Все категории
Товар на данный момент не доступен
Товар на данный момент не доступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Prestigio
Тип

On nelja tüüpi mobiiltelefone- liugur, klassikaline, kokkuklapitav ja puutetundlik.

Cенсорный
Цвет Черный
Поддержка SIM-карт

See näitab, mitu SIM kaarti saab telefoni paigaldada.

Näiteks, kui telefon võimaldab kahte SIM kaarti, siis saab liituda kahe operaatoriga. See võimaldab kasutada ka kahte erinevat telefoni numbrit.

2
Тип SIM-карты Нет информации
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Операционная система

See on spetsiaalne programm mobiiltelefonidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele ja teistele portatiivsetele seadmetele. See on platform aplikatsioonidele, mida neis saab kasutada, näiteks Bluetooth, Wi-Fi, GPS navigaator, fotoaparaat, videokaamera, häälkäsklused, muusika mängimine, diktofon, jne. On erinevad mobiilide operatsioonisüsteeme, näiteks: Android, IOS (APPLE toodangul), Blackberry, Linux, Windows Phone, Symbian Asha (NOKIA toodetel) jne.

Android
Версия операционной системы 6.0 (Marshmallow)
ЭКРАН
Размер основного дисплея (дюймы)

See parameeter näitab ekraani suurust tollides.

4.5
Разрешение основного дисплея

Mida suurem antud näitaja on, seda parem on pilt.

480 x 854
Тип основного дисплея TN
Экраны с повышенной прочностью Нет
ПРОЦЕССОР И ВИДЕОКАРТА
Процессор

Protsessor on seadme "aju". Mida kiirem on protsessor, seda sujuvam ja kiirem on seadme ning selle rakenduste kasutamine.

Quad-Core 1.2 ГГц Cortex-A7
Количество ядер процессора

Mida suurem ühik tuumasid seda suurema võimekusega on protsessor.

Четырехъядерный
Видеокарта (GPU) ARM Mali-400 MP
ПАМЯТЬ
Оперативная память

Mida suurem ühik operatiivmälu seda enam rakendusi on võimalik üheaegselt kasutada ilma telefoni töökiirust kaotamata.

512 МБ
Встроеная память

Sisemälu tähistab telefonilev võimalike salvestatud failide ja rakenduste hulka, mida suurem sisemälu, seda suurema arvu faile ja rakendusi saate salvestada telefonile.

4 ГБ
Flash память

Mälukaart on kasutatav telefonile täiendava lisamälule andmiseks, see võimaldab Teil salvestada telefonile suurema hulga erinevaid faile ja rakendusi.

Поддерживает до 32 ГБ (Micro SD)
ФОТО И ВИДЕО КАМЕРА
Встроенная цифровая камера (сзади)

Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.

5 Mpix
Спецификация фотокамеры LED Вспышка
Встроенная видеокамера

Sätestab seadme maksimaalse video salvestamise resolutsiooni, mida suurem on väärtus, seda parema kvaliteediga video on võimalik salvestada.

Да
Спецификация видеокамеры Нет информации
Фотокамера спереди Да (0.3 Mpix)
ИНТЕРНЕТ И БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ
Беспроводной интернет (Wi-Fi)

WiFi on juhtmvaba võrguühendus, mis võimaldab ühendada seadmed juhtmevabalt internetti, seda mitte ainult kodus, vaid ka paljudes avalikes kohtades (kohvikud, hotellid, raamatukogud, lennujaamad jne), kus on tehtud avalikult kättesaadavaks Wi-Fi võrk.

Да (802.11 b/g/n)
Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita.

WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.

Нет
Поддержка 3G

3G toega on võimalus mobiilse seadme ja SIM-kaardi abil saada internetti ilma WiFi-ühenduseta, selle maksimaalne andmeedastuse kiirus on 3.6 Mbit/sekundis.

Да
Поддержка 4G

4G on võrguühenduse uus põlvkond, mis võimaldab kiire ja stabiilse internetiühenduse maksimaalse kiirusega kuni 150MB/s.

Нет
Bluetooth

Bluetooth on liides, mille abil suudavad erinevad seadmed nagu mobiiltelefonid, PDA-d, arvutid või perifeeriaseadmed omavahel suhelda. Bluetooth põhieesmärgiks on andmeedastuste ja juhtmeühenduste asendamine.

Да (4.0)
NFC

NFC (inglisekeelne termin Near Field Communication) on tehnoloogiline komponent, mis võimaldab juhtmevaba ühenduse teiste seadmetega väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Нет
DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standard võimaldab luua juhtmevabaid ühendusi teistega DLNA seadmetega.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
USB

Andmeedastuse liides mis võimaldab edastada muusikat, pilte, videofaile telefonile ja vastupidi ning samuti võimaldab see laadida telefoni.

Micro USB
HDMI

HDMI on digitaalne audio/video liides ühendamaks videot või heli erinevatele seadmetele, nagu arvutimonitor, videoprojektor, digi-TV, digi-raadio.

Нет
MHL

MHL või Mobile High Definition Link - see on mobiile audio-/videoliides, mis võimaldab ühendada nutitelefone ja muid nutiseadmeid kõrge resolutsiooniga monitoridega.

MHL kaabli abil saate te ühendada nutiseadmeid, mis kasutavad MHL tehnoloogiat, suure MHL-ekraaniga ning vaadata HD-videosid suurepärases kvaliteedis ja digitaalse heliga.

Suure ekraani peal saab mängida mobiilseid mänge, vaadata fotosid, filme, kasutada muid rakendusi ja samal ajal laadid oma nutiseadet, tänu millele aku ei tühjene vaatamise ajal.

Нет
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Встроеный GPS (Навигация)

GPS ehk globaalne navigeerimisseade võimaldab teil seadet kasutades tuvastada kaardil oma asukoht ja kordinaadid.

Да
Встроенный FM радио Да
Гнездо для наушников Да (3.5 мм)
БАТАРЕЯ
Аккумулятор Li-Ion 1550 мАч
Время работы в режиме разговора, ч

Mobiiltelefoni kõneaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust telefoniga rääkimisel, sõnumite saatmisel ning muude telefonis olevate funktioonide kasutamisel. Võib erineda reaalsest kõneajast.

Нет информации
Время работы в режиме ожидания, ч

Mobiiltelefoni ooteaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust, eeldusel et telefoniga ei räägita, ei mängita, ei saadeta sõnumeid jm. Võib erineda reaalsest ooteajast.

Нет информации
ГАБАРИТЫ И ВЕС
Размеры, мм

Laius x kõrgus x sügavus

135 x 68.5 x 10.9
Вес c aккумуляторoм, г 133
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Особая защита Нет
Регион Нет информации
Языки Английский
Русский
Форматы аудио файлов eAAC+
MP3
WAV
Форматы видео файлов H.264
MP4
Стандарт связи

Mobiilside eri riikides tegutsevad erinevatel sagedustel. See tähendab - kui soovite kasutada oma mobiiltelefoni väljapoole oma piire, siis peate veenduma et teie telefon toetab erinevaid sagedusalasi.

GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
WCDMA 900 / 2100
Специальные отметки Chipset: Spreadtrum SC7731C

Приложения:
McAfee Antivirus
OfficeSuite Pro
eReader Prestigio
DU Speed Booster
Investing.com
MultiStore Prestigio

Описание модели

Prestigio MultiPhone Wize OK3Компактный и мощный
Prestigio Wize OK3 является идеальным смартфоном для тех, кто ищет достойное устройства для выполнения повседневных задач и заботится о своем бюджете. Доступный как всегда, новый Wize OK3 разработан в компактном корпусе с удобным 4,5-дюймовым дисплеем и достаточно мощный для таких задач, как серфинг в Интернете, чтение, работа и игры. Это устройство для путешествий – оно очень компактно и включает в себя множество специальных возможностей, заботливо добавленных Prestigio. Наслаждайтесь удобством эргономичного корпуса вместе с «умной» начинкой и поддержкой двух SIM-карт.

Компактный
Небольшим смартфоном очень комфортно управлять даже с помощью одной руки. Wize ОK3 имеет 4,5-дюймовый дисплей, диагонали которого более чем достаточно для стандартных задач, при этом он все еще достаточно компактный для использования в любых условиях. Компактный и эргономичный корпус идеально подходит для того, чтобы носить смартфон с собой даже в небольшом кармане.

Умный и быстрый
Работающий на Marshmallow 6.0, самой популярной версией ОС Android, Wize OK3 напичкан огромным количеством полезных функций для более удобного использования, повышения производительности и мощности. Получайте последние обновления и наслаждайтесь эффективным user-friendly интерфейсом, с которым выполнение любой задачи становится еще проще. Попробуйте синхронизацию Google между различными устройствами: начните работать с документом на ПК и продолжайте на смартфоне на ходу.

Быстрый, как ветер
Wize OK3 поддерживает высокоскоростные сети 3G для самого быстрого подключения. Это позволяет веб-сайтам, приложениям и играм работать на полную силу. Найти важную информацию за считанные секунды, получить быстрый доступ в Интернет за счет подключения сим-карты с поддержкой 3G, и скачать большие файлы – все это теперь возможно. Не забудьте подключить карту памяти формата MicroSD объемом до 32 ГБ – вам она безусловно понадобится для выполнения всех задач, на которые способен смартфон.

В кадре
Фотосъемка с друзьями подарит вам массу удовольствия. Wize ОK3 оснащен 5,0 МП основной камерой со светодиодной вспышкой, с помощью которой вы создадите настолько хорошие фотографии, что захотите немедленно разместить их в Интернете.
Двойная экономия
Один смартфон, два телефонных номера. Если вы хотите воспользоваться различными тарифами и сэкономить деньги, использовать свой мобильный телефон за границей или просто отделить бизнес от личных контактов, поддержка двух сим-карт в Wize OK3 поможет вам в этом. Вы будете экономить средства и больше никогда не задумаетесь о необходимости носить в сумке сразу два устройства.

Путешествовать весело
Кроме компактности и поддержки двух SIM-карты, Wize OK3 оснащен и другими функциями, которые делают его отличным спутником в любом путешествии! Слушайте ваши любимые FM-станции, используйте GPS, чтобы найти маршрут в чужой стране, подключайте устройство с помощью Wi-Fi, Bluetooth или MicroUSB и экономьте место в багаже - вам больше не нужно будет брать с собой фотоаппарат, книгу, плеер и навигатор!


Отзывы

0.0 из 5 звездочек (Всего 0 оценок)

5★
4★
3★
2★
1★
PRESTIGIO Prestigio Wize OK3 Dual Black Prestigio MultiPhone Wize OK3Компактный и мощный
Prestigio Wize OK3 является идеальным смартфоном для тех, кто ищет достойное устройства для выполнения повседневных задач и заботится о своем бюджете. Доступный как всегда, новый Wize OK3 разработан в компактном корпусе с удобным 4,5-дюймовым дисплеем и достаточно мощный для таких задач, как серфинг в Интернете, чтение, работа и игры. Это устройство для путешествий – оно очень компактно и включает в себя множество специальных возможностей, заботливо добавленных Prestigio. Наслаждайтесь удобством эргономичного корпуса вместе с «умной» начинкой и поддержкой двух SIM-карт.

Компактный
Небольшим смартфоном очень комфортно управлять даже с помощью одной руки. Wize ОK3 имеет 4,5-дюймовый дисплей, диагонали которого более чем достаточно для стандартных задач, при этом он все еще достаточно компактный для использования в любых условиях. Компактный и эргономичный корпус идеально подходит для того, чтобы носить смартфон с собой даже в небольшом кармане.

Умный и быстрый
Работающий на Marshmallow 6.0, самой популярной версией ОС Android, Wize OK3 напичкан огромным количеством полезных функций для более удобного использования, повышения производительности и мощности. Получайте последние обновления и наслаждайтесь эффективным user-friendly интерфейсом, с которым выполнение любой задачи становится еще проще. Попробуйте синхронизацию Google между различными устройствами: начните работать с документом на ПК и продолжайте на смартфоне на ходу.

Быстрый, как ветер
Wize OK3 поддерживает высокоскоростные сети 3G для самого быстрого подключения. Это позволяет веб-сайтам, приложениям и играм работать на полную силу. Найти важную информацию за считанные секунды, получить быстрый доступ в Интернет за счет подключения сим-карты с поддержкой 3G, и скачать большие файлы – все это теперь возможно. Не забудьте подключить карту памяти формата MicroSD объемом до 32 ГБ – вам она безусловно понадобится для выполнения всех задач, на которые способен смартфон.

В кадре
Фотосъемка с друзьями подарит вам массу удовольствия. Wize ОK3 оснащен 5,0 МП основной камерой со светодиодной вспышкой, с помощью которой вы создадите настолько хорошие фотографии, что захотите немедленно разместить их в Интернете.
Двойная экономия
Один смартфон, два телефонных номера. Если вы хотите воспользоваться различными тарифами и сэкономить деньги, использовать свой мобильный телефон за границей или просто отделить бизнес от личных контактов, поддержка двух сим-карт в Wize OK3 поможет вам в этом. Вы будете экономить средства и больше никогда не задумаетесь о необходимости носить в сумке сразу два устройства.

Путешествовать весело
Кроме компактности и поддержки двух SIM-карты, Wize OK3 оснащен и другими функциями, которые делают его отличным спутником в любом путешествии! Слушайте ваши любимые FM-станции, используйте GPS, чтобы найти маршрут в чужой стране, подключайте устройство с помощью Wi-Fi, Bluetooth или MicroUSB и экономьте место в багаже - вам больше не нужно будет брать с собой фотоаппарат, книгу, плеер и навигатор!


PSP3468DUOBLACK
Задать вопрос

captcha
Bверх