Все категории
6050
Получи в ЧЕТВЕРГ
В корзину Кол - во:

Варианты доставки:

SELF_DELIVERY Oриентировочно в клиентском центре 1а.ее
Четверг (28.06) после 12:00
PICKUP Oриентировочная дата доставки
Среда (27.06) после 15:00
ADDRESS Oриентировочно на адрес
Среда (27.06) после 14:00

Главные параметры товара:

  • Цвет: Серебристый
  • OS: Стандартная заводская оп. система
  • Размер дисплея: 2.8
  • Разрешение дисплея: 240 x 320
  • Количество ядер: Одноядерный
  • Встроеная память: Нет
Больше об этом товаре

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Nokia
Тип

On nelja tüüpi mobiiltelefone- liugur, klassikaline, kokkuklapitav ja puutetundlik.

Классический
Модель 230
Цвет Серебристый
Поддержка SIM-карт

See näitab, mitu SIM kaarti saab telefoni paigaldada.

Näiteks, kui telefon võimaldab kahte SIM kaarti, siis saab liituda kahe operaatoriga. See võimaldab kasutada ka kahte erinevat telefoni numbrit.

2
Тип SIM-карты Mini SIM
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Операционная система

See on spetsiaalne programm mobiiltelefonidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele ja teistele portatiivsetele seadmetele. See on platform aplikatsioonidele, mida neis saab kasutada, näiteks Bluetooth, Wi-Fi, GPS navigaator, fotoaparaat, videokaamera, häälkäsklused, muusika mängimine, diktofon, jne. On erinevad mobiilide operatsioonisüsteeme, näiteks: Android, IOS (APPLE toodangul), Blackberry, Linux, Windows Phone, Symbian Asha (NOKIA toodetel) jne.

Стандартная заводская оп. система
Версия операционной системы Series 30+
ЭКРАН
Размер основного дисплея (дюймы)

See parameeter näitab ekraani suurust tollides.

2.8
Разрешение основного дисплея

Mida suurem antud näitaja on, seda parem on pilt.

240 x 320
Тип основного дисплея TFT
Экраны с повышенной прочностью Нет
ПРОЦЕССОР И ВИДЕОКАРТА
Процессор

Protsessor on seadme "aju". Mida kiirem on protsessor, seda sujuvam ja kiirem on seadme ning selle rakenduste kasutamine.

Нет информации
Количество ядер процессора

Mida suurem ühik tuumasid seda suurema võimekusega on protsessor.

Одноядерный
Видеокарта (GPU) Нет
ПАМЯТЬ
Оперативная память

Mida suurem ühik operatiivmälu seda enam rakendusi on võimalik üheaegselt kasutada ilma telefoni töökiirust kaotamata.

16 МБ
Встроеная память

Sisemälu tähistab telefonilev võimalike salvestatud failide ja rakenduste hulka, mida suurem sisemälu, seda suurema arvu faile ja rakendusi saate salvestada telefonile.

Нет
Flash память

Mälukaart on kasutatav telefonile täiendava lisamälule andmiseks, see võimaldab Teil salvestada telefonile suurema hulga erinevaid faile ja rakendusi.

Поддерживает до 32 ГБ (Micro SD)
ФОТО И ВИДЕО КАМЕРА
Встроенная цифровая камера (сзади)

Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.

2 Mpix
Спецификация фотокамеры LED Вспышка
Встроенная видеокамера

Sätestab seadme maksimaalse video salvestamise resolutsiooni, mida suurem on väärtus, seda parema kvaliteediga video on võimalik salvestada.

240p@15fps
Спецификация видеокамеры Нет информации
Фотокамера спереди Да (2.0 Mpix)
ИНТЕРНЕТ И БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ
Беспроводной интернет (Wi-Fi)

WiFi on juhtmvaba võrguühendus, mis võimaldab ühendada seadmed juhtmevabalt internetti, seda mitte ainult kodus, vaid ka paljudes avalikes kohtades (kohvikud, hotellid, raamatukogud, lennujaamad jne), kus on tehtud avalikult kättesaadavaks Wi-Fi võrk.

Нет
Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita.

WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.

Нет
Поддержка 3G

3G toega on võimalus mobiilse seadme ja SIM-kaardi abil saada internetti ilma WiFi-ühenduseta, selle maksimaalne andmeedastuse kiirus on 3.6 Mbit/sekundis.

Нет
Поддержка 4G

4G on võrguühenduse uus põlvkond, mis võimaldab kiire ja stabiilse internetiühenduse maksimaalse kiirusega kuni 150MB/s.

Нет
Bluetooth

Bluetooth on liides, mille abil suudavad erinevad seadmed nagu mobiiltelefonid, PDA-d, arvutid või perifeeriaseadmed omavahel suhelda. Bluetooth põhieesmärgiks on andmeedastuste ja juhtmeühenduste asendamine.

Да (3.0)
NFC

NFC (inglisekeelne termin Near Field Communication) on tehnoloogiline komponent, mis võimaldab juhtmevaba ühenduse teiste seadmetega väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Нет
DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standard võimaldab luua juhtmevabaid ühendusi teistega DLNA seadmetega.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
USB

Andmeedastuse liides mis võimaldab edastada muusikat, pilte, videofaile telefonile ja vastupidi ning samuti võimaldab see laadida telefoni.

Micro USB
HDMI

HDMI on digitaalne audio/video liides ühendamaks videot või heli erinevatele seadmetele, nagu arvutimonitor, videoprojektor, digi-TV, digi-raadio.

Нет
MHL

MHL või Mobile High Definition Link - see on mobiile audio-/videoliides, mis võimaldab ühendada nutitelefone ja muid nutiseadmeid kõrge resolutsiooniga monitoridega.

MHL kaabli abil saate te ühendada nutiseadmeid, mis kasutavad MHL tehnoloogiat, suure MHL-ekraaniga ning vaadata HD-videosid suurepärases kvaliteedis ja digitaalse heliga.

Suure ekraani peal saab mängida mobiilseid mänge, vaadata fotosid, filme, kasutada muid rakendusi ja samal ajal laadid oma nutiseadet, tänu millele aku ei tühjene vaatamise ajal.

Нет
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Встроеный GPS (Навигация)

GPS ehk globaalne navigeerimisseade võimaldab teil seadet kasutades tuvastada kaardil oma asukoht ja kordinaadid.

Нет
Встроенный FM радио Да
Гнездо для наушников Да (3.5 мм)
БАТАРЕЯ
Аккумулятор Li-ion 1200 мАч
Время работы в режиме разговора, ч

Mobiiltelefoni kõneaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust telefoniga rääkimisel, sõnumite saatmisel ning muude telefonis olevate funktioonide kasutamisel. Võib erineda reaalsest kõneajast.

До 23.2 часов!
Время работы в режиме ожидания, ч

Mobiiltelefoni ooteaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust, eeldusel et telefoniga ei räägita, ei mängita, ei saadeta sõnumeid jm. Võib erineda reaalsest ooteajast.

До 648 часов!
ГАБАРИТЫ И ВЕС
Размеры, мм

Laius x kõrgus x sügavus

124.6 x 53.4 x 10.9
Вес c aккумуляторoм, г 91.8
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Особая защита Нет
Регион EU
Языки Английский
Форматы аудио файлов AAC
MP3
WAV
Форматы видео файлов H.264
MP4
Стандарт связи

Mobiilside eri riikides tegutsevad erinevatel sagedustel. See tähendab - kui soovite kasutada oma mobiiltelefoni väljapoole oma piire, siis peate veenduma et teie telefon toetab erinevaid sagedusalasi.

GSM 900 / 1800
Специальные отметки Браузер: WAP 2.0 / XHTML

Описание модели

Nokia 230


Nokia 230 — это изящный телефон с функцией съемки автопортретов, сочетающий в себя фронтальную камеру 2 Мпикс со светодиодной вспышкой и матовую алюминиевую заднюю панель, которая элегантно облегает телефон.

Сделайте селфи
Благодаря фронтальной камере 2 Мпикс и специальной клавише для включения режима селфи, Nokia 230 готов к съемке веселых моментов вашей жизни. Рядом с фронтальной камерой расположена светодиодная вспышка, позволяющая делать автопортреты вечером и ночью, а с помощью популярных приложений для соцсетей, например Facebook и Twitter, вы сможете легко поделиться своими фото с другими.

Изящный, элегантный, стильный
Прочный корпус из поликарбоната, алюминиевая задняя панель с матовым покрытием и тонкий профиль — Nokia 230 идеально сочетает в себе утонченный дизайн и непревзойденное качество сборки.

Экран большего размера
Экран с диагональю 2,8 дюйма идеально подходит для съемки и демонстрации фотографий, проведения времени за играми и воспроизведения потокового видео. С помощью браузера Opera Mini, поисковой системы Bing и приложения «MSN Погода» вы быстро найдете полезную информацию и любимые сайты.

Больше важных возможностей
Nokia 230 оснащается встроенной вспышкой и FM-радио. Каждый месяц на протяжении года вы можете загружать по одной игре Gameloft бесплатно, а с учетом разнообразия приложений, предлагаемых магазином Opera, вы получаете фантастические возможности по умеренной цене.[1]

1Доступно при покупке Nokia 230. Каждый месяц на протяжении 12 месяцев одна выбранная игра Gameloft будет предложена для загрузки — совершенно бесплатно. Может применяться плата за передачу данных. Акция действует с 01.06.2015 по 31.05.2018. Правила и условия прилагаются. См. . Предложение предоставлено Gameloft. Для использования FM-радио требуются совместимые наушники, которые могут не входить в комплект.

2Для использования FM-радио требуются совместимые наушники, которые могут не входить в комплект.

Отзывы

4.5 из 5 звездочек (Всего 4 оценок)

5★
3
4★
1
3★
0
2★
0
1★
0
NOKIA Nokia 230 Dual Silver ENG Nokia 230


Nokia 230 — это изящный телефон с функцией съемки автопортретов, сочетающий в себя фронтальную камеру 2 Мпикс со светодиодной вспышкой и матовую алюминиевую заднюю панель, которая элегантно облегает телефон.

Сделайте селфи
Благодаря фронтальной камере 2 Мпикс и специальной клавише для включения режима селфи, Nokia 230 готов к съемке веселых моментов вашей жизни. Рядом с фронтальной камерой расположена светодиодная вспышка, позволяющая делать автопортреты вечером и ночью, а с помощью популярных приложений для соцсетей, например Facebook и Twitter, вы сможете легко поделиться своими фото с другими.

Изящный, элегантный, стильный
Прочный корпус из поликарбоната, алюминиевая задняя панель с матовым покрытием и тонкий профиль — Nokia 230 идеально сочетает в себе утонченный дизайн и непревзойденное качество сборки.

Экран большего размера
Экран с диагональю 2,8 дюйма идеально подходит для съемки и демонстрации фотографий, проведения времени за играми и воспроизведения потокового видео. С помощью браузера Opera Mini, поисковой системы Bing и приложения «MSN Погода» вы быстро найдете полезную информацию и любимые сайты.

Больше важных возможностей
Nokia 230 оснащается встроенной вспышкой и FM-радио. Каждый месяц на протяжении года вы можете загружать по одной игре Gameloft бесплатно, а с учетом разнообразия приложений, предлагаемых магазином Opera, вы получаете фантастические возможности по умеренной цене.[1]

1Доступно при покупке Nokia 230. Каждый месяц на протяжении 12 месяцев одна выбранная игра Gameloft будет предложена для загрузки — совершенно бесплатно. Может применяться плата за передачу данных. Акция действует с 01.06.2015 по 31.05.2018. Правила и условия прилагаются. См. . Предложение предоставлено Gameloft. Для использования FM-радио требуются совместимые наушники, которые могут не входить в комплект.

2Для использования FM-радио требуются совместимые наушники, которые могут не входить в комплект.
A00026902 4.5 4 60.50
Задать вопрос

captcha
Bверх