Фотоэпилятор Philips Lumea Prestige BRI953/00

(6)

Код товара: 285681

Извините, данный товар в настоящий момент отсутствует. Но предлагаем посмотреть другие товары этой категории - уверены, что найдете похожий товар.


Можете продолжать совершать покупки, вернувшись на главную страницу или использовав поиск по сайту.

Информация о товаре

Свойства изделия

Общие характеристики

Тип продукта Фотоэпиляторы
Бренд Philips
Модель Lumea Prestige BRI953/00
Области применения Верхняя губа, Живот, Зона бикини, Линия челюсти, Ноги, Подбородок, Подмышки, Руки
Цвет Белый, Серебристый

Количество и вид насадок

Количество насадок 3
Комплектация Насадки, Прибор

Функции и возможности

Количество световых импульсов 250000
Уровни интенсивности света 5

Дополнительно

Источник питания Aккумулятор, От сети
Гарантия 24 месяц

Видео материалы

Nautige siledat karvavaba nahka 6 kuud*

SenseIQ tehnoloogiaga Philips Lumea Prestige on meie kõige tõhusam IPL. Mugavaks koduseks kasutamiseks loodud seade ja selle nutikad Lumea tarvikud järgivad täpselt teie kehakumerusi ning kohandavad programmi vastavalt kehapiirkonnale.


Nautige siledat karvavaba nahka 6 kuud* 3 nutikat tarvikut – optimaalsete tulemuste jaoks
  • SenseIQ tehnoloogiaga
  • Tundlikud piirkonnad, keha, nägu
  • SmartSkin-anduriga
  • Kasutatav nii juhtmeta kui ka juhtmega
Koostöös nahaarstidega välja töötatud professionaalne IPL-tehnoloogia kodus
Koostöös nahaarstidega välja töötatud professionaalne IPL-tehnoloogia kodus

IPL tähendab intensiivset valgusimpulssi. Philips Lumea edastab karvajuurele õrna valgusimpulsi, mis viib karvanääpsu puhkeasendisse. Seetõttu väheneb nahal kasvavate karvade arv järk-järgult. Hooldust korrates jääb nahk meeldivalt karvavabaks ja pehmeks. Karvade tagasikasvamist ennetav hooldus on turvaline ja nahale õrn, isegi tundlikes piirkondades. Philips Lumea on kliiniliselt testitud ja töötatud välja koostöös nahaarstidega, et kodustes tingimustes lihtsat ja tõhusat hooldust pakkuda.

Tõestatult õrn ja tõhus hooldus
Tõestatult õrn ja tõhus hooldus

Objektiivsed uuringud näitavad kuni 92% võrra vähem karvu kõigest kolme hoolduskorraga**. Esimesed neli hoolduskorda tuleks teha iga kahe nädala tagant ja kaheksa järgmist hoolduskorda iga nelja nädala tagant. Pärast 12 protseduuri saate nautida siledat karvavaba nahka kuus kuud*.

Sobib paljudele juukse- ja nahatüüpidele
Sobib paljudele juukse- ja nahatüüpidele

Philips Lumea Prestige toimib tõhusalt paljude karva- ja nahatüüpidega. See toimib nii loomulike tumeblondide, pruunide kui ka musta värvi karvade puhul ning samuti nii väga heledal kui ka väga tumedal nahal. Sarnaselt teiste IPL-põhiste hooldusvõimalustega ei saa Lumea seadet kasutada valgete, hallide, heleblondide ega punaste karvade eemaldamiseks ja see ei sobi väga tumedal nahal kasutamiseks. Seda seetõttu, et karvade värvi pigmendi ja nahatooni pigmendi vahel peab olema suur kontrast.

SenseIQ tehnoloogia kohandub vastavalt teie karvadele 
SenseIQ tehnoloogia kohandub vastavalt teie karvadele 

Tuvastab. Lumea SmartSkin-andur tuvastab teie nahatooni ja pakub teile mugavaima seadistuse. Kohandub. Nutikad tarvikud kohandavad programmi vastavalt igale kehapiirkonnale. Hoolitseb. Koostöös dermatoloogidega arendatud ja kasutajatest inspireeritud lahendus tagab õrna ja kauakestva karvaeemalduse isegi tundlike piirkondade jaoks***.

Nutikad tarvikud kohandavad programmi vastavalt kehapiirkonnale
Nutikad tarvikud kohandavad programmi vastavalt kehapiirkonnale

Teie keha on unikaalne. Ja seda katvat nahka, kumerusi ja piirjooni tuleks samuti lugupidamisega kohelda. Lumea kogu keha tarvikud on mõeldud järgima iga teie kumerust ja need kohandavad programmi vastavalt igale kehapiirkonnale. Töötlemisavad võimaldavad nahaga maksimaalset kontakti ja tagavad, et valgus ei pääseks välja. Nii saate nautida tõhusat ja õrna hooldust ka delikaatsetes ja tundlikes piirkondades.

Täppisotsak bikiinipiirkonna ja kaenlaaluste jaoks
Täppisotsak bikiinipiirkonna ja kaenlaaluste jaoks

See keskmise suurusega nutikas täppisotsak on varustatud 3 cm² töötlusavaga, võimaldades nii bikiinipiirkonna kui ka kaenlaaluste täpset hooldamist. Kumer disain järgib teie naha piirjooni ja tagab maksimaalse nahakontakti. Seadme külge kinnitamise korral aktiveerib see automaatselt vastavale kehapiirkonnale sobiva hoolduse.

Suur kumera kujuga kehatarvik
Suur kumera kujuga kehatarvik

Kehatarvikul on suurim töötlusava (4,1 cm²), mistõttu sobib see suure piirkonna (nt jalad, käed ja kõht) kiireks hooldamiseks. Kumera kujuga tarvik järgib maksimaalse nahakontakti hoidmiseks täpselt teie kehakumerusi. Seadme külge kinnitamisel aktiveerib tarvik automaatselt kehapiirkonnale sobiva hooldusprogrammi. 83% naistest olid rahul jalgade karvakasvu vähenemisega****.

Lisafiltriga täppisotsak näole
Lisafiltriga täppisotsak näole

Näokarvade õrnaks, kuid tõhusaks eemaldamiseks on tarvikul spetsiaalselt välja töötatud väike ja lame 2 cm² töötlusava, mis sobib ideaalselt ka ülahuulel, põsel või lõual kasutamiseks. Sellesse on integreeritud filter ja kui nutika tarviku seadme külge kinnitate, reguleerib see automaatselt valgustöötlust teie näo jaoks. 84% naistest on näokarvade eemaldamisega rahul****.

SmartSkin-anduriga
SmartSkin-anduriga

SenseIQ tehnoloogiaga Philips Lumea Prestige’il on viis lihtsasti valitavat valguse seadistust. SmartSkin-andur tuvastab teie nahatooni ja pakub vastava piirkonna jaoks mugavaima seadistuse.

Kasutage juhtmeta või juhtmega
Kasutage juhtmeta või juhtmega

Lumea Prestige on ainuke juhtmeta IPL, tänu millele saate raskesti ligipääsetavaid kehapiirkondi hooldada mugavalt ja nii, et juhe teid ei takistaks. Lisaks võimaldab juhtmeta seade hoolitseda oma kehakarvade eest ka väljaspool kodu.

Lumea IPL rakendus. Toetab teid igal sammul
Lumea IPL rakendus. Toetab teid igal sammul

Lumea IPL tasuta rakendus muudab karvavaba tulemuse saavutamise veelgi lihtsamaks. Nautige kuni kuus kuud kauakestvat siledat tulemust* ja seda kõike kodust lahkumata. See intuitiivne rakendus toetab teid igal sammul, pakkudes nõuandeid ja nippe oma tehnika täiustamiseks. Samal ajal aitavad selle personaliseeritud hooldusprogrammid ja kohanduv graafik luua ideaalse hoolduskava. Nii olete mis tahes hetkel alati valmis.

Ei vaja asendusosi, puuduvad varjatud kulud

Philips Lumea on täielik lahendus, mis on karbist välja võttes kohe töövalmis. Mis veelgi olulisem, see ei vaja mingeid asendusosasid – ei täitekassette, geele ega asenduslampe.

Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить ваш заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметили ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщите нам

3,9/5
6 оценок
  • {{ item.value }}
    {{ item.percent }}%
{{ item.consumer.name }}
{{ item.rating_value }} /5
{{ RatingsHelper.formatDate(item.reviewed_at) }}

{{ item.content }}

Загрузка...