Kõik kategooriad
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Sony
Tüüp

On nelja tüüpi mobiiltelefone- liugur, klassikaline, kokkuklapitav ja puutetundlik.

Puutetundlik
Mudel Xperia XZ1 Compact
Värv Roosa
Oranž
Korpuse materjal Puudub informatsioon
SIM-kaartide tugi

See näitab, mitu SIM kaarti saab telefoni paigaldada.

Näiteks, kui telefon võimaldab kahte SIM kaarti, siis saab liituda kahe operaatoriga. See võimaldab kasutada ka kahte erinevat telefoni numbrit.

1
SIM-kaardi tüüp Nano SIM
OPERATSIOONISÜSTEEM
Operatsioonisüsteem

See on spetsiaalne programm mobiiltelefonidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele ja teistele portatiivsetele seadmetele. See on platform aplikatsioonidele, mida neis saab kasutada, näiteks Bluetooth, Wi-Fi, GPS navigaator, fotoaparaat, videokaamera, häälkäsklused, muusika mängimine, diktofon, jne. On erinevad mobiilide operatsioonisüsteeme, näiteks: Android, IOS (APPLE toodangul), Blackberry, Linux, Windows Phone, Symbian Asha (NOKIA toodetel) jne.

Android
Operatsioonisüsteemi versioon 8.0 (Oreo)
EKRAAN
Põhiekraani mõõtmed (tollides)

See parameeter näitab ekraani suurust tollides.

4.6
Põhiekraan resolutsioon

Mida suurem antud näitaja on, seda parem on pilt.

720 x 1280
Põhiekraani tüüp IPS LCD
Suure vastupidavusega ekraan Jah (Corning® Gorilla® Glass 5)
PROTSESSOR JA GRAAFIKA
Protsessor

Protsessor on seadme "aju". Mida kiirem on protsessor, seda sujuvam ja kiirem on seadme ning selle rakenduste kasutamine.

Quad-core 2.45 GHz Kryo + Quad-core 1.9 GHz Kryo
Protsessori tuumade arv

Mida suurem ühik tuumasid seda suurema võimekusega on protsessor.

Kaheksatuumaline
Videokaart (GPU) Adreno 540
MÄLU
Operatiivmälu

Mida suurem ühik operatiivmälu seda enam rakendusi on võimalik üheaegselt kasutada ilma telefoni töökiirust kaotamata.

4 GB
Sisseehitatud mälu

Sisemälu tähistab telefonilev võimalike salvestatud failide ja rakenduste hulka, mida suurem sisemälu, seda suurema arvu faile ja rakendusi saate salvestada telefonile.

32 GB
Mälukaart

Mälukaart on kasutatav telefonile täiendava lisamälule andmiseks, see võimaldab Teil salvestada telefonile suurema hulga erinevaid faile ja rakendusi.

Toetab kuni 256 GB (Micro SD)
FOTO JA VIDEO KAAMERA
Sisseehitatud fotokaamera (taga)

Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.

19 Mpix
Fotokaamera näitajad f/2.0, 25mm, EIS (gyro)
Autofookus faasituvastusega
LED välklamp
Geotagging
Puutefookus
Näotuvastus
Pildistabilisaator
HDR
Sweep panoraam
Fotokaamera eespool Jah (8 Mpix)
Sisseehitatud videokaamera

Sätestab seadme maksimaalse video salvestamise resolutsiooni, mida suurem on väärtus, seda parema kvaliteediga video on võimalik salvestada.

2160p@30fps
Videokaamera näitajad 2160p@30fps / 1080p@30/60fps / 720p@960fps
INTERNET JA JUHTMEVABA ÜHENDUS
Juhtmevaba internet (Wi-Fi)

WiFi on juhtmvaba võrguühendus, mis võimaldab ühendada seadmed juhtmevabalt internetti, seda mitte ainult kodus, vaid ka paljudes avalikes kohtades (kohvikud, hotellid, raamatukogud, lennujaamad jne), kus on tehtud avalikult kättesaadavaks Wi-Fi võrk.

Jah (802.11 a/b/g/n/ac)
Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita.

WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.

Jah
3G tugi

3G toega on võimalus mobiilse seadme ja SIM-kaardi abil saada internetti ilma WiFi-ühenduseta, selle maksimaalne andmeedastuse kiirus on 3.6 Mbit/sekundis.

Ja
4G tugi

4G on võrguühenduse uus põlvkond, mis võimaldab kiire ja stabiilse internetiühenduse maksimaalse kiirusega kuni 150MB/s.

Ja
Bluetooth

Bluetooth on liides, mille abil suudavad erinevad seadmed nagu mobiiltelefonid, PDA-d, arvutid või perifeeriaseadmed omavahel suhelda. Bluetooth põhieesmärgiks on andmeedastuste ja juhtmeühenduste asendamine.

Jah (5.0)
Juhtmevaba laadimine

Juhtmevaba laadimine võimaldab telefoniaku laadimist ilma juhtmeid kasutamata - telefon tuleb lihtsalt asetada spetsiaalsele laadimisalusele.

Ei
NFC

NFC (inglisekeelne termin Near Field Communication) on tehnoloogiline komponent, mis võimaldab juhtmevaba ühenduse teiste seadmetega väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Jah
DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standard võimaldab luua juhtmevabaid ühendusi teistega DLNA seadmetega.

Jah
FÜÜSILISED PARAMEETRID
USB

Andmeedastuse liides mis võimaldab edastada muusikat, pilte, videofaile telefonile ja vastupidi ning samuti võimaldab see laadida telefoni.

USB Type-C
HDMI

HDMI on digitaalne audio/video liides ühendamaks videot või heli erinevatele seadmetele, nagu arvutimonitor, videoprojektor, digi-TV, digi-raadio.

Ja
MHL

MHL või Mobile High Definition Link - see on mobiile audio-/videoliides, mis võimaldab ühendada nutitelefone ja muid nutiseadmeid kõrge resolutsiooniga monitoridega.

MHL kaabli abil saate te ühendada nutiseadmeid, mis kasutavad MHL tehnoloogiat, suure MHL-ekraaniga ning vaadata HD-videosid suurepärases kvaliteedis ja digitaalse heliga.

Suure ekraani peal saab mängida mobiilseid mänge, vaadata fotosid, filme, kasutada muid rakendusi ja samal ajal laadid oma nutiseadet, tänu millele aku ei tühjene vaatamise ajal.

Jah
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Sisseehitatud GPS (Navigatsioon)

GPS ehk globaalne navigeerimisseade võimaldab teil seadet kasutades tuvastada kaardil oma asukoht ja kordinaadid.

Ja
Sisseehitatud FM raadio Ei
Kõrvaklappide pesa Jah (3.5 mm)
AKU
Aku Non-removable Li-Ion 2700 mAh
Standardaku kõneaeg, h

Mobiiltelefoni kõneaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust telefoniga rääkimisel, sõnumite saatmisel ning muude telefonis olevate funktioonide kasutamisel. Võib erineda reaalsest kõneajast.

Puudub informatsioon
Standardaku ooteaeg, h

Mobiiltelefoni ooteaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust, eeldusel et telefoniga ei räägita, ei mängita, ei saadeta sõnumeid jm. Võib erineda reaalsest ooteajast.

Puudub informatsioon
Aku kiirlaadimine

Aku kiirlaadimine võimaldab Teil laadida oma mobiiltelefoni tunduvalt kiiremini kui vanemate seadmete puhul see tavaks on. Kõik seadmed ei toeta kiirlaadimist ning samuti kõik laadijad seda tehnoloogiat ei toeta.

Kiirlaadimise tehnoloogia puhul suurendavad enamused tootjad võimsust või muudavad pinget, et suurendada seadmele ülekantud energiat ning täita seeläbi seadme aku kiiremini.

Puudub informatsioon
MÕÕTMED JA KAAL
Mõõtmed, mm

Laius x kõrgus x sügavus

129 x 64 x 9.3
Telefoni kaal koos akuga, g 140
LISAKS
Erikaitse Ei
Andur Kiirendusmõõtur
Lähedusandur
Güroskoop
Baromeeter
Sõrmejäljelugeja

Sõrmejälgede tuvastamise tehnoloogia avab telefoni lugedes selle omaniku sõrmejälge. Seda funktsiooni saab kasutada ka ostude lubamiseks ja konkreetsete rakenduste avamiseks.

Jah
Näotuvastus

Kiire ja mugav viis telefoni avamiseks, kasutades selleks telefoni omanik nägu. Näotuvastuse kasutamiseks käitu sarnaselt, kui teed telefonikaameraga autoportreed.

Ei
Regioon EU
Keeled Inglise
Vene
Audiofailide formaadid eAAC+
FLAC
MP3
WAV
Videofailide formaadid H.264
MP4
XVID
Töösagedus

Mobiilside eri riikides tegutsevad erinevatel sagedustel. See tähendab - kui soovite kasutada oma mobiiltelefoni väljapoole oma piire, siis peate veenduma et teie telefon toetab erinevaid sagedusalasi.

GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
LTE-A (4CA) Cat15 800/75 Mbps
Erimärkused Kiibistik: Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835
IP68 tolmu- ja veekindel (kuni 1m 30 minutit)
Audio 24-bit/ 192 kHz
Sõrmejäljelugeja
Kiirendusmõõtur
Lähedusandur
Kompass
Baromeeter
Güroskoop

Toote kirjeldus

Sony Xperia XZ1 Compact
Tootekirjeldus inglise keeles:
Experience more, in a compact size
The Xperia XZ1 Compact may be small, but it packs a powerful punch. With the latest Sony innovation, a Motion Eye™ camera with Super slow motion, and a premium audio experience, everything becomes wow.

See what you’ve never seen before
Capture unbelievable moments with our Motion Eye™ camera and the latest Sony memory-stacked sensor.Super slow motion
Reveal more details than you’ve ever seen before. With the unique Super slow motion, footage is more dramatic than videos from other smartphones

Predictive Capture
Never miss the “got it” moment with Predictive Capture. It automatically detects the unexpected, capturing motion and smiles before you even click.Autofocus burst
The Xperia XZ1 Compact captures a burst of motion in sharp focus – so there’ll be no more blur when it comes to fast action shots.

Take a super-wide selfie
With a 120° field of view, you can fit more people and scenery into the shot. Switch from super-wide to wide in a single click.

Lose yourself in the music
Hear tracks as the artist originally intended with a range of premium audio technologies from Sony.Match your look
White Silver, Horizon Blue, Twilight Pink or Black – which one are you? Express your own sense of style and choose from our wide range of nature inspired colours.

Always there for you
Technology is optimised to work for you, making life easier.Introducing Android™ 8.0 Oreo
We’re excited to bring you our latest software experience. With loads of great features, including reminders, intelligent settings, app shortcuts and more, Android™ 8.0 Oreo 4 comes preinstalled on Xperia XZ1 Compact.

Ülevaade

4.4 / 5 tähest (6 hindamist)

5★
4
4★
1
3★
1
2★
0
1★
0
SONY Sony G8441 Xperia XZ1 Compact Twilight Pink Sony Xperia XZ1 Compact
Tootekirjeldus inglise keeles:
Experience more, in a compact size
The Xperia XZ1 Compact may be small, but it packs a powerful punch. With the latest Sony innovation, a Motion Eye™ camera with Super slow motion, and a premium audio experience, everything becomes wow.

See what you’ve never seen before
Capture unbelievable moments with our Motion Eye™ camera and the latest Sony memory-stacked sensor.Super slow motion
Reveal more details than you’ve ever seen before. With the unique Super slow motion, footage is more dramatic than videos from other smartphones

Predictive Capture
Never miss the “got it” moment with Predictive Capture. It automatically detects the unexpected, capturing motion and smiles before you even click.Autofocus burst
The Xperia XZ1 Compact captures a burst of motion in sharp focus – so there’ll be no more blur when it comes to fast action shots.

Take a super-wide selfie
With a 120° field of view, you can fit more people and scenery into the shot. Switch from super-wide to wide in a single click.

Lose yourself in the music
Hear tracks as the artist originally intended with a range of premium audio technologies from Sony.Match your look
White Silver, Horizon Blue, Twilight Pink or Black – which one are you? Express your own sense of style and choose from our wide range of nature inspired colours.

Always there for you
Technology is optimised to work for you, making life easier.Introducing Android™ 8.0 Oreo
We’re excited to bring you our latest software experience. With loads of great features, including reminders, intelligent settings, app shortcuts and more, Android™ 8.0 Oreo 4 comes preinstalled on Xperia XZ1 Compact.
T-MLX17972 4.4 6 5 0.5
Esita küsimus

captcha
Üles