Kõik kategooriad
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Fila
Stiil

On mitut tüüpi rulluiske: vabaks ajaks, sportimiseks, igapäevaseks treeninguks või meelelahutuseks. Kindlate standarditeta ning erinevate detailidega eelpool mainitud stiilidest. Rataste suurus on reeglina 72 ja 90mm. Ekstreemsõidu rulluisud- spetsiaalselt väljatöötatud rattad, mis oleksid vastupidavamad. Peamine erinevus on rullide arvus ja raami ning rullide paigutuses, reeglina kasutatakse kahte kuni nelja rullikut. Ekstreemrullikute suurus on 54-60mm ja sisemised rattad (mitte kõikidel mudelitel) varieeruvalt 40mm-47mm, Need valmistatakse plastikust ja ilma laagriteta või tavalisetest materjalidest ja lisalaagritega. Freeskate- ja slaalomrulluisud- uisud lühikese raamiga ja erinevalt ekstreemrulliuiskudest on kaks suurt ratast paigutatud raami keskele ja teised kaks paigutatud raami esi- ja tagaosale. Nende rullikute suurus on 72-80mm. Kiiruisud- madala profiiliga rulluisud. 3-,4- või 5-rattalised ja rataste tugevus ja suurus sõltuvad uisust ja sellest, kas uiske kasutatakse kinnises ruumis või välitingimustes. Kiiruiskude rataste suurus on 84-110mm. Hokiuisud- tavaliselt on saapad valmistatud liibuvast nahast. Rattad on spetsiaalselt valmistatud kiireteks pööreteks ja pidurdusteks. Nende rataste suurus on 47-80mm. Maastikuuisud- spetsiaalsed uisud ebatasase maastiku jaoks. Suurte ratastega ja palju pikema raamiga. Reeglina on kaks suurt ratast ja neid saab kasutada ükskõik millise kattega teel.

Laste rulluisud
Tüüp Lastele
Jala suurus 32-36
Värv Must
Punane
Komplekt 2 rulluisku
RAAM JA MATERJAL
Raam

Sõltuvalt raami tüübist varieeruvad suurus ja kaal ning rataste otstarve. On raame, mille korral te saate valida saapa ja ratta tüübi ning ülejäänud detailid võib lisada. Raamid valmistatakse alumiiniumist, klaaskangast ja plastikust.

Komposiit
Raami materjal

Sõltuvalt valitud raami materjalist muutuvad ka rataste parameetrid.

Liit materjal
Korpuse materjal

Määrab materjali, millest korpus on tehtud. Korpus peab olema tugev, et toetada labajalga.

Plastik
Saapa materjal

Sõltuvalt materjalist on erinevus nii ventileeritavuses, pehmuses ja mugavuses.

Nailon
RATTAD
Rataste diameeter

Sõltuvalt valitud rataste suurusest, varieeruvad uiskude maksimaalne kiirus ja kasutuse eesmärk. Suurte ratastega on võimalik saavutada suuremat kiirust kui väikestega, aga väikeste ratastega on kergem kiirendada, hoida tasakaalu ja kontrollida liikumise suunda. 44mm-59mm- ektreemuisud 68mm-72mm- hokiuisud 72mm-80mm- freeskate, slaalomuisud 72mm-90mm- sportuisud, fitnessuisud 84mm-110mm- kiiruisud

70 mm
Rataste tugevus

Süsteem, millega määratletakse rataste kinnitamise tugevus, kusjuures rohkemate rataste puhul on nad tugevamad.

82A
Laagrid

Laagreid võrreldakse erinevate omaduste järgi, sõltuvalt variandist hinnatakse laagri täpsust, vastupidavust ja efektiivsust. ABEC- kontrollitakse laagrite täpsust ja efektiivsust, kusjuures parem olgu neid rohkem ku vähem. SG- silikoonlaagrid. Mida rohkem laagreid, seda parem kvaliteet. ILU- kontrollitakse laagrite täpsust ja efektiivsust ning kõrgemate standardite korral võetakse arvesse ka materjali, vastupidavust ja disaini. Mida suurem hulk, seda parem kvaliteet.

ABEC 5
LISAKS
Erimärkused Reguleeritav suurus
Kinnitussüsteem: paelad, klamber, velcro
LEDidega
Rattad Puudub informatsioon

Toote kirjeldus

Fila Spider LED Black/Red M 32-36
Toote kirjeldus inglise keeles:


The FILA inline skates with an adjustable size and a light effect. They are lightweight, manoeuvrable, and adjustable. Top choice for beginners. Featuring a strap with LED lights.

  • suitable for beginners
  • light effects
  • adjustable size
  • maximum wheel diameter is 76mm

Ülevaade

0.0 / 5 tähest (0 hindamist)

5★
4★
3★
2★
1★
Fila Fila Spider LED Black/Red M 32-36 Fila Spider LED Black/Red M 32-36
Toote kirjeldus inglise keeles:


The FILA inline skates with an adjustable size and a light effect. They are lightweight, manoeuvrable, and adjustable. Top choice for beginners. Featuring a strap with LED lights.

  • suitable for beginners
  • light effects
  • adjustable size
  • maximum wheel diameter is 76mm
0300011090
Esita küsimus

captcha
Üles