Все категории
Товар на данный момент не доступен
Товар на данный момент не доступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Apple
Жесткий диск (SSD)

SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist.

SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult.

Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.

256 ГБ
Сенсорная панель (Touch Bar) Да
Операционная система

Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.

Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.

Mac OS X Sierra 10.12
Цвет Серебристый
Габариты

Laius x kõrgus x sügavus

304.1 x 14.9 x 212.4 мм
Вес (кг) 1.37
Размер экрана
Размер экрана 13.3"
Тип экрана

Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan.

Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas.

Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.

LED Glare
Максимальное разрешение

Ekraani resolutsioonist sõltub pildi ja tekstide teravuse selgus. Mida suurem resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.

2560 x 1600
ПРОЦЕССОР
Серия процессора Intel® Core i5 (Kaby Lake)
Процессор

Protsessorit võib nimetada ka arvuti ajuks, kuna ta töötleb andmeid.

Protsessori tootlikkus sõltub tema kiibist ja taktsagedusest, mida mõõdetakse gigahertsides(GHz). Taktsagedus iseloomustab protsessori töö kiirust. Mida suurem taktsagedus, seda suurem ja võimsam on antud protsessor.

Sülearvuti protsessorid jagatakse tootja järgi Intel ja AMD, aga samuti ka kiiruse ja võimsuse järgi.

Intel® Core™ i5-7267U Processor (4 МБ Cache, 3.1 ГГц)
ОПЕРАТИВНАЯ ПАМЯТЬ
Установленный объём оперативной памяти

Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks.

Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.

16 ГБ
Шина памяти

Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.

DDR3 - 2133 МГц
ВИДЕОКАРТА
Видеокарта

Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli.

Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.

Intel® Iris™ Graphics 650
Память видео карты

Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.

Dynamic
БЕСПРОВОДНЫЕ И ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
Wireless Internet (WiFi)

Wifi on juhtmevaba võrguühendus.

Tänapäeval on 802.11B/G/N kõige kiirem (150-300MB/s) ja ohutum ühendus.

802.11B/G/N võib lülituda praktiliselt igasse võrku, ainult N-tüüpi võrku lülitudes on maksimaalne kiirus 54MB/s.

Да (802.11 a/b/g/n/ac)
Порты USB

USB on kaasaja kõige levinum kasutajaliides ühendamaks lisatarvikuid arvutiga. Tavaliselt on sülearvutitel vähemalt kaks USB pesa ja lauaarvutitel neli.

Mida rohkem USB pesasid, seda rohkem on võimalik samaaegselt ühendada arvutiga erinevaid lisatarvikuid.

USB 2.0 on kõige levinum pesa lisatarvikute ühendamiseks arvutiga. Tänu sellele pesale võib arvutiga ühendada hiire, klaviatuuri, veebikaamera, printeri, USB pulga, välise kõvaketta ja palju muid lisatarvikuid.

USB 3.0 on kõige viimane ja kiireim USB standard, mis võimaldab ühendada arvutiga USB 2.0 kui ka USB 3.0 lisatarvikuid.

Нет
HDMI

HDMI abil saab ühendada arvutiga teleka, projektori või muu sarnase seadme. Erinevalt VGA-st võimaldab HDMI häireteta ja kvaliteetsema heli ja pildi edastuse (HD, Full HD olemasolul).

Нет
Внешние интерфейсы

Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.

2 x Thunderbolt 3
3.5 mm Jack
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Встроенная вебкамера

Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis.

Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).

Да (FaceTime HD 720p камера)
Встроен считыватель флеш карт

Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).

Нет
Аудио

Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana.

Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta.

Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.

Да (Cтерео динамики)
КЛАВИАТУРА
Раскладка клавиатуры ENG
Подсветка клавиатуры Да
Влагостойкая клавиатура Нет
БАТАРЕЯ
Батарея

Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.

Встроенный литиевый аккумулятор с полимерным электролитом ёмкостью 49.2 Вт-ч
Время работы батареи

See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.

До 10 часов
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Безопасность Нет информации
Специальные отметки Технология IPS
Retina экран
Три микрофона

Описание модели

Apple MacBook Pro


Раскрывает таланты.

С первого касания.
Невероятно тонкий и лёгкий MacBook Pro стал ещё быстрее и мощнее. У него самый яркий экран и лучшая цветопередача среди всех ноутбуков Mac. В клавиатуру встроена выполненная из стекла сенсорная панель Touch Bar, которая поддерживает жесты Multi‑Touch и обеспечивает быстрый и удобный доступ к тем функциям, которые нужны вам именно сейчас. MacBook Pro создан на основе самых передовых идей. И у него есть всё для воплощения ваших.

Touch Bar и Touch ID
Совершенно новая черта Mac.
Очень долго верхнюю строку клавиатуры занимали функциональные клавиши. Пришло время заменить их более универсальным и удобным элементом управления — сенсорной панелью Touch Bar.2 В зависимости от того, чем вы занимаетесь, на ней автоматически отображаются те или иные инструменты — например, знакомые вам регуляторы громкости и яркости, функции управления фото и видео, предиктивного ввода текста и многие другие. На Mac появилась технология Touch ID. С ней вы можете мгновенно входить в свои учётные записи, а также оплачивать покупки с помощью Apple Pay — быстро и безопасно.

Touch Bar. Быстрый доступ к самым разным функциям.

Убирайте, добавляйте и меняйте местами такие элементы управления, как громкость, яркость и другие.

Отвечайте на звонки iPhone и вызовы FaceTime прямо с клавиатуры, даже не трогая курсор.

В Pages, Keynote и других приложениях управляйте цветом шрифтов и объектов одним касанием.

Используйте предиктивный ввод текста и смайликов в приложениях «Сообщения» и «Почта».

Удерживайте кнопку Fn на клавиатуре, и на панели появятся знакомые функциональные клавиши.

Встречайте Touch ID на Mac.
Теперь можно мгновенно разблокировать свой Mac. Использовать Apple Pay для безопасной оплаты онлайн-покупок. Быстро получать доступ к системным настройкам и заметкам, защищённым паролем. И одним касанием переключаться между учётными записями.

Ваши любимые приложения.
Теперь и на Touch Bar.
Touch Bar позволяет совершенно по‑новому работать с привычными приложениями — Photoshop, Microsoft Office, DaVinci Resolve, Logic Pro X и другими. Основные инструменты и функции появляются прямо на Touch Bar — вам будет удобнее найти их и начать ими пользоваться. Эта многофункциональная технология даёт разработчикам возможность делать свои новые и существующие приложения гораздо более интерактивными.

Производительность
Новое ускорение.
Новый MacBook Pro задаёт совершенно новые стандарты мощности и портативности ноутбуков. Даже самые грандиозные идеи легко воплотить в жизнь с помощью передовых графических процессоров, супербыстрых накопителей и других возможностей этого MacBook Pro.Отзывы

0.0 из 5 звездочек (Всего 0 оценок)

5★
4★
3★
2★
1★
APPLE Apple MacBook Pro / MPXX2ZE/A/R1 / 13.3 Retina / i5 DC 3.1 GHz / 16GB RAM / 256GB SSD Apple MacBook Pro


Раскрывает таланты.

С первого касания.
Невероятно тонкий и лёгкий MacBook Pro стал ещё быстрее и мощнее. У него самый яркий экран и лучшая цветопередача среди всех ноутбуков Mac. В клавиатуру встроена выполненная из стекла сенсорная панель Touch Bar, которая поддерживает жесты Multi‑Touch и обеспечивает быстрый и удобный доступ к тем функциям, которые нужны вам именно сейчас. MacBook Pro создан на основе самых передовых идей. И у него есть всё для воплощения ваших.

Touch Bar и Touch ID
Совершенно новая черта Mac.
Очень долго верхнюю строку клавиатуры занимали функциональные клавиши. Пришло время заменить их более универсальным и удобным элементом управления — сенсорной панелью Touch Bar.2 В зависимости от того, чем вы занимаетесь, на ней автоматически отображаются те или иные инструменты — например, знакомые вам регуляторы громкости и яркости, функции управления фото и видео, предиктивного ввода текста и многие другие. На Mac появилась технология Touch ID. С ней вы можете мгновенно входить в свои учётные записи, а также оплачивать покупки с помощью Apple Pay — быстро и безопасно.

Touch Bar. Быстрый доступ к самым разным функциям.

Убирайте, добавляйте и меняйте местами такие элементы управления, как громкость, яркость и другие.

Отвечайте на звонки iPhone и вызовы FaceTime прямо с клавиатуры, даже не трогая курсор.

В Pages, Keynote и других приложениях управляйте цветом шрифтов и объектов одним касанием.

Используйте предиктивный ввод текста и смайликов в приложениях «Сообщения» и «Почта».

Удерживайте кнопку Fn на клавиатуре, и на панели появятся знакомые функциональные клавиши.

Встречайте Touch ID на Mac.
Теперь можно мгновенно разблокировать свой Mac. Использовать Apple Pay для безопасной оплаты онлайн-покупок. Быстро получать доступ к системным настройкам и заметкам, защищённым паролем. И одним касанием переключаться между учётными записями.

Ваши любимые приложения.
Теперь и на Touch Bar.
Touch Bar позволяет совершенно по‑новому работать с привычными приложениями — Photoshop, Microsoft Office, DaVinci Resolve, Logic Pro X и другими. Основные инструменты и функции появляются прямо на Touch Bar — вам будет удобнее найти их и начать ими пользоваться. Эта многофункциональная технология даёт разработчикам возможность делать свои новые и существующие приложения гораздо более интерактивными.

Производительность
Новое ускорение.
Новый MacBook Pro задаёт совершенно новые стандарты мощности и портативности ноутбуков. Даже самые грандиозные идеи легко воплотить в жизнь с помощью передовых графических процессоров, супербыстрых накопителей и других возможностей этого MacBook Pro.MPXX2ZE/A/R1 5 0
Задать вопрос

captcha
Bверх