Все категории
Товар на данный момент не доступен
Товар на данный момент не доступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Lenovo
Серия Lenovo ThinkPad
Тип ноутбука (Назначение) Для бизнеса
Мобильный и легкий
Цвет корпуса Черный
Габариты

Laius x kõrgus x sügavus

333 x 229 x 16.4 мм
Вес (кг) 1.2
ЭКРАН
Размер экрана 14"
Тип экрана

Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan.

Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas.

Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.

Матовый (LED Anti-Glare)
Экран IPS Да
Максимальное разрешение

Ekraani resolutsioon iseloomustab arvuti ekraanil olevate värviliste punktide (pikslite) arvu. Mida suurem on resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.

2560 x 1440
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Тип операционной системы Windows 10
Операционная система

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.

Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
ПРОЦЕССОР
Серия процессора Intel Core i7
Поколения процессора Skylake (Intel)
Процессор

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid.
Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Intel® Core™ i7-6500U Processor (4 МБ Cache, 2.5 ГГц)
Количество ядер процессора

Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.

2
Кэш-память

Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.

4 МБ
Набор микросхем (chipset)

Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.

Intel Express
ОПЕРАТИВНАЯ ПАМЯТЬ
Установленный объём оперативной памяти

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks.

Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

8 ГБ
Максимальный объём памяти

Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.

16 ГБ
Шина памяти

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

DDR3 - 1866 МГц
Слоты памяти

Mälukaardi pesad määravad ära, kui palju operatiivmälu saab arvutisse lisada.

Olenevalt emaplaadist, on tavaliselt kaks kuni neli mälupesa (uuematel mudelitel võib olla ka rohkem). Mälupesa määrab ära, millist tüüpi mälukaarte saab antud arvutis kasutada.

2
ЖЕСТКИЙ ДИСК
Жесткий диск (HDD)

Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.

Нет
HDD обороты

HDD kiirus näitab kõvaketta töö kiirust. Levinum HDD kiiruse näitaja on vahemikus 5400-7200 pööret minutis (RPM).

Arvutid 7200 RPM'iga töötavad kiiremini. Samas, mida suurem on kõvaketta pöörlemise kiirus, seda rohkem kulub energiat. Seega tuleb arvestada aku kiirema tühjenemisega.

Нет
Жесткий диск (SSD)

SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist.

SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult.

Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.

512 ГБ
ВИДЕОКАРТА
Тип видеокарты Intel (интегрированная)
Видеокарта

Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli.

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

Intel HD Graphics 520
Память видео карты

Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.

Dynamic
БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ И ИНТЕРНЕТ
WiFi (беспроводной интернет)

Wifi on juhtmevaba võrguühendus.

Tänapäeval on 802.11B/G/N kõige kiirem (150-300MB/s) ja ohutum ühendus. 802.11B/G/N/AC võib lülituda praktiliselt igasse võrku, ainult N-tüüpi võrku lülitudes on maksimaalne kiirus 54MB/s.

Да (802.11 ac)
3G

Kui teie seadmel on vastav funktsioon, siis on 3G-toega on võimalik kasutada internetti kohtades, kus pole netikaablit.

3G on mobiilne internetiteenus, mis lubab andmeid edastada kiirusel 7,2MB/s. Seda teenust pakuvad kõik Eesti mobiilsideoperaatorid USB-modemi näol.

Да
4G поддержка

4G on neljanda põlvkonna Internet, mis kasutab kõige kaasaegsemaid Interneti tehnoloogiaid - LTE. Internet 4G võrk on mitte ainult mitu korda kiirem kui 3G võrk (alla kuni 150 Mbit / s, üles laadida kuni 50 Mbit / s), kuid ka palju stabiilsem ja oluliselt madalama reaktsiooniajaga (latency - aeg aktiveerimisest võrgulingiga allalaadimise alustamisest).

Да
Bluetooth

Bluetooth on juhtmevabas võrgus andmeedastuse võimalus erinevate seadmete ja nende lisaseadmete (telefonid, kõrvaklapid jne) vahel.

Да (4.1)
NFC

NFC on tehnoloogiline komplekt, mis kindlustab juhtmevaba side väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Нет
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) võimaldab juhtmevabalt ühendada mitu seadet teleriga, mis võimaldab näidata sama pilti, mis on sülearvutil, teleri ekraani peal.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
Порты USB

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga.

Tavaliselt on sülearvutitel vähemalt kaks USB pesa ja lauaarvutitel neli.

Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid.

USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

3 x USB 3.0
Вход HDMI

HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).

Да
Внешние интерфейсы

Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.

AC Power In
Combo audio jack
Mini DisplayPort
RJ-45
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Дисковод

Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le).

On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.

Нет
Аудио

Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana.

Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta.

Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.

Стерео динамики (High Quality)
Сетевая карта

Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress.

EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.

Да (Fast Ethernet)
Встроенная вебкамера

Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga (Full HD).

Да (HD)
Встроенный микрофон

Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.

Да
Встроен считыватель флеш карт

Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).

Да
КЛАВИАТУРА И КОРПУС
Раскладка клавиатуры ENG
Подсветка клавиатуры Да
Влагостойкая клавиатура Нет
Материал корпуса Углеродное волокно
БАТАРЕЯ И БЕЗОПАСНОСТЬ
Батарея

Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.

Li-ion 4-Cell
Время работы батареи

See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.

До 11 часов
Безопасность Считыватель отпечатков пальцев
Security lock slot
Trusted Platform Module
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Специальные отметки

RoHS on direktiiv, mis nõuab, et ohtlike ained nagu kaadium, tina ja elavhõbe ei tohi kasutada elektroonika ja elektrotehnikatööstuses.

WEE- ümbertöötlemine pakub võimalust, et teha teistkordne toode turule kättesaadavaks.

Energy Star etiketid aitavad identifitseerida toodet suure efektiivsusega, mis võib aidata vähendada kasvuhoonegaase ja hoida kokku energiat.

CineCrystal tehnoloogia- tootemargi Ache puutetundliku ekraani tehnoloogia. See on uus LCD display, mis kasutab valgusdioodlikku alavalgustust.

Realtek® ALC3232 аудио кодек
Технология RapidCharge battery

Описание модели

Lenovo ThinkPad X1 Carbon


Тонкий — безо всяких компромиссов
Новый X1 Carbon весит всего 1,305 кг — это самый легкий 14-дюймовый ультрабук в мире. Имея толщину всего 17,72 мм, он является самым тонким компьютером в семействе ThinkPad.

Скоростные системы хранения данных
Новый X1 Carbon оснащен твердотельными накопителями Samsung PCIe SSD (опционально), обладающими высочайшей скоростью передачи данных.

Длительное время автономной работы
Новый X1 Carbon способен работать до 10,9 часа без подзарядки. Сама подзарядка не займет много времени: благодаря технологии RapidCharge можно восстановить 80 % заряда аккумулятора менее чем за час.

Сенсорный экран с распознаванием десяти точек касания (опционально)
Сенсорный экран с распознаванием десяти точек касания (опционально) обеспечивает высокую точность ввода, выделения текста, а также комфортный просмотр веб-страниц.

Великолепное качество изображения
Дисплей стандарта WQHD (2560 x 1440) с антибликовым покрытием обеспечивает четкость текста, а также яркость и реалистичные цвета изображения. Яркость 300 нит, матрица IPS с углами обзора, близкими к 180 градусам (яркость сенсорного дисплея — 270 нит). Кроме того, он защищен от появления отпечатков. Ультрабук доступен в комплектации с дисплеем стандарта FHD TN (1920 x 1080) 300 нит.

Небывалая прочность: проверен на соответствие спецификациям министерства обороны США
Углеволокно, из которого изготовлен корпус нового X1 Carbon, применяется при создании спутников. Это самый прочный ThinkPad, который когда-либо выпускался. Мы провели множество тестов на соответствие компьютера стандартам министерства обороны США. Мы проверили его устойчивость к экстремальным условиям: пыли, вибрации, теплу, холоду, высоте, воде, влажности, солнечному излучению и плесневым грибкам. Этому ультрабуку не страшны брызги, удары, жара и другие угрозы!

Безопасность бизнес-класса
Новый X1 Carbon можно оснастить сканером отпечатков пальцев, чтобы использовать для входа в систему биометрические данные. Замените пароль отпечатком пальца! Функции защиты Intel® и параметры vPro обеспечивают новый уровень защиты и управления системой при установке обновлений. Модуль доверительной платформы (TPM) позволяет шифровать критически важные данные. ThinkEngine –– уникальное решение для управления системой. Оно одновременно отслеживает показания 33 датчиков, обеспечивая высокую тепловую и энергетическую эффективность, до 30 дней работы в режиме ожидания, малое время возобновления работы, безопасность и защиту от физического взлома.

Революционная запатентованная система охлаждения
X1 Carbon выпускается в сверхтонком корпусе — и при этом охлаждается эффективнее, чем когда-либо ранее. Запатентованная конструкция лопастей вентилятора обеспечивает отличное охлаждение и бесшумную работу, чем знамениты компьютеры ThinkPad.

Отзывы

3.0 из 5 звездочек (Всего 2 оценок)

5★
1
4★
0
3★
0
2★
1
1★
0
LENOVO Lenovo ThinkPad X1 Carbon 20FB006DPB Lenovo ThinkPad X1 Carbon


Тонкий — безо всяких компромиссов
Новый X1 Carbon весит всего 1,305 кг — это самый легкий 14-дюймовый ультрабук в мире. Имея толщину всего 17,72 мм, он является самым тонким компьютером в семействе ThinkPad.

Скоростные системы хранения данных
Новый X1 Carbon оснащен твердотельными накопителями Samsung PCIe SSD (опционально), обладающими высочайшей скоростью передачи данных.

Длительное время автономной работы
Новый X1 Carbon способен работать до 10,9 часа без подзарядки. Сама подзарядка не займет много времени: благодаря технологии RapidCharge можно восстановить 80 % заряда аккумулятора менее чем за час.

Сенсорный экран с распознаванием десяти точек касания (опционально)
Сенсорный экран с распознаванием десяти точек касания (опционально) обеспечивает высокую точность ввода, выделения текста, а также комфортный просмотр веб-страниц.

Великолепное качество изображения
Дисплей стандарта WQHD (2560 x 1440) с антибликовым покрытием обеспечивает четкость текста, а также яркость и реалистичные цвета изображения. Яркость 300 нит, матрица IPS с углами обзора, близкими к 180 градусам (яркость сенсорного дисплея — 270 нит). Кроме того, он защищен от появления отпечатков. Ультрабук доступен в комплектации с дисплеем стандарта FHD TN (1920 x 1080) 300 нит.

Небывалая прочность: проверен на соответствие спецификациям министерства обороны США
Углеволокно, из которого изготовлен корпус нового X1 Carbon, применяется при создании спутников. Это самый прочный ThinkPad, который когда-либо выпускался. Мы провели множество тестов на соответствие компьютера стандартам министерства обороны США. Мы проверили его устойчивость к экстремальным условиям: пыли, вибрации, теплу, холоду, высоте, воде, влажности, солнечному излучению и плесневым грибкам. Этому ультрабуку не страшны брызги, удары, жара и другие угрозы!

Безопасность бизнес-класса
Новый X1 Carbon можно оснастить сканером отпечатков пальцев, чтобы использовать для входа в систему биометрические данные. Замените пароль отпечатком пальца! Функции защиты Intel® и параметры vPro обеспечивают новый уровень защиты и управления системой при установке обновлений. Модуль доверительной платформы (TPM) позволяет шифровать критически важные данные. ThinkEngine –– уникальное решение для управления системой. Оно одновременно отслеживает показания 33 датчиков, обеспечивая высокую тепловую и энергетическую эффективность, до 30 дней работы в режиме ожидания, малое время возобновления работы, безопасность и защиту от физического взлома.

Революционная запатентованная система охлаждения
X1 Carbon выпускается в сверхтонком корпусе — и при этом охлаждается эффективнее, чем когда-либо ранее. Запатентованная конструкция лопастей вентилятора обеспечивает отличное охлаждение и бесшумную работу, чем знамениты компьютеры ThinkPad.
20FB006DPB 3.0 2
Задать вопрос

captcha
Bверх