Все категории
Товар на данный момент не доступен
Товар на данный момент не доступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Lenovo
Тип

On nelja tüüpi mobiiltelefone- liugur, klassikaline, kokkuklapitav ja puutetundlik.

Cенсорный
Модель Нет информации
Цвет Золотой
Поддержка SIM-карт

See näitab, mitu SIM kaarti saab telefoni paigaldada.

Näiteks, kui telefon võimaldab kahte SIM kaarti, siis saab liituda kahe operaatoriga. See võimaldab kasutada ka kahte erinevat telefoni numbrit.

2
Тип SIM-карты Micro SIM
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Операционная система

See on spetsiaalne programm mobiiltelefonidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele ja teistele portatiivsetele seadmetele. See on platform aplikatsioonidele, mida neis saab kasutada, näiteks Bluetooth, Wi-Fi, GPS navigaator, fotoaparaat, videokaamera, häälkäsklused, muusika mängimine, diktofon, jne. On erinevad mobiilide operatsioonisüsteeme, näiteks: Android, IOS (APPLE toodangul), Blackberry, Linux, Windows Phone, Symbian Asha (NOKIA toodetel) jne.

Android
Версия операционной системы 5.1 (Lollipop)
ЭКРАН
Размер основного дисплея (дюймы)

See parameeter näitab ekraani suurust tollides.

5
Разрешение основного дисплея

Mida suurem antud näitaja on, seda parem on pilt.

1080 x 1920
Тип основного дисплея IPS
Экраны с повышенной прочностью Нет
ПРОЦЕССОР И ВИДЕОКАРТА
Процессор

Protsessor on seadme "aju". Mida kiirem on protsessor, seda sujuvam ja kiirem on seadme ning selle rakenduste kasutamine.

Quad-core 1.5 ГГц Cortex-A53 + Quad-core 1.2 ГГц Cortex-A53
Количество ядер процессора

Mida suurem ühik tuumasid seda suurema võimekusega on protsessor.

восьмиядерный
Видеокарта (GPU) Adreno 405
ПАМЯТЬ
Оперативная память

Mida suurem ühik operatiivmälu seda enam rakendusi on võimalik üheaegselt kasutada ilma telefoni töökiirust kaotamata.

2 ГБ
Встроеная память

Sisemälu tähistab telefonilev võimalike salvestatud failide ja rakenduste hulka, mida suurem sisemälu, seda suurema arvu faile ja rakendusi saate salvestada telefonile.

16 ГБ
Flash память

Mälukaart on kasutatav telefonile täiendava lisamälule andmiseks, see võimaldab Teil salvestada telefonile suurema hulga erinevaid faile ja rakendusi.

Поддерживает до 32 ГБ (Micro SD)
ФОТО И ВИДЕО КАМЕРА
Встроенная цифровая камера (сзади)

Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.

13 Mpix
Спецификация фотокамеры Автофокус
LED Вспышка
Geotagging
Сенсорная фокусировка
Распознавание лиц
HDR
Sweep панорама
Встроенная видеокамера

Sätestab seadme maksimaalse video salvestamise resolutsiooni, mida suurem on väärtus, seda parema kvaliteediga video on võimalik salvestada.

1080p@30fps
Спецификация видеокамеры Нет информации
Фотокамера спереди Да (5 Mpix)
ИНТЕРНЕТ И БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ
Беспроводной интернет (Wi-Fi)

WiFi on juhtmvaba võrguühendus, mis võimaldab ühendada seadmed juhtmevabalt internetti, seda mitte ainult kodus, vaid ka paljudes avalikes kohtades (kohvikud, hotellid, raamatukogud, lennujaamad jne), kus on tehtud avalikult kättesaadavaks Wi-Fi võrk.

Да (802.11 b/g/n)
Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita.

WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.

Нет
Поддержка 3G

3G toega on võimalus mobiilse seadme ja SIM-kaardi abil saada internetti ilma WiFi-ühenduseta, selle maksimaalne andmeedastuse kiirus on 3.6 Mbit/sekundis.

Да
Поддержка 4G

4G on võrguühenduse uus põlvkond, mis võimaldab kiire ja stabiilse internetiühenduse maksimaalse kiirusega kuni 150MB/s.

Да
Bluetooth

Bluetooth on liides, mille abil suudavad erinevad seadmed nagu mobiiltelefonid, PDA-d, arvutid või perifeeriaseadmed omavahel suhelda. Bluetooth põhieesmärgiks on andmeedastuste ja juhtmeühenduste asendamine.

Да (4.0)
NFC

NFC (inglisekeelne termin Near Field Communication) on tehnoloogiline komponent, mis võimaldab juhtmevaba ühenduse teiste seadmetega väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Нет
DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standard võimaldab luua juhtmevabaid ühendusi teistega DLNA seadmetega.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
USB

Andmeedastuse liides mis võimaldab edastada muusikat, pilte, videofaile telefonile ja vastupidi ning samuti võimaldab see laadida telefoni.

Micro USB
HDMI

HDMI on digitaalne audio/video liides ühendamaks videot või heli erinevatele seadmetele, nagu arvutimonitor, videoprojektor, digi-TV, digi-raadio.

Нет
MHL

MHL või Mobile High Definition Link - see on mobiile audio-/videoliides, mis võimaldab ühendada nutitelefone ja muid nutiseadmeid kõrge resolutsiooniga monitoridega.

MHL kaabli abil saate te ühendada nutiseadmeid, mis kasutavad MHL tehnoloogiat, suure MHL-ekraaniga ning vaadata HD-videosid suurepärases kvaliteedis ja digitaalse heliga.

Suure ekraani peal saab mängida mobiilseid mänge, vaadata fotosid, filme, kasutada muid rakendusi ja samal ajal laadid oma nutiseadet, tänu millele aku ei tühjene vaatamise ajal.

Нет
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Встроеный GPS (Навигация)

GPS ehk globaalne navigeerimisseade võimaldab teil seadet kasutades tuvastada kaardil oma asukoht ja kordinaadid.

Да
Встроенный FM радио Да
Гнездо для наушников Да (3.5 мм)
БАТАРЕЯ
Аккумулятор Li-Ion 2750 мАч
Время работы в режиме разговора, ч

Mobiiltelefoni kõneaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust telefoniga rääkimisel, sõnumite saatmisel ning muude telefonis olevate funktioonide kasutamisel. Võib erineda reaalsest kõneajast.

Нет информации
Время работы в режиме ожидания, ч

Mobiiltelefoni ooteaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust, eeldusel et telefoniga ei räägita, ei mängita, ei saadeta sõnumeid jm. Võib erineda reaalsest ooteajast.

Нет информации
ГАБАРИТЫ И ВЕС
Размеры, мм

Laius x kõrgus x sügavus

142 x 71 x 8
Вес c aккумуляторoм, г 142
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Особая защита Нет
Регион EU
Языки Английский
Русский
Форматы аудио файлов eAAC+
FLAC
MP3
WAV
Форматы видео файлов H.264
MP4
Стандарт связи

Mobiilside eri riikides tegutsevad erinevatel sagedustel. See tähendab - kui soovite kasutada oma mobiiltelefoni väljapoole oma piire, siis peate veenduma et teie telefon toetab erinevaid sagedusalasi.

GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
LTE
Специальные отметки Chipset: Qualcomm MSM8939v2 Snapdragon 616
Звук Dolby Audio
Акселерометр
Датчик близости

Описание модели

Lenovo Vibe K5 Plus
Описание товара на английском языке:
 
Dolby Atmos® Audio
The Lenovo Vibe K5 Plus smartphone is equipped with twin speakers and state-of-the-art Dolby Atmos® – delivering a rich, immersive sound wherever you go. Music, videos, games, and even video chats will be enhanced with audio that flows above and around you.Fast, Reliable, & Responsive
With 64-bit Octacore Qualcomm® Snapdragon™ 616, the Vibe K5 Plus combines the perfect balance of performance and power. Backed by 2 GB of RAM, it takes everything in its stride - delivering an outstanding music and entertainment experience along the way.

5" Full HD Display
The Vibe K5 Plus was made for on-the-go entertainment. From movies to games and video chats, everything appears clearer, sharper, and more vibrant on its 5" screen. What's more, with in-plane switching (IPS) offering nearly 180° of wide-angle views, the large display is perfect for sharing with friends.

Expandable Storage
Just in case 16 GB is not enough for all your music and other digital files, you can expand it by using Expandable Storage via MicroSD.

Front and Rear Cameras
For sharp, clear photos and video-recording, there's a 13 MP auto-focus rear camera with LED flash. Plus, for great selfies and easy video chats, there's a 5 MP front camera.

4G Connectivity & Dual SIM (Optional)
Supporting high-speed LTE (4G) data networks, the Vibe K5 Plus' connectivity features also include Bluetooth®, WiFi, and GPS. What's more, the optional dual-SIM configuration gives you the convenience of having two numbers in one smartphone - ideal for when traveling overseas.

All-Day Battery Power
Fueled by a 2750 mAh removable battery, the Vibe K5 Plus is perfect for your always-on lifestyle. Whether you're big on social media, an avid gamer, or simply enjoy chatting, this is one smartphone that won't slow you down. What's more, should the battery run low, it can be easily swapped out for a fully-charged spare.

Android™ 5.1, Lollipop
With this flavor of Android™, you'll find it easy to stay in the loop, interact with others, and even manage battery power. You can also better safeguard your Vibe K5 Plus and enjoy a host of new Android features to make life that much sweeter.

Stylish Color Options
Encased in lightweight aluminum, the Vibe K5 Plus comes in three distinctive colors - Platinum Silver, Champagne Gold, and Graphite Grey.

Отзывы

3.9 из 5 звездочек (Всего 7 оценок)

5★
2
4★
4
3★
1
2★
0
1★
0
LENOVO Lenovo Vibe K5 Plus Dual Gold ENG/RU Lenovo Vibe K5 Plus
Описание товара на английском языке:
 
Dolby Atmos® Audio
The Lenovo Vibe K5 Plus smartphone is equipped with twin speakers and state-of-the-art Dolby Atmos® – delivering a rich, immersive sound wherever you go. Music, videos, games, and even video chats will be enhanced with audio that flows above and around you.Fast, Reliable, & Responsive
With 64-bit Octacore Qualcomm® Snapdragon™ 616, the Vibe K5 Plus combines the perfect balance of performance and power. Backed by 2 GB of RAM, it takes everything in its stride - delivering an outstanding music and entertainment experience along the way.

5" Full HD Display
The Vibe K5 Plus was made for on-the-go entertainment. From movies to games and video chats, everything appears clearer, sharper, and more vibrant on its 5" screen. What's more, with in-plane switching (IPS) offering nearly 180° of wide-angle views, the large display is perfect for sharing with friends.

Expandable Storage
Just in case 16 GB is not enough for all your music and other digital files, you can expand it by using Expandable Storage via MicroSD.

Front and Rear Cameras
For sharp, clear photos and video-recording, there's a 13 MP auto-focus rear camera with LED flash. Plus, for great selfies and easy video chats, there's a 5 MP front camera.

4G Connectivity & Dual SIM (Optional)
Supporting high-speed LTE (4G) data networks, the Vibe K5 Plus' connectivity features also include Bluetooth®, WiFi, and GPS. What's more, the optional dual-SIM configuration gives you the convenience of having two numbers in one smartphone - ideal for when traveling overseas.

All-Day Battery Power
Fueled by a 2750 mAh removable battery, the Vibe K5 Plus is perfect for your always-on lifestyle. Whether you're big on social media, an avid gamer, or simply enjoy chatting, this is one smartphone that won't slow you down. What's more, should the battery run low, it can be easily swapped out for a fully-charged spare.

Android™ 5.1, Lollipop
With this flavor of Android™, you'll find it easy to stay in the loop, interact with others, and even manage battery power. You can also better safeguard your Vibe K5 Plus and enjoy a host of new Android features to make life that much sweeter.

Stylish Color Options
Encased in lightweight aluminum, the Vibe K5 Plus comes in three distinctive colors - Platinum Silver, Champagne Gold, and Graphite Grey.
PA2R0023RO 3.9 7
Задать вопрос

captcha
Bверх