Kättetoimetamine

Internetipood 1a.ee muudab ostuprotsessi lihtsaks ja mugavaks - vormista tellimus, vali sobiv makse- ning tarneviis ja saa oma tellimus kätte võimalikult kiirelt, isegi samal päeval. Allpool saad tutvuda toodete tarneviisidega ning näha, kui palju see võib Sulle maksta. Kui tahad täpselt teada, millal Sa oma tellimuse kätte saad, kliki silmajäänud tootele ja Sa saad näha konkreetset kättesaamise kuupäeva ning kellaaega. Kui tellimus on vormistatud, informeerime Sind meili teel ning SMS-iga Sinu tellimuse järgnevast liikumisest seni, kuni oled kauba kätte saanud.

 

image description
Kauba kättesaamine 1a.ee väljastuspunktist

Täpne tarne info asub iga toote juures.

Veel selle tarneviisi kohta
 • LIIMI väljastuspunkt (kauba väljastamine, garantii ja tagastus):
 • tööpäeviti 10.00 - 19.00,
 • laupäeviti 10.00 - 15.00
 • K-Rauta TONDI väljastuspunkt (kauba väljastamine):
 • tööpäeviti 10.00 - 19.00,
 • laupäeviti 10.00 - 15.00
Tarne maksumus: TASUTA

Liimi 6/1, Tallinn

Vaata kaardil

Tammsaare 49, Tallinn

Vaata kaardil
image description
Tarne valitud aadressile

Täpne tarne info asub iga toote juures.

 • tööpäeval 09:00-20:00,
 • laupäeval 10:00-17:00

  Vaata täpsustavat infot allolevalt lingilt

Veel selle tarneviisi kohta
Kuhu?
Kaal
Tarne maksumus0.00
Krediitkaardi makse intermetis, pangaülekanne ja kullerile sularahas kättesaamisel
image description
Tarne pakipunkti

Täpne tarne info asub iga toote juures.

 • üle terve Eesti 00:00-24:00
Veel selle tarneviisi kohta
Tarne maksumus:
%PICKUP% pakipunktidKullerteenused

1. Kui tellimuse kogukaal on kuni 30 kg, toob kuller paki Ostjale/Saajale esimesesse ohutusse kohta majas. (Toob korteri lävele, majja või garaaži, aga mitte mööda tubasid või mööda hoovi.) Tellimuse puhul, mille kogukaal ei ületa 30 kg, lisateenust tuppa toimetamise teenusega juurde tellida ei ole vaja.

2. Kui vähemalt üks pakk kaalub 30 - 80 kg (näiteks suur kodutehnika, mööbel jms), aitab kuller Ostjal/Saajal paki autost välja laadida, aga ei aita viia soovitud kohta.

Kullerteenus toimetusega tuppa

Kui soovite, et kuller tooks Teie raskekaalulise paki tuppa, võite juurde tellida lisateenuse, pannes linnukese tellimuse vormistamisel aadressirea kõrval:
Lisa kulleri teenus toimetusega tuppa.
Teenus kehtib juhul, kui tellitud kauba saab tuppa tuua ilma lahtipakendamiseta ja pakendi kahjustamiseta (näiteks, kui ukseava on liiga kitsas, et pakk sisse tuua).

Teenust osutavad kaks kullerit. Selle teenuse protsessis ei osale Tellija ega Ostja/Saaja. Lisakulleri teenus on saadaval ainult Eesti suurlinnades: Tallinn, Tartu, Rakvere, Pärnu ja Jõhvi.

TÄHTIS: Raskekaalulised pakid tuuakse ainult veoautoga ja laaditakse ainult spetsiaalse tehnika abil Saaja märgitud aadressil. Saaja peab tagama tingimused kaubaauto parkimiseks märgitud aadressil, vastasel juhul pakki toimetada ei õnnestu. Tarne toimub ainult tööpäeviti kuni kell 18:00. Pärast 18:00 antud teenust pakkuda ei saa.

VÄGA TÄHTIS: Tellitud lisateenust ei pakuta, kui kasvõi üks tellitud toodetest kaalub rohkem kui 80 kg. Tellimuse kogukaal ei tohi ületada 600 kg.

Üles