operatiivmälu (RAM)
Mida suurem ühik operatiivmälu seda enam rakendusi on võimalik üheaegselt kasutada ilma telefoni töökiirust kaotamata.
2 GB
Mälumaht
Sisemälu tähistab telefonilev võimalike salvestatud failide ja rakenduste hulka, mida suurem sisemälu, seda suurema arvu faile ja rakendusi saate salvestada telefonile.
16 GB
Mälukaardi maksimaalne maht
Mälukaart on kasutatav telefonile täiendava lisamälule andmiseks, see võimaldab Teil salvestada telefonile suurema hulga erinevaid faile ja rakendusi.
256 GB

Foto ja video kaamera

Tagumine kaamera
Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.
13 MP, 5 MP
Eesmine kaamera
Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.
8 MP
Videosalvestuse kiirus
Sätestab seadme maksimaalse video salvestamise resolutsiooni, mida suurem on väärtus, seda parema kvaliteediga video on võimalik salvestada.
[email protected]

Internet ja juhtmevaba ühendus

WiFi-liides
WiFi on juhtmvaba võrguühendus, mis võimaldab ühendada seadmed juhtmevabalt internetti, seda mitte ainult kodus, vaid ka paljudes avalikes kohtades (kohvikud, hotellid, raamatukogud, lennujaamad jne), kus on tehtud avalikult kättesaadavaks Wi-Fi võrk.
Jah
WiFi Direct liides
Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita. WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.
Ei
3G kommunikatsiooni tugi
3G toega on võimalus mobiilse seadme ja SIM-kaardi abil saada internetti ilma WiFi-ühenduseta, selle maksimaalne andmeedastuse kiirus on 3.6 Mbit/sekundis.
Jah
4G kommunikatsiooni tugi
4G on võrguühenduse uus põlvkond, mis võimaldab kiire ja stabiilse internetiühenduse maksimaalse kiirusega kuni 150MB/s.
Jah
Bluetooth-liides Jah
Bluetoothi versioon
Bluetooth on liides, mille abil suudavad erinevad seadmed nagu mobiiltelefonid, PDA-d, arvutid või perifeeriaseadmed omavahel suhelda. Bluetooth põhieesmärgiks on andmeedastuste ja juhtmeühenduste asendamine.
4.1
NFC
NFC (inglisekeelne termin Near Field Communication) on tehnoloogiline komponent, mis võimaldab juhtmevaba ühenduse teiste seadmetega väikses raadiuses. Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.
Jah

Füüsiline ühendus ja kontroll

USB-liidese tüüp
Andmeedastuse liides mis võimaldab edastada muusikat, pilte, videofaile telefonile ja vastupidi ning samuti võimaldab see laadida telefoni.
Micro USB

Sisseehitatud lisaseadmed

Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS ehk globaalne navigeerimisseade võimaldab teil seadet kasutades tuvastada kaardil oma asukoht ja kordinaadid.
Jah
FM-raadio Jah
Kõrvaklappide pesa On (3,5 mm)

Aku

Aku maht 5500 mAh
Aku kiirlaadimine
Aku kiirlaadimine võimaldab Teil laadida oma mobiiltelefoni tunduvalt kiiremini kui vanemate seadmete puhul see tavaks on. Kõik seadmed ei toeta kiirlaadimist ning samuti kõik laadijad seda tehnoloogiat ei toeta. Kiirlaadimise tehnoloogia puhul suurendavad enamused tootjad võimsust või muudavad pinget, et suurendada seadmele ülekantud energiat ning täita seeläbi seadme aku kiiremini.
Jah
Juhtmeta laadimine
Juhtmevaba laadimine võimaldab telefoniaku laadimist ilma juhtmeid kasutamata - telefon tuleb lihtsalt asetada spetsiaalsele laadimisalusele.
Jah
Ooteaeg kuni
Mobiiltelefoni ooteaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust, eeldusel et telefoniga ei räägita, ei mängita, ei saadeta sõnumeid jm. Võib erineda reaalsest ooteajast.
250 h
Kõneaeg kuni
Mobiiltelefoni kõneaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust telefoniga rääkimisel, sõnumite saatmisel ning muude telefonis olevate funktioonide kasutamisel. Võib erineda reaalsest kõneajast.
20 h

Mõõtmed ja kaal

Kaal koos akuga 256 g

Lisaks

Erikaitse Löögikindel , Niiskuskindel, Tolmukindel
Andurid Güroskoop, Kiirendusmõõtur, Lähedusandur , Valguse andur
Sõrmejälje lugeja
Sõrmejälgede tuvastamise tehnoloogia avab telefoni lugedes selle omaniku sõrmejälge. Seda funktsiooni saab kasutada ka ostude lubamiseks ja konkreetsete rakenduste avamiseks.
Jah
Näotuvastus
Kiire ja mugav viis telefoni avamiseks, kasutades selleks telefoni omanik nägu. Näotuvastuse kasutamiseks käitu sarnaselt, kui teed telefonikaameraga autoportreed.
Jah
Audiofailide vormingud FLAC, MP3, WAV, WMA, eAAC+
Videofailide formaadid H.264, MP4
Toetatud keeled Inglise, Läti, Vene
Sidestandard
Mobiilside eri riikides tegutsevad erinevatel sagedustel. See tähendab - kui soovite kasutada oma mobiiltelefoni väljapoole oma piire, siis peate veenduma et teie telefon toetab erinevaid sagedusalasi.
GSM 1900 / 1800 / 850 / 900
Täiendav info IP68 - tolmu ja veekindel (kuni 1,5 m 60 minuti jooksul). Chipset: MediaTek MT6739.
Garantii 24 kuud

Video

Toote kirjeldus inglise keeles:
The Ulefone Amor X are born to compliment rugged lifestyles and survive tough challenges either on construction sites, farms or extreme outdoor environments. Certified to highest IP68 rating, it can handle 1.5 hours of immersion in 1.5 meters of water or 24 hours of submersion in 1 meter of concrete. Meanwhile, it can also withstand big drops up to 1.2 meters. It's definitely your desirable companion that you can depend on even in the toughest situations.

Widely Used Scenarios
The IP68 dust-proof and waterproof protection grade along with shatter-resistant housing makes the Armor X the most versatile phone ever built. This also means extra wide usage scenarios and applications for people working in various industries including firemen,lumberjacks, mountaineers, swimming lovers, etc.

360° All-round Protection
Born to Be Tough
The Armor X is built strong to withstand harsh conditions and rough handling. It sports a shock- resistant TPU housing with some parts in glass fiber, reinforced polycarbonate and metal,and Corning Gorilla Glass coated display which turns out to be incredibly rugged and durable. Additionally, the custom-made all-round protective design guarantees that even the most vulnerable parts are well protected.


-40°C - 80°C Working Temperature Range
Amalgamation of Ice and Fire
Aside from being highly waterproof, dust-proof and shockproof, the Armor X is also made to stand up to extreme temperatures. With a wide operating temperature range of -40°C to 80°C, the Armor X can handle any outdoor environment when you're out in the desert or a high mountain range. It’s perfect for the outdoors or those with demanding jobs

Stunning 5.5-inch 18:9 Display
Amazed at Every Single Look
Coming with a fantastic 5.5-inch display, the rugged Ulefone Armor X brings along a stunning media experience. With resolution of 720x1440, the display delivers remarkably quality images with vivid colors and crisp details, ideal for photos, movies and web browsing. Besides, the 18:9 aspect ratio makes the phone more manageable with one hand. Wake the screen and you’ll be all set to enjoy days’ worth of fun from the palm of your hand.

Stronger MT6739 Processor
Get More Power to Do More
Your entire activities on a phone are linked with the processor present on board. The Ulefone Armor X packs packs a new MTK6739 quad-core CPU that brings along a powerful and energy efficient user experience. Reaching clock speeds up to 1.5GHz, the processor along with 2GB of RAM lets you multitask, watch movies, and play demanding games without ever slowing down your phone. With 16GB of internal storage and an additional 256GB external memory support, the Armor X offers all the space needed for you to store all your pictures, media, and files.Extra Strong 5500mAh Battery
Last Longer And Hold More Juice
The Ulefone Armor X that boasts a huge 5500mAh battery gives you roughly 20 hours of talk time or 250 hours of standby time on a single charge, allowing you to stay connected and keep working for longer. You can totally be worry-free even working in remote areas or being far away from electric power service.Revolutionary Qi Wireless Charge
Get rid of Cable Bondage
None of us enjoy fumbling around for dropped cables or straining to use our devices when they're recharging. Thanks to the state-of-the-art Qi wireless charging technology, now you can get rid of that. Each time you want to charge your device, just place it properly on the pad. And You can directly pick up your phone and answer a call while it’s charging.
* Notice: The wireless charging accessories are not included in the standard package which are sold separately

Exceptional HD Dual Camera
Capture Every Memorable Moment
The Armor X comes with an unrivaled 13MP+5MP dual lens rear camera and 8MP selfie snapper which allow you to shoot breathtaking photographs and HD videos. Whether it’s a birthday party, holiday or trip, not a single moment in your life will pass by uncaptured thanks to the Armor X.

Leading-edge Facial ID
Face the Future
Advance in science and technology reshapes our lives. Thanks to the advanced Face recognition system, all you need is to wake the screen and look at it, then your phone will get automatically unlocked. Fast and hassle-free. Besides, the Face ID is incredibly accurate and secure, so there’s no need to try repeatedly before getting your phone unlocked or fear losing any data on your way.

Side-mounted Fingerprint ID
Reliable, Accurate And Fast
For traditionalists, there’s a fingerprint sensor on the side which adds security while not really changing a thing about the way you use your phone. And to ensure a better user experience, the speed and accuracy of the fingerprint scanner are significantly improved. As a reliable back-up security solution, the fingerprint identification system can be completely trusted.

NFC-based Android Pay
Make Your Life Smarter
Forgot your card or in a rush? Worry about having your wallet stolen? These won’t annoy you any more with the NFC-enabled Armor X. With Android Pay support, now you can make easy, fast and secure purchases in stores, in apps and online. Other than that, you can also enjoy conveniences like quick data transmission, electronic access identification, etc.

Dual 4G LTE Networks
Stay Connected Wherever You Go
With dual SIM support, the Armor X allows you to stay connected to two phone numbers simultaneously, which suits perfectly for those who often travel abroad or wish to separate their work and private life on one Android phone. Additionally, both SIM cards that support 4G connectivity, provides you with the faster and reliable connectivity network anywhere you go. With the rugged Armor X at your side, you can always stay connected to your friends, family, and colleagues.

GPS+GLONASS
Your Own Personal Guider
As a rugged phone, the Armor X is designed to work in fields, underwater and other outdoor environments. So the navigating system is essential. With GPS and GLONASS support, the Armor X serves as your personal guider which allows you to get to your destination safely without worrying about getting lost.

Advanced Audio Chipset & Loud Speaker
Elevate Your Music Listening Experience
As there's nothing better than music that leaves you with an otherworldly feeling, the Armor X is equipped with an advanced AW8736 audio chipset and high-quality loud speaker to produce a loud, but clear sound, allowing you to enjoy music the way you are meant to hear.

All-new Android 8.1 OreoTM
Smarter, Faster And Powerful
Still sit back and wait for Android 8.1 OreoTM to hit your phone? No more waiting around. The newest Android 8.1 OreoTM is now available for Ulefone Armor X. The smarter, faster and powerful Android OreoTM raises the Android user experience to a whole new level, allowing you to better enjoy the companion of your phone.


Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid

4,4/5
5 hinnangut
  • {{ item.value }}
    {{ item.percent }}%
{{ item.consumer.name }}
{{ item.rating_value }} /5
{{ RatingsHelper.formatDate(item.reviewed_at) }}

{{ item.content }}

Laadimine ...