Xiaomi Yi M1 Black + 12-40mm F3.5-5.6

Xiaomi Yi M1 Black + 12-40mm F3.5-5.6

Tootekood: 486585

Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiate sarnase toote.


Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Digitaalsed fotokaamerad
Kaubamärk Xiaomi

Mõõtmed, kaal ja värv

Pikkus 113.5 mm
Laius 33.6 mm
Kõrgus 64.3 mm
Mõõtmed
Laius x kõrgus x sügavus
113.5 x 64.3 x 33.6 mm
Kaal 280 g
Värv Must

Sensor ja pilt

Megapikslite arv
Igal kaameral näitatakse suurimat pikslite hulka, mida kaamera võib kasutada kujutise formeerimiseks. Igal kujutisel nähtav ruut on mikroskoopiline valgustundlik element, mis elektrooniliselt salvestab temale langeva valguse. Mida rohkem piksleid on kujutise failis, seda detailsem on kujutis ja seda suuremat väljatükki on võimalik saada.
20
Maksimaalne eraldusvõime
Mida suurem on resolutsioon, seda teravam on pilt.
5184 x 3888
Kaamera tundlikkus (ISO)
ISO arv näitab seda, kui valgustundlik on kaamera sensor. Mida madalam on ISO tundlikkus (50, 80, 100), seda rohkem valgust on vaja, et pilti saada. Mida kõrgem on ISO tundlikkus (3600, 6400, …) seda vähem valgust on pildi tegemiseks vaja. Praktiliselt iga fotokaamera omanik saab ise määrata, missugust ISO tundlikkust pildistamisel kasutada.
400
Sensori suurus
Sensoreid on erinevates suurustes: kompaktkaameratel on sensor enamasti pindalaga 0,29cm2, semi-pro kaameratel enamasti 3,29 – 8,64cm2. Et väikesel sensoril on pikslid palju tihedamalt koos, siis paratamatult tekib seal rohkem müra. Siit tõsiasi, et suur sensor on reeglina müravabama pildi ning laiema värviulatusega.
-
Pildi formaadid
Enim levinud formaadid on TIFF, JPEG ja RAW. JPEG formaati saab hõlpsasti kokku suruda. RAW säilitab kujutise kokku surumata. See võimaldab laiemaid kujutise töötlemise võimalusi. TIFF säilitab kujutise kokku surumata ning kvaliteet on kõrgel tasemel.
AAC, H.264, JPEG, RAW
Katiku kiirus
Säriaeg võimaldab määrata, kuidas jäädvustatakse pildile liikumist. Väga lühikese säriajaga saab "külmutada" kiirelt liikuvaid objekte, näiteks spordi pildistamisel. Pikemat säriaega kasutades on võimalik liikuvat objekti häguseks muuta ja tekitada liikumisefekti ning luua kunstilist hõngu. Pikka säriaega kasutatakse ka öövõtetel, kus valgustingimused on kasinad.
60 sek. - 1/4000 sek.

Objektīvs

Võimalus ühendada väline välk
See parameeter määrab optika tootjad. Kõige sagedamini on see sama firma, mille poolt on toodetud seade.
YI 12-40mm f/3.5-5.6
Digitaalne lähendamine (x)
Digitaalne suurendus leiab aset kaamerasse sisseehitatud rastergraafikatarkvaraga. Tavaliselt 3- kuni 10-kordne. Siinjuures peab meeles pidama, et digitaalset zoomi kasutades võidad kauguses, kuid kaotad pildi kvaliteedis. Ehk mida suuremat digitaalset suurendust kasutad, seda kehvema kvaliteediga pildi saad.
1
Optiline lähendamine (x)
See tähendab seda, kui mitu korda kaamera lähendab pilti. Mida suurem on väärtus, seda suurem on võimalus objekte "lähemale" tuua neid moonutamata. Samas pea meeles, et lähemale toodud objekt nõuab väiksemat kaamara liikumist. Parima pildi saamiseks kasuta statiivi!
1
Käsitsi fokuseerimine
Autofookus – tähendab kaamera võimet fokuseerida kujutist. See parameeter on iga kaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega IESP ja Spot. Manuaalfookus – fookuse tüüp, mille kasutaja seadistab fookuse käsitsi.
Jah
Autofokuseerimine
Autofookus on kaamera võime fokuseerida pilti. See parameeter on iga digikaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega iESP ja Spot. Manuaalfookuse kasutamiseks tuleb kaamera seadistada ümber ja kasutaja fokuseerib manuaalselt pilti.
Jah
Autofokuseerimise tüüp Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega
Fookuse kaugus 12 - 40 mm
Diafragma
Mida rohkem ta avab ava (f-number väiksem), seda väiksem on teravussügavus ja vastupidi.
F3.5 - 5.6

Ekraan ja pildiotsija

Videootsija
Kaamera silmaava, mille kaudu fotograaf keskendub pildistatava paigutusele ja fookusele.
Olemas
Puutetundlik ekraan
Ekraan, mis reageerib puudutustele.
Jah
Ekraani diagonaal
Kaamera ekraani suurus tollides.
3 "
Ekraani eraldusvõime punktides
Mida kõrgem resolutsioon, seda täpsem kujutis.
720

Foto

Välk
Peaaegu alati on kaamerasse sisseehitatud. Automaatrežiimis lülitub ise sisse.
Sisseehitatud
Välgu režiimid
Populaarsed välgu töötamise režiimid: automaatne, sunniviisiline ning punaste silmade efekti sisse ja väljalülitamine. Automaatrežiimil otsustab kaamera ise, millal välku avada. Sunniviisilisel režiimil süttib välk alati. Punaste silmade vältimise režiimil on eelvälk ennem pärisvälku.
Auto, Forced Off, Forced On
Võimalus ühendada väline välk
Kasutades välist välklampi saab vältida punasilmsust ja kasutada suuremat peegeldunud valgust.
Jah
Särituse kompenseerimine
Kompentsatsioon võib olla positiivne (tugevdatud ekspositsioon) aga samuti negatiivne (vähendatud ekspositsioon) ja kõige sagedamini võib see olla tehtud intervalliga 1/3 või 1/2 sammu. Seda tähistatakse tavaliselt EV, 1 EV vastab ühele sammule (või peatusele), mis kahekordistab nõutava ekspositsiooni. Ekspositsiooni saab muuta membraani vahetusega või säriajaga. Parameetrite muutmine sõltub režiimist mis on kaameras. Kui režiim on membraani preoriteediga, siis ekspositsiooni kompentsatsioon muudab säriaja kiirust. Kui paigaldatakse režiim ümberlülituse preoriteediga (aeg), siis muutub arv fii. Mõned fotokaamera süsteemid võivad muuta ka välgu võimsust.
- 5 EV kuni + 5 EV
Pildistamisrežiimid
Resolutsioonid FullHD (väga kõrge resolutsioon), HD (kõrge resolutsioon) ja VGA (madal resolutsioon).
4K

Video

Videoproportsioon
Pika külje suhe lühikesega.
16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Videosalvestuse kiirus
Resolutsioon, mis lubab kaameral videot salvestada.
[email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Mikrofon On (Stereo)

Mälu

Sisemälu
Mida rohkem on mälu, seda rohkem fotosid saab teha.
Ei
Toetatud mälukaardid
Tänapäeval on palju erinevaid mälukaardi tüüpe: SDHC, SDXC, SD, CF. SD on kolmanda põlvkonna flash. SD kaardil on suurendatud andmete säilitamise ohutus, tal on väiksed mõõtmed, suur kiirus, ühilduvus MultiMediaCard –iga ning samuti suur tööresurss.
SD, SDHC, SDXC

Liides

Liidesed
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal. Näiteks on Teil võimalik maksta mõne teenuse eest või saata andmeid erinevate seadete vahel (näiteks nutitelefoni ja tahvelarvuti), mis toetavad NFC'd!
Micro HDMI, USB, USB 2.0
Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS navigaator on globaalne sputnikute süsteem, mis võimaldab määrata teie asukohta ja kujutab seda ekraanil. GPS-funktsioon seab teie reisipildid jagamiseks valmis, logides asukohateabe – laiuskraad, pikkuskraad ja kõrgus merepinnast – pildi EXIF-andmetesse.
Ei
WiFi-liides
See on juhtmevaba ühendus internetiga ja võimalus pilte kaamerast otse arvutisse saata.
Jah

Toiteallikas

Toide Aku

Lisaks

3D-pildistamine
3D režiim võimaldab kaameral teha 3D kujutisi. Kõikidest panoraam-kujutistest valib kaamera automaatselt välja sobivaimad, millest saab teha 3D kompositsiooni.
Jah
Garantii 24 kuud
Täiendav info Interpolatsioon 50 MP. Neljatuumaline protsessor ARM 9. HDR tugi. Elektrooniline pildistabilisaator.

Video

Tootekirjeldus inglise keeles:

YI M1 Mirrorless combines simplicity with high image quality.
Before the YI M1, taking professional photos required the professional equipment, and to snap every moment in beautiful clarity meant facing a complex UI. Now with the YI M1 Mirrorless Camera everyone can take professional photos, even beginners. It’s built to deliver professional grade photo quality with an exceptionally intuitive user interface, and the flexibility of interchangeable lenses.

Pick it up, turn it on and simply shoot the world as you see it.
With shooting modes for every scenario, every snap can deliver brilliance.
Different scenarios require different shutter speed, aperture, and ISO settings in order to get the perfect picture. High shutter speed with a wider aperture gives you a blurred background, which will emphasize the main subject. The narrower aperture gives an all-round sharper image. Lower ISO value gives you clearer details. It may sound complicated, but YI M1 has made it simple with a preset mode for each scenario. All you need to do is pick the right mode and press the shutter button.

Finding the right composition can be complicated.
Let Master Guide show you the way.
Shooting professional portraits takes carefully thought out compositions, focusing the sight onto the main subject in an elegant style can take months, even years of practice. YI M1 offers the Master Guide templates in the YI Mirrorless companion app. Templates have been created by master photographers with guides on how to make your portrait photo’s composition as professional as can be. Just choose your template, press the shutter button, and see the outstanding results.
A good photo needs to be shared, which is why we’ve made it so easy.
YI M1 Mirrorless Camera connects your camera with BLE Bluetooth, and creates a Wi-Fi hot spot dedicated for photo sharing.
The built-in social features within the M1 companion app
lets you share your photos to your favorite social media channels, instantly.

See phenomenal photos through imaging technology you’ve never experienced before.
Comparable to some of the most professional MFT cameras; rich in details and excellent quality.
YI M1 Mirrorless Camera comes with the Sony IMX269 20 megapixel image sensor, its powerful features and budding customizations makes it a real competitor in the MFTs market. The pictures are clear, the color is vivid, and the video is incredible 4K, so you can always enjoy high-quality images regardless of the scenes, shadows and color tones.20MP Capture every detail.
Every picture is made up of pixels. The greater the pixel count, the greater the image quality. YI M1 Mirrorless camera uses a Sony MFT Image sensor with more than 20 million effective pixels, giving each picture superb quality.

Record in phenomenal 4K
Some life moments just can’t go unmissed. YI M1 Mirrorless Camera is capable of shooting in 4K, four times the resolution of 1080p.
They say your life is a movie, and you’re the director, well with the YI M1’s large, high performance Sony image sensor, you can capture your life’s movie in incredible quality.

Photography is the art of light.
Without a strong light sensor, your image will always lack true clarity.
Our eyes have an incredible ability to adapt to the night, much like the YI M1. Its wide ISO range (100~25600) can automatically adjust between strong light and low light environments to make every picture clear. High ISO 3D noise reduction retains clarity, even at night.Turn a wonderful moment into an eternal picture.
81-point auto-focus system with touch control
Exciting moments wait for nobody. YI M1 comes with up to 1/4000s shutter speed, to capture even the fastest moments. 81-point auto-focus system gives you touch control on your screen. Once you’ve enabled the shutter speed, simply touch any point on the screen for fast auto-focus, and shoot. The smart facial recognition system can detect up to 32 faces at the same time.Professional Imaging Processor
A quad-core processor makes image processing faster and more powerful
A strong body requires a powerful brain. The processor is the brain of the camera. It converts the digital signal from the imaging chip to become an identifiable photo. YI M1 comes with a quad core processor with multi-threaded processing power. All this technology makes YI M1 responsive and smooth with any given task. YI M1 supports lens distortion correction, 3D noise reduction, 50 megapixel interpolation processing, RAW image support, and we’ve even added EIS to capture smooth, stable video.

MFT mount for a wide variety of lenses
YI M1 comes with the MFT lens mount, making it compatible with MFT lenses from Olympus, Panasonic, and other highly regarded industry brands.
With over 50 high quality lens options, you have a lens for just about any scenario. Whether it’s for portrait, landscape, or wildlife.
There is a lens for you.


Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda K-rauta kauplustes kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda K-rauta kaupluste kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid