Все категории
Товар на данный момент не доступен
Товар на данный момент не доступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Fila
Стиль

On mitut tüüpi rulluiske: vabaks ajaks, sportimiseks, igapäevaseks treeninguks või meelelahutuseks. Kindlate standarditeta ning erinevate detailidega eelpool mainitud stiilidest. Rataste suurus on reeglina 72 ja 90mm. Ekstreemsõidu rulluisud- spetsiaalselt väljatöötatud rattad, mis oleksid vastupidavamad. Peamine erinevus on rullide arvus ja raami ning rullide paigutuses, reeglina kasutatakse kahte kuni nelja rullikut. Ekstreemrullikute suurus on 54-60mm ja sisemised rattad (mitte kõikidel mudelitel) varieeruvalt 40mm-47mm, Need valmistatakse plastikust ja ilma laagriteta või tavalisetest materjalidest ja lisalaagritega. Freeskate- ja slaalomrulluisud- uisud lühikese raamiga ja erinevalt ekstreemrulliuiskudest on kaks suurt ratast paigutatud raami keskele ja teised kaks paigutatud raami esi- ja tagaosale. Nende rullikute suurus on 72-80mm. Kiiruisud- madala profiiliga rulluisud. 3-,4- või 5-rattalised ja rataste tugevus ja suurus sõltuvad uisust ja sellest, kas uiske kasutatakse kinnises ruumis või välitingimustes. Kiiruiskude rataste suurus on 84-110mm. Hokiuisud- tavaliselt on saapad valmistatud liibuvast nahast. Rattad on spetsiaalselt valmistatud kiireteks pööreteks ja pidurdusteks. Nende rataste suurus on 47-80mm. Maastikuuisud- spetsiaalsed uisud ebatasase maastiku jaoks. Suurte ratastega ja palju pikema raamiga. Reeglina on kaks suurt ratast ja neid saab kasutada ükskõik millise kattega teel.

Детские роликовые коньки
Тип Детский
Размер 32-36
Цвет Чёрный
Красный
Комплектация 2 роликовых конька
РАМА И МАТЕРИАЛ
Рама

Sõltuvalt raami tüübist varieeruvad suurus ja kaal ning rataste otstarve. On raame, mille korral te saate valida saapa ja ratta tüübi ning ülejäänud detailid võib lisada. Raamid valmistatakse alumiiniumist, klaaskangast ja plastikust.

Композит
Материал рамы

Sõltuvalt valitud raami materjalist muutuvad ka rataste parameetrid.

Композит
Материал корпуса

Määrab materjali, millest korpus on tehtud. Korpus peab olema tugev, et toetada labajalga.

Пластик
Материал сопога

Sõltuvalt materjalist on erinevus nii ventileeritavuses, pehmuses ja mugavuses.

Нейлон
КОЛЕСА
Диаметр колес

Sõltuvalt valitud rataste suurusest, varieeruvad uiskude maksimaalne kiirus ja kasutuse eesmärk. Suurte ratastega on võimalik saavutada suuremat kiirust kui väikestega, aga väikeste ratastega on kergem kiirendada, hoida tasakaalu ja kontrollida liikumise suunda. 44mm-59mm- ektreemuisud 68mm-72mm- hokiuisud 72mm-80mm- freeskate, slaalomuisud 72mm-90mm- sportuisud, fitnessuisud 84mm-110mm- kiiruisud

70 мм
Твердость колес

Süsteem, millega määratletakse rataste kinnitamise tugevus, kusjuures rohkemate rataste puhul on nad tugevamad.

82A
Подшипники

Laagreid võrreldakse erinevate omaduste järgi, sõltuvalt variandist hinnatakse laagri täpsust, vastupidavust ja efektiivsust. ABEC- kontrollitakse laagrite täpsust ja efektiivsust, kusjuures parem olgu neid rohkem ku vähem. SG- silikoonlaagrid. Mida rohkem laagreid, seda parem kvaliteet. ILU- kontrollitakse laagrite täpsust ja efektiivsust ning kõrgemate standardite korral võetakse arvesse ka materjali, vastupidavust ja disaini. Mida suurem hulk, seda parem kvaliteet.

ABEC 5
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Специальные отметки Регулируемый размер
Система крепления: шнурки, клип, велкро
С светодиодами
Колеса Нет информации

Описание модели

Fila Spider LED Black/Red M 32-36
Описание товара на английском языке:


The FILA inline skates with an adjustable size and a light effect. They are lightweight, manoeuvrable, and adjustable. Top choice for beginners. Featuring a strap with LED lights.

  • suitable for beginners
  • light effects
  • adjustable size
  • maximum wheel diameter is 76mm

Отзывы

0.0 из 5 звездочек (Всего 0 оценок)

5★
4★
3★
2★
1★
Fila Fila Spider LED Black/Red M 32-36 Fila Spider LED Black/Red M 32-36
Описание товара на английском языке:


The FILA inline skates with an adjustable size and a light effect. They are lightweight, manoeuvrable, and adjustable. Top choice for beginners. Featuring a strap with LED lights.

  • suitable for beginners
  • light effects
  • adjustable size
  • maximum wheel diameter is 76mm
0300011090 5 0
Задать вопрос

captcha
Bверх