Все категории
Товар на данный момент не доступен
Товар на данный момент не доступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Нет информации
Серия Dell Inspiron
Тип ноутбука (Назначение) Для дома, учебы и др.
Цвет корпуса Золотой
Габариты

Laius x kõrgus x sügavus

380 x 258 x 23.9 мм
Вес (кг) 2.26
ЭКРАН
Размер экрана 15.6"
Тип экрана

Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan.

Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas.

Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.

Матовый (LED Anti-Glare)
Экран IPS Нет
Максимальное разрешение

Ekraani resolutsioon iseloomustab arvuti ekraanil olevate värviliste punktide (pikslite) arvu. Mida suurem on resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.

1920 x 1080
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Тип операционной системы Windows 10
Операционная система

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.

Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
ПРОЦЕССОР
Серия процессора Intel Core i5
Поколения процессора Kaby Lake R (Intel)
Процессор

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid.
Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Intel® Core™ i5-8250U Processor (6 МБ Cache, 1.6 ГГц)
Количество ядер процессора

Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.

4
Кэш-память

Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.

6 МБ
Набор микросхем (chipset)

Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.

Intel Express
ОПЕРАТИВНАЯ ПАМЯТЬ
Установленный объём оперативной памяти

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks.

Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

8 ГБ
Максимальный объём памяти

Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.

16 ГБ
Шина памяти

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

DDR4 - 2400 МГц
Слоты памяти

Mälukaardi pesad määravad ära, kui palju operatiivmälu saab arvutisse lisada.

Olenevalt emaplaadist, on tavaliselt kaks kuni neli mälupesa (uuematel mudelitel võib olla ka rohkem). Mälupesa määrab ära, millist tüüpi mälukaarte saab antud arvutis kasutada.

2
ЖЕСТКИЙ ДИСК
Жесткий диск (HDD)

Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.

1000 ГБ (1 ТБ)
HDD обороты

HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM).

Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.

5400 об./мин.
Жесткий диск (SSD)

SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist.

SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult.

Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.

128 ГБ
ВИДЕОКАРТА
Тип видеокарты AMD Radeon
Видеокарта

Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli.

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

Radeon 530
Память видео карты

Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.

2 ГБ GDDR5
БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ И ИНТЕРНЕТ
WiFi (беспроводной интернет)

Wifi on juhtmevaba võrguühendus.

Tänapäeval on 802.11B/G/N kõige kiirem (150-300MB/s) ja ohutum ühendus. 802.11B/G/N/AC võib lülituda praktiliselt igasse võrku, ainult N-tüüpi võrku lülitudes on maksimaalne kiirus 54MB/s.

Да (802.11 ac)
3G

Kui teie seadmel on vastav funktsioon, siis on 3G-toega on võimalik kasutada internetti kohtades, kus pole netikaablit.

3G on mobiilne internetiteenus, mis lubab andmeid edastada kiirusel 7,2MB/s. Seda teenust pakuvad kõik Eesti mobiilsideoperaatorid USB-modemi näol.

Нет
4G поддержка

4G on neljanda põlvkonna Internet, mis kasutab kõige kaasaegsemaid Interneti tehnoloogiaid - LTE. Internet 4G võrk on mitte ainult mitu korda kiirem kui 3G võrk (alla kuni 150 Mbit / s, üles laadida kuni 50 Mbit / s), kuid ka palju stabiilsem ja oluliselt madalama reaktsiooniajaga (latency - aeg aktiveerimisest võrgulingiga allalaadimise alustamisest).

Нет
Bluetooth

Bluetooth on juhtmevabas võrgus andmeedastuse võimalus erinevate seadmete ja nende lisaseadmete (telefonid, kõrvaklapid jne) vahel.

Да (4.1)
NFC

NFC on tehnoloogiline komplekt, mis kindlustab juhtmevaba side väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Нет
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) võimaldab juhtmevabalt ühendada mitu seadet teleriga, mis võimaldab näidata sama pilti, mis on sülearvutil, teleri ekraani peal.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
Порты USB

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga.

Tavaliselt on sülearvutitel vähemalt kaks USB pesa ja lauaarvutitel neli.

Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid.

USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

1 x USB 2.0
2 x USB 3.0
1 x USB Type-C
Вход HDMI

HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).

Да
Внешние интерфейсы

Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.

AC Power In
Combo audio jack
RJ-45
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Дисковод

Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le).

On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.

DVD+/-RW (Dual Layer) SuperMulti
Аудио

Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana.

Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta.

Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.

Стерео динамики (High Quality)
Сетевая карта

Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress.

EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.

Да
Встроенная вебкамера

Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga (Full HD).

Да
Встроенный микрофон

Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.

Да
Встроен считыватель флеш карт

Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).

Да
КЛАВИАТУРА И КОРПУС
Раскладка клавиатуры ENG
Подсветка клавиатуры Нет
Влагостойкая клавиатура Нет
Материал корпуса Пластмасса
БАТАРЕЯ И БЕЗОПАСНОСТЬ
Батарея

Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.

Li-ion 3-Cell
Время работы батареи

See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.

До 5 часов
Безопасность Гнездо для защитного замка (замок приобретается отдельно)
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Специальные отметки

RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses.

WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks.

Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat.

CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.

2 x стереодинамика
Камера: 720p
Клавиатура с цифровой частью
Встроенная видеокарта: Intel UHD Graphics 620

Описание модели

DELL Inspiron 5570


Ноутбук с диагональю 15" обеспечивает исключительное качество изображения, отличается потрясающим дизайном и оснащен целым рядом функций для полной свободы развлечений в любом месте.

ОС Windows 10 Домашняя предоставляет оптимальное сочетание хорошо известных возможностей Windows с новыми функциями, которые вам обязательно понравятся.

Абсолютная реалистичность, невероятные впечатления
Предельная четкость. Оцените высочайшую четкость и детализацию изображения на несенсорном дисплее с диагональю 15,6", разрешением Full HD и антибликовым покрытием. Откройте новый уровень взаимодействия за счет опционального сенсорного экрана.

Безупречная потоковая передача. Технология SmartByte обеспечивает плавность и стабильность в играх и при потоковой передаче, чтобы вы не упустили ни одной секунды. Это сетевое решение предоставляет ключевым приложениям необходимую пропускную способность для оптимальной производительности.

Слышать каждый звук. Технология Waves MaxxAudio Pro обеспечивает высочайшее качество передачи звука, поэтому вы сможете наслаждаться четким насыщенным звучанием при прослушивании концертов, просмотре фильмов и в играх.


Высокая производительность и вместительные накопители
Максимальная производительность. Новейший процессор Intel® Core™ i обеспечивает высокую производительность при компактных размерах.

Дополнительный объем памяти. Благодаря увеличенной производительности, расширенной пропускной способности, невероятной энергоэффективности и до 16 Гбайт памяти DDR4 вы сразу же сможете работать с приложениями и одновременно выполнять несколько задач на профессиональном уровне.

Мощная графическая подсистема. Оцените непревзойденную плавность изображения в играх, а также оптимальную дополнительную производительность для ежедневных задач благодаря опциональному выделенному графическому адаптеру с памятью GDDR5 объемом до 4 Гбайт.

Внушительная подсистема хранения данных. Этот ноутбук обеспечивает несколько вариантов конфигурации накопителей для максимальной производительности и полноценного резервного копирования, включая жесткий диск емкостью до 2 Тбайт, твердотельный накопитель емкостью до 256 Гбайт, конфигурацию с двумя накопителями и твердотельный накопитель NVME.

Универсальные возможности
Разъемы под любые задачи. Порт USB Type C 3.1 обеспечивает удобное и быстрое подключение: он заряжает устройство, подключается к сети Ethernet, а также поддерживает вывод аудио- и видеосигнала. Доступно только на системах с выделенным графическим адаптером.

Пароли в прошлом. Технология Windows Hello и опциональное устройство считывания отпечатков пальцев на кнопке включения обеспечивают предельно удобный и безопасный вход в систему даже для нескольких пользователей.

Удобный оптический привод. Смотрите фильмы, играйте в игры, слушайте любимую музыку и записывайте резервные копии на собственные диски с помощью опционального DVD-привода.

Разработано для реальных условий, в которых используется устройство.
Мы хотим, чтобы вы полюбили свой новый компьютер на долгие годы. Поэтому мы проверяем надежность ноутбуков Inspiron не только в обычных местах использования, но и в других условиях.

Термостойкость. Мы тестируем ноутбуки Inspiron на устойчивость к краткосрочному пребыванию в условиях высокой температуры до 65 °C (149 °F), будь то раздевалка спортзала или закрытый автомобиль.

Надежные петли. Мы тестируем петли ноутбуков Inspiron, чтобы они оставались тугими даже после открывания и закрывания крышки 20 000 раз.

Безотказные клавиши. Тестируя клавиатуру, мы проверяем ее способность безошибочно выдерживать 10 миллионов нажатий клавиш и не менее 1 миллиона нажатий кнопок сенсорной панели. Ничто не помешает вам закончить свой роман!

Надежные кнопки. Не важно, как часто вы будете использовать кнопки питания и мультимедийные кнопки: мы протестировали их на гарантированную устойчивость к 40 000 нажатий.

Устойчивость к изгибу. Это может показаться чрезмерным, но после более чем 25 000 проверок основания и крышки ноутбука Inspiron на устойчивость к изгибу мы можем гарантировать, что его внутренние компоненты надежно защищены.

Надежность во всем.

Отзывы

4.3 из 5 звездочек (Всего 3 оценок)

5★
1
4★
2
3★
0
2★
0
1★
0

Monika - 03.07.2018

Верифицированная покупка

Muidu kõik hästi, kuid windowsi süsteemikeel oli poola keel. Tükk tegu oli inglise keele peale saada.

DELL DELL Inspiron 5570 Gold 5570-2876 DELL Inspiron 5570


Ноутбук с диагональю 15" обеспечивает исключительное качество изображения, отличается потрясающим дизайном и оснащен целым рядом функций для полной свободы развлечений в любом месте.

ОС Windows 10 Домашняя предоставляет оптимальное сочетание хорошо известных возможностей Windows с новыми функциями, которые вам обязательно понравятся.

Абсолютная реалистичность, невероятные впечатления
Предельная четкость. Оцените высочайшую четкость и детализацию изображения на несенсорном дисплее с диагональю 15,6", разрешением Full HD и антибликовым покрытием. Откройте новый уровень взаимодействия за счет опционального сенсорного экрана.

Безупречная потоковая передача. Технология SmartByte обеспечивает плавность и стабильность в играх и при потоковой передаче, чтобы вы не упустили ни одной секунды. Это сетевое решение предоставляет ключевым приложениям необходимую пропускную способность для оптимальной производительности.

Слышать каждый звук. Технология Waves MaxxAudio Pro обеспечивает высочайшее качество передачи звука, поэтому вы сможете наслаждаться четким насыщенным звучанием при прослушивании концертов, просмотре фильмов и в играх.


Высокая производительность и вместительные накопители
Максимальная производительность. Новейший процессор Intel® Core™ i обеспечивает высокую производительность при компактных размерах.

Дополнительный объем памяти. Благодаря увеличенной производительности, расширенной пропускной способности, невероятной энергоэффективности и до 16 Гбайт памяти DDR4 вы сразу же сможете работать с приложениями и одновременно выполнять несколько задач на профессиональном уровне.

Мощная графическая подсистема. Оцените непревзойденную плавность изображения в играх, а также оптимальную дополнительную производительность для ежедневных задач благодаря опциональному выделенному графическому адаптеру с памятью GDDR5 объемом до 4 Гбайт.

Внушительная подсистема хранения данных. Этот ноутбук обеспечивает несколько вариантов конфигурации накопителей для максимальной производительности и полноценного резервного копирования, включая жесткий диск емкостью до 2 Тбайт, твердотельный накопитель емкостью до 256 Гбайт, конфигурацию с двумя накопителями и твердотельный накопитель NVME.

Универсальные возможности
Разъемы под любые задачи. Порт USB Type C 3.1 обеспечивает удобное и быстрое подключение: он заряжает устройство, подключается к сети Ethernet, а также поддерживает вывод аудио- и видеосигнала. Доступно только на системах с выделенным графическим адаптером.

Пароли в прошлом. Технология Windows Hello и опциональное устройство считывания отпечатков пальцев на кнопке включения обеспечивают предельно удобный и безопасный вход в систему даже для нескольких пользователей.

Удобный оптический привод. Смотрите фильмы, играйте в игры, слушайте любимую музыку и записывайте резервные копии на собственные диски с помощью опционального DVD-привода.

Разработано для реальных условий, в которых используется устройство.
Мы хотим, чтобы вы полюбили свой новый компьютер на долгие годы. Поэтому мы проверяем надежность ноутбуков Inspiron не только в обычных местах использования, но и в других условиях.

Термостойкость. Мы тестируем ноутбуки Inspiron на устойчивость к краткосрочному пребыванию в условиях высокой температуры до 65 °C (149 °F), будь то раздевалка спортзала или закрытый автомобиль.

Надежные петли. Мы тестируем петли ноутбуков Inspiron, чтобы они оставались тугими даже после открывания и закрывания крышки 20 000 раз.

Безотказные клавиши. Тестируя клавиатуру, мы проверяем ее способность безошибочно выдерживать 10 миллионов нажатий клавиш и не менее 1 миллиона нажатий кнопок сенсорной панели. Ничто не помешает вам закончить свой роман!

Надежные кнопки. Не важно, как часто вы будете использовать кнопки питания и мультимедийные кнопки: мы протестировали их на гарантированную устойчивость к 40 000 нажатий.

Устойчивость к изгибу. Это может показаться чрезмерным, но после более чем 25 000 проверок основания и крышки ноутбука Inspiron на устойчивость к изгибу мы можем гарантировать, что его внутренние компоненты надежно защищены.

Надежность во всем.
5570-2876KTR 4.3 3 5 0
Задать вопрос

captcha
Bверх