Kõik kategooriad
6667
100.43
Eeldatav tarne NELJAPÄEVAL
Lisa korvi Kogus:

Kättetoimetuse valik:

SELF_DELIVERY Ligikaudne 1а.ee väljastuspunktis
Neljapäev (26.04) pärast 12:00
PICKUP Ligikaudne tarne automaati

 

Neljapäev (26.04) pärast 15:00
ADDRESS Ligikaudne tarne aeg
Neljapäev (26.04) pärast 14:00

Kauba peamised parameetrid:

  • Värv: Must
  • OS: Tootja standard
  • Ekraani mõõtmed: 2
  • Ekraani resolutsioon: 176 x 220
  • Tuumade arv: Ühetuumaline
  • Sisseehitatud mälu: 1 GB
Rohkem antud tootest
KINGITUS:

TASUTA tarne kõikidesse pakipunktidesse (toode üle 30 EUR, kuni 7 kg) sooduskoodiga "GRAND". Pakkumine kestab kuni 23.04.!

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja CATerpillar
Tüüp

On nelja tüüpi mobiiltelefone- liugur, klassikaline, kokkuklapitav ja puutetundlik.

Klassikaline
Värv Must
SIM-kaartide tugi

See näitab, mitu SIM kaarti saab telefoni paigaldada.

Näiteks, kui telefon võimaldab kahte SIM kaarti, siis saab liituda kahe operaatoriga. See võimaldab kasutada ka kahte erinevat telefoni numbrit.

2
SIM-kaardi tüüp Puudub informatsioon
OPERATSIOONISÜSTEEM
Operatsioonisüsteem

See on spetsiaalne programm mobiiltelefonidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele ja teistele portatiivsetele seadmetele. See on platform aplikatsioonidele, mida neis saab kasutada, näiteks Bluetooth, Wi-Fi, GPS navigaator, fotoaparaat, videokaamera, häälkäsklused, muusika mängimine, diktofon, jne. On erinevad mobiilide operatsioonisüsteeme, näiteks: Android, IOS (APPLE toodangul), Blackberry, Linux, Windows Phone, Symbian Asha (NOKIA toodetel) jne.

Tootja standard
Operatsioonisüsteemi versioon Pole
EKRAAN
Põhiekraani mõõtmed (tollides)

See parameeter näitab ekraani suurust tollides.

2
Põhiekraan resolutsioon

Mida suurem antud näitaja on, seda parem on pilt.

176 x 220
Põhiekraani tüüp TFT
Suure vastupidavusega ekraan Jah (Tüüp pole täpsustatud)
PROTSESSOR JA GRAAFIKA
Protsessor

Protsessor on seadme "aju". Mida kiirem on protsessor, seda sujuvam ja kiirem on seadme ning selle rakenduste kasutamine.

Puudub informatsioon
Protsessori tuumade arv

Mida suurem ühik tuumasid seda suurema võimekusega on protsessor.

Ühetuumaline
Videokaart (GPU) Puudub informatsioon
MÄLU
Operatiivmälu

Mida suurem ühik operatiivmälu seda enam rakendusi on võimalik üheaegselt kasutada ilma telefoni töökiirust kaotamata.

Puudub informatsioon
Sisseehitatud mälu

Sisemälu tähistab telefonilev võimalike salvestatud failide ja rakenduste hulka, mida suurem sisemälu, seda suurema arvu faile ja rakendusi saate salvestada telefonile.

1 GB
Mälukaart

Mälukaart on kasutatav telefonile täiendava lisamälule andmiseks, see võimaldab Teil salvestada telefonile suurema hulga erinevaid faile ja rakendusi.

Toetab kuni 16 GB (Micro SD)
FOTO JA VIDEO KAAMERA
Sisseehitatud fotokaamera (taga)

Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.

2 Mpix
Fotokaamera näitajad Puudub informatsioon
Sisseehitatud videokaamera

Sätestab seadme maksimaalse video salvestamise resolutsiooni, mida suurem on väärtus, seda parema kvaliteediga video on võimalik salvestada.

Puudub
Videokaamera näitajad Ei
Fotokaamera eespool Ei
INTERNET JA JUHTMEVABA ÜHENDUS
Juhtmevaba internet (Wi-Fi)

WiFi on juhtmvaba võrguühendus, mis võimaldab ühendada seadmed juhtmevabalt internetti, seda mitte ainult kodus, vaid ka paljudes avalikes kohtades (kohvikud, hotellid, raamatukogud, lennujaamad jne), kus on tehtud avalikult kättesaadavaks Wi-Fi võrk.

Puudub
Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita.

WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.

Ei
3G tugi

3G toega on võimalus mobiilse seadme ja SIM-kaardi abil saada internetti ilma WiFi-ühenduseta, selle maksimaalne andmeedastuse kiirus on 3.6 Mbit/sekundis.

Ja
4G tugi

4G on võrguühenduse uus põlvkond, mis võimaldab kiire ja stabiilse internetiühenduse maksimaalse kiirusega kuni 150MB/s.

Ei
Bluetooth

Bluetooth on liides, mille abil suudavad erinevad seadmed nagu mobiiltelefonid, PDA-d, arvutid või perifeeriaseadmed omavahel suhelda. Bluetooth põhieesmärgiks on andmeedastuste ja juhtmeühenduste asendamine.

Jah (2.0)
NFC

NFC (inglisekeelne termin Near Field Communication) on tehnoloogiline komponent, mis võimaldab juhtmevaba ühenduse teiste seadmetega väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Ei
DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standard võimaldab luua juhtmevabaid ühendusi teistega DLNA seadmetega.

Ei
FÜÜSILISED PARAMEETRID
USB

Andmeedastuse liides mis võimaldab edastada muusikat, pilte, videofaile telefonile ja vastupidi ning samuti võimaldab see laadida telefoni.

Micro USB
HDMI

HDMI on digitaalne audio/video liides ühendamaks videot või heli erinevatele seadmetele, nagu arvutimonitor, videoprojektor, digi-TV, digi-raadio.

Ei
MHL

MHL või Mobile High Definition Link - see on mobiile audio-/videoliides, mis võimaldab ühendada nutitelefone ja muid nutiseadmeid kõrge resolutsiooniga monitoridega.

MHL kaabli abil saate te ühendada nutiseadmeid, mis kasutavad MHL tehnoloogiat, suure MHL-ekraaniga ning vaadata HD-videosid suurepärases kvaliteedis ja digitaalse heliga.

Suure ekraani peal saab mängida mobiilseid mänge, vaadata fotosid, filme, kasutada muid rakendusi ja samal ajal laadid oma nutiseadet, tänu millele aku ei tühjene vaatamise ajal.

Ei
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Sisseehitatud GPS (Navigatsioon)

GPS ehk globaalne navigeerimisseade võimaldab teil seadet kasutades tuvastada kaardil oma asukoht ja kordinaadid.

Ei
Sisseehitatud FM raadio Ja
Kõrvaklappide pesa Jah (3.5 mm)
AKU
Aku Li-ion 1000 mAh
Standardaku kõneaeg, h

Mobiiltelefoni kõneaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust telefoniga rääkimisel, sõnumite saatmisel ning muude telefonis olevate funktioonide kasutamisel. Võib erineda reaalsest kõneajast.

Kuni 9.5 tundi!
Standardaku ooteaeg, h

Mobiiltelefoni ooteaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust, eeldusel et telefoniga ei räägita, ei mängita, ei saadeta sõnumeid jm. Võib erineda reaalsest ooteajast.

Kuni 240 tundi!
MÕÕTMED JA KAAL
Mõõtmed, mm

Laius x kõrgus x sügavus

118 x 54 x 16
Telefoni kaal koos akuga, g 200
LISAKS
Erikaitse Niiskuskindel
Tolmukindel
Põrutuskindel
Regioon EU
Keeled Eesti
Inglise
Vene
Audiofailide formaadid MP3
MP4
Polüfoonia
Videofailide formaadid Pole
Töösagedus

Mobiilside eri riikides tegutsevad erinevatel sagedustel. See tähendab - kui soovite kasutada oma mobiiltelefoni väljapoole oma piire, siis peate veenduma et teie telefon toetab erinevaid sagedusalasi.

GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Erimärkused LED lamp
Taluvad äärmuslikke temperatuure alates -55 ° C kuni -25 ° C
IP67 - tolmu ja veekindel (kuni 1 m 30 minutit)

Toote kirjeldus

Caterpillar CAT B30 DUAL
Toote kirjeldus inglise keeles:
BUILT TO LAST: THE ULTIMATE SURVIVOR
The B30 is a rugged companion for the toughest environments. It's shockproof, waterproof and impervious to dust thanks to a rubberised grip and durable screen.

STAY CONNECTED
This robust yet stylish phone is big on features, high on battery life and is complemented by 3G connectivity.THE PERFECT COMPANION
With a range of other features including a 2MP camera, MP3/MP4 playback and safety flashlight, the B30 is an essential every day item.

DUST AND WATER DON'T PRESENT A DANGER
The B30 is built to offer maximum performance at all times. And because it's dust-, shock- and waterproof*, you can put it through its paces without any fear.

Ülevaade

4.0 / 5 tähest (31 hindamist)

5★
12
4★
17
3★
2
2★
0
1★
0
CATERPILLAR Caterpillar CAT B30 Dual Black Caterpillar CAT B30 DUAL
Toote kirjeldus inglise keeles:
BUILT TO LAST: THE ULTIMATE SURVIVOR
The B30 is a rugged companion for the toughest environments. It's shockproof, waterproof and impervious to dust thanks to a rubberised grip and durable screen.

STAY CONNECTED
This robust yet stylish phone is big on features, high on battery life and is complemented by 3G connectivity.THE PERFECT COMPANION
With a range of other features including a 2MP camera, MP3/MP4 playback and safety flashlight, the B30 is an essential every day item.

DUST AND WATER DON'T PRESENT A DANGER
The B30 is built to offer maximum performance at all times. And because it's dust-, shock- and waterproof*, you can put it through its paces without any fear.

B30 SINGLE 4.0 31 66.67
Esita küsimus

captcha
Üles