Kõik kategooriad
Toode pole hetkel saadaval
Toode pole hetkel saadaval

Põhjalikud andmed

ÜLDNÄITAJAD
Tootja Xiaomi
Tüüp

On nelja tüüpi mobiiltelefone- liugur, klassikaline, kokkuklapitav ja puutetundlik.

Puutetundlik
Mudel Mi A1
Värv Kuldne
Korpuse materjal Alumiinium
SIM-kaartide tugi

See näitab, mitu SIM kaarti saab telefoni paigaldada.

Näiteks, kui telefon võimaldab kahte SIM kaarti, siis saab liituda kahe operaatoriga. See võimaldab kasutada ka kahte erinevat telefoni numbrit.

2
SIM-kaardi tüüp Nano SIM
OPERATSIOONISÜSTEEM
Operatsioonisüsteem

See on spetsiaalne programm mobiiltelefonidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele ja teistele portatiivsetele seadmetele. See on platform aplikatsioonidele, mida neis saab kasutada, näiteks Bluetooth, Wi-Fi, GPS navigaator, fotoaparaat, videokaamera, häälkäsklused, muusika mängimine, diktofon, jne. On erinevad mobiilide operatsioonisüsteeme, näiteks: Android, IOS (APPLE toodangul), Blackberry, Linux, Windows Phone, Symbian Asha (NOKIA toodetel) jne.

Android
Operatsioonisüsteemi versioon 7.1 (Nougat)
EKRAAN
Põhiekraani mõõtmed (tollides)

See parameeter näitab ekraani suurust tollides.

5.5
Põhiekraan resolutsioon

Mida suurem antud näitaja on, seda parem on pilt.

1080 x 1920
Põhiekraani tüüp LTPS IPS LCD
Suure vastupidavusega ekraan Jah (Corning® Gorilla® Glass 3)
PROTSESSOR JA GRAAFIKA
Protsessor

Protsessor on seadme "aju". Mida kiirem on protsessor, seda sujuvam ja kiirem on seadme ning selle rakenduste kasutamine.

Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53
Protsessori tuumade arv

Mida suurem ühik tuumasid seda suurema võimekusega on protsessor.

Kaheksatuumaline
Videokaart (GPU) Adreno 506
MÄLU
Operatiivmälu

Mida suurem ühik operatiivmälu seda enam rakendusi on võimalik üheaegselt kasutada ilma telefoni töökiirust kaotamata.

4 GB
Sisseehitatud mälu

Sisemälu tähistab telefonilev võimalike salvestatud failide ja rakenduste hulka, mida suurem sisemälu, seda suurema arvu faile ja rakendusi saate salvestada telefonile.

32 GB
Mälukaart

Mälukaart on kasutatav telefonile täiendava lisamälule andmiseks, see võimaldab Teil salvestada telefonile suurema hulga erinevaid faile ja rakendusi.

Toetab kuni 128 GB (Micro SD)
FOTO JA VIDEO KAAMERA
Sisseehitatud fotokaamera (taga)

Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.

12 Mpix + 12 Mpix
Fotokaamera näitajad 26mm, f/2.2; 50mm, f/2.6
Autofookus faasituvastusega
LED välklamp
2 x optiline suurendus
Geotagging
Puutefookus
Näotuvastus
Pildistabilisaator
HDR
Sweep panoraam
Fotokaamera eespool Jah (5 Mpix)
Sisseehitatud videokaamera

Sätestab seadme maksimaalse video salvestamise resolutsiooni, mida suurem on väärtus, seda parema kvaliteediga video on võimalik salvestada.

[email protected]
Videokaamera näitajad [email protected] / [email protected]
INTERNET JA JUHTMEVABA ÜHENDUS
Juhtmevaba internet (Wi-Fi)

WiFi on juhtmvaba võrguühendus, mis võimaldab ühendada seadmed juhtmevabalt internetti, seda mitte ainult kodus, vaid ka paljudes avalikes kohtades (kohvikud, hotellid, raamatukogud, lennujaamad jne), kus on tehtud avalikult kättesaadavaks Wi-Fi võrk.

Jah (802.11 a/b/g/n/ac)
Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita.

WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.

Jah
3G tugi

3G toega on võimalus mobiilse seadme ja SIM-kaardi abil saada internetti ilma WiFi-ühenduseta, selle maksimaalne andmeedastuse kiirus on 3.6 Mbit/sekundis.

Ja
4G tugi

4G on võrguühenduse uus põlvkond, mis võimaldab kiire ja stabiilse internetiühenduse maksimaalse kiirusega kuni 150MB/s.

Ja
Bluetooth

Bluetooth on liides, mille abil suudavad erinevad seadmed nagu mobiiltelefonid, PDA-d, arvutid või perifeeriaseadmed omavahel suhelda. Bluetooth põhieesmärgiks on andmeedastuste ja juhtmeühenduste asendamine.

Jah (4.1)
Juhtmevaba laadimine

Juhtmevaba laadimine võimaldab telefoniaku laadimist ilma juhtmeid kasutamata - telefon tuleb lihtsalt asetada spetsiaalsele laadimisalusele.

Ei
NFC

NFC (inglisekeelne termin Near Field Communication) on tehnoloogiline komponent, mis võimaldab juhtmevaba ühenduse teiste seadmetega väikses raadiuses.

Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.

Ei
DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standard võimaldab luua juhtmevabaid ühendusi teistega DLNA seadmetega.

Ei
FÜÜSILISED PARAMEETRID
USB

Andmeedastuse liides mis võimaldab edastada muusikat, pilte, videofaile telefonile ja vastupidi ning samuti võimaldab see laadida telefoni.

Puudub
HDMI

HDMI on digitaalne audio/video liides ühendamaks videot või heli erinevatele seadmetele, nagu arvutimonitor, videoprojektor, digi-TV, digi-raadio.

Ei
MHL

MHL või Mobile High Definition Link - see on mobiile audio-/videoliides, mis võimaldab ühendada nutitelefone ja muid nutiseadmeid kõrge resolutsiooniga monitoridega.

MHL kaabli abil saate te ühendada nutiseadmeid, mis kasutavad MHL tehnoloogiat, suure MHL-ekraaniga ning vaadata HD-videosid suurepärases kvaliteedis ja digitaalse heliga.

Suure ekraani peal saab mängida mobiilseid mänge, vaadata fotosid, filme, kasutada muid rakendusi ja samal ajal laadid oma nutiseadet, tänu millele aku ei tühjene vaatamise ajal.

Jah
SISSEEHITATUD LISASEADMED
Sisseehitatud GPS (Navigatsioon)

GPS ehk globaalne navigeerimisseade võimaldab teil seadet kasutades tuvastada kaardil oma asukoht ja kordinaadid.

Ja
Sisseehitatud FM raadio Ja
Kõrvaklappide pesa Jah (3.5 mm)
AKU
Aku Non-removable Li-Ion 3080 mAh
Standardaku kõneaeg, h

Mobiiltelefoni kõneaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust telefoniga rääkimisel, sõnumite saatmisel ning muude telefonis olevate funktioonide kasutamisel. Võib erineda reaalsest kõneajast.

Kuni 20 tundi!
Standardaku ooteaeg, h

Mobiiltelefoni ooteaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust, eeldusel et telefoniga ei räägita, ei mängita, ei saadeta sõnumeid jm. Võib erineda reaalsest ooteajast.

Puudub informatsioon
Aku kiirlaadimine

Aku kiirlaadimine võimaldab Teil laadida oma mobiiltelefoni tunduvalt kiiremini kui vanemate seadmete puhul see tavaks on. Kõik seadmed ei toeta kiirlaadimist ning samuti kõik laadijad seda tehnoloogiat ei toeta.

Kiirlaadimise tehnoloogia puhul suurendavad enamused tootjad võimsust või muudavad pinget, et suurendada seadmele ülekantud energiat ning täita seeläbi seadme aku kiiremini.

Jah
MÕÕTMED JA KAAL
Mõõtmed, mm

Laius x kõrgus x sügavus

155.4 x 75.8 x 7.3
Telefoni kaal koos akuga, g 165
LISAKS
Erikaitse Ei
Andur Kiirendusmõõtur
Lähedusandur
Güroskoop
Sõrmejäljelugeja

Sõrmejälgede tuvastamise tehnoloogia avab telefoni lugedes selle omaniku sõrmejälge. Seda funktsiooni saab kasutada ka ostude lubamiseks ja konkreetsete rakenduste avamiseks.

Jah
Näotuvastus

Kiire ja mugav viis telefoni avamiseks, kasutades selleks telefoni omanik nägu. Näotuvastuse kasutamiseks käitu sarnaselt, kui teed telefonikaameraga autoportreed.

Ei
Regioon EU
Keeled Inglise
Vene
Audiofailide formaadid eAAC+
MP3
WAV
Videofailide formaadid H.265
MP4
Töösagedus

Mobiilside eri riikides tegutsevad erinevatel sagedustel. See tähendab - kui soovite kasutada oma mobiiltelefoni väljapoole oma piire, siis peate veenduma et teie telefon toetab erinevaid sagedusalasi.

GSM
HSPA
LTE
Erimärkused Kiibistik: Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625
MicroSD kaart kasutab SIM-kaardi pesa #2
Kompass

Toote kirjeldus

Xiaomi Mi A1
Tootekirjeldus inglise keeles:


2 Cameras, 2x Optical Zoom. 1 Perfect Portrait
A perfect pairing
Mi A1 offers the market's best flagship camera experience. 12MP wide-angle and 12MP telephoto lenses work together to create real bokeh—the soft blurred background normally only possible with SLR cameras.

Blurred background, focused foreground
Mi A1 dual camera pairs a binocular stereoscopic imaging system and deep learning algorithm to create beautiful blurred backgrounds and crisp edges.

2x optical zoom
Don’t miss a detail. Our telephoto lens enables up to 2x optical zoom, meaning image quality isn’t compromised for faraway objects. Paired with up to 10x digital zoom, distance won't ever be an issue.

Beautify 3.0
Take gorgeous portraits with Beautify 3.0, a smart filter that accurately detects and accentuates hundreds of facial points and features.

Sharp images, even in dim light
The primary rear sensor uses large 1.25µm pixels to create brighter, more expressive photos.

Store unlimited memories
Android One comes with free unlimited high quality storage on Google Photos and access to shared albums.

The perfect look and feel
Mi A1 measures an ultra-thin 7.3mm. The full metal body incorporates dozens of both subtle and bold design choices into a phone that looks and feels perfect.

As powerful as it is beautiful
Performance is more than raw numbers;
each component of Mi A1 is selected for a perfect experience.

5.5" FHD display
Mi A1's 2.5D curved glass display is absolutely gorgeous and perfect for reading, gaming, and
watching videos. The glass is incredibly durable, as we've come to expect of Corning® Gorilla® Glass.

High-quality audio
An industry leading 10V smart power amplifier paired with the advanced Dirac HD Sound algorithm provides powerful speaker audio output and deep lows for both music and phone calls. The independent audio amplifier supports high-impedance headphones of up to 600Ω.

Clearer calls
Mi A1 features a top and bottom mounted microphone. Combined with a noise-reduction algorithm by Fortemedia, you'll be heard clearly even in loud areas. VoLTE is available in supported regions.

Stay fresh over time
Mi A1 ships with Android Nougat, and will receive 2 years minimum of OS upgrades. And since Android One users are among the first to get new OS upgrades when they’re released, you’ll have access to the latest features and innovations even sooner.

Created by Xiaomi, Powered by Google
Mi A1 is our first Android One phone with a software experience designed by Google. We’ve partnered with Google to bring you a pure Android phone that stays secure and fresh over time, with your favorite Google services front and center. Enjoy a best-in-class photography experience on Mi A1 with its dual camera and unlimited photos storage at high quality with Google Photos.

Unlimited photo storage & shared albums
Google Photos lets you safely store an unlimited number of photos* and videos and access them from any device for free. And since everything is automatically organized and searchable, you can quickly find what you’re looking for. You can also share albums to ensure you never miss a moment, no matter who took the shot.
*Free storage at high quality, requires Google account.Music that gets you
Your mood. Your activities. Your tastes. Google Play Music makes it easier for you to find the right music, right now. Access millions of songs for any mood or situation with recommendations powered by Google.
*Google Play Music is subject to regional availability. For full details, please visit Google Play Help.

Meet your Google Assistant
Android One phones are optimized for Google Assistant where Google Assistant is available. Ask it questions. Tell it to do things. It’s your own personal Google, always ready to help.
*Google Assistant is currently available in English only.

Stay fresh over time
Mi A1 ships with Android Nougat, and will receive 2 years minimum of OS upgrades. And since Android One users are among the first to get new OS upgrades when they’re released, you’ll have access to the latest features and innovations even sooner.

See security hard at work
With frequent security updates and Google Play Protect, Android One phones are among the most secure. Google Play Protect automatically finds and disables threats while notifying you of anything you may need to look at further.

Ülevaade

4.5 / 5 tähest (42 hindamist)

5★
27
4★
15
3★
0
2★
0
1★
0

Vladimir - 26.08.2018

Kinnitatud ost

Aku kestab korralikult, kasutaja on telefoniga rahul. Kõik uuendused said peale installitud.

Kerlit - 25.08.2018

Kinnitatud ost

Hea telefon, vastab igati ootustele.

Maris-Johanna - 23.06.2018

Kinnitatud ost

Kiire tarne ja hea telefon. Olemas ka Eesti keelne menüü.

Jonas - 07.06.2018

Kinnitatud ost

Väga kiire ja ilus telefon. Hinda arvestades, ikka väga hea telefon :) Kaup oli kohal lubatust varem.

Xiaomi Xiaomi Mi A1 4/32GB Dual Gold ENG/RU Xiaomi Mi A1
Tootekirjeldus inglise keeles:


2 Cameras, 2x Optical Zoom. 1 Perfect Portrait
A perfect pairing
Mi A1 offers the market's best flagship camera experience. 12MP wide-angle and 12MP telephoto lenses work together to create real bokeh—the soft blurred background normally only possible with SLR cameras.

Blurred background, focused foreground
Mi A1 dual camera pairs a binocular stereoscopic imaging system and deep learning algorithm to create beautiful blurred backgrounds and crisp edges.

2x optical zoom
Don’t miss a detail. Our telephoto lens enables up to 2x optical zoom, meaning image quality isn’t compromised for faraway objects. Paired with up to 10x digital zoom, distance won't ever be an issue.

Beautify 3.0
Take gorgeous portraits with Beautify 3.0, a smart filter that accurately detects and accentuates hundreds of facial points and features.

Sharp images, even in dim light
The primary rear sensor uses large 1.25µm pixels to create brighter, more expressive photos.

Store unlimited memories
Android One comes with free unlimited high quality storage on Google Photos and access to shared albums.

The perfect look and feel
Mi A1 measures an ultra-thin 7.3mm. The full metal body incorporates dozens of both subtle and bold design choices into a phone that looks and feels perfect.

As powerful as it is beautiful
Performance is more than raw numbers;
each component of Mi A1 is selected for a perfect experience.

5.5" FHD display
Mi A1's 2.5D curved glass display is absolutely gorgeous and perfect for reading, gaming, and
watching videos. The glass is incredibly durable, as we've come to expect of Corning® Gorilla® Glass.

High-quality audio
An industry leading 10V smart power amplifier paired with the advanced Dirac HD Sound algorithm provides powerful speaker audio output and deep lows for both music and phone calls. The independent audio amplifier supports high-impedance headphones of up to 600Ω.

Clearer calls
Mi A1 features a top and bottom mounted microphone. Combined with a noise-reduction algorithm by Fortemedia, you'll be heard clearly even in loud areas. VoLTE is available in supported regions.

Stay fresh over time
Mi A1 ships with Android Nougat, and will receive 2 years minimum of OS upgrades. And since Android One users are among the first to get new OS upgrades when they’re released, you’ll have access to the latest features and innovations even sooner.

Created by Xiaomi, Powered by Google
Mi A1 is our first Android One phone with a software experience designed by Google. We’ve partnered with Google to bring you a pure Android phone that stays secure and fresh over time, with your favorite Google services front and center. Enjoy a best-in-class photography experience on Mi A1 with its dual camera and unlimited photos storage at high quality with Google Photos.

Unlimited photo storage & shared albums
Google Photos lets you safely store an unlimited number of photos* and videos and access them from any device for free. And since everything is automatically organized and searchable, you can quickly find what you’re looking for. You can also share albums to ensure you never miss a moment, no matter who took the shot.
*Free storage at high quality, requires Google account.Music that gets you
Your mood. Your activities. Your tastes. Google Play Music makes it easier for you to find the right music, right now. Access millions of songs for any mood or situation with recommendations powered by Google.
*Google Play Music is subject to regional availability. For full details, please visit Google Play Help.

Meet your Google Assistant
Android One phones are optimized for Google Assistant where Google Assistant is available. Ask it questions. Tell it to do things. It’s your own personal Google, always ready to help.
*Google Assistant is currently available in English only.

Stay fresh over time
Mi A1 ships with Android Nougat, and will receive 2 years minimum of OS upgrades. And since Android One users are among the first to get new OS upgrades when they’re released, you’ll have access to the latest features and innovations even sooner.

See security hard at work
With frequent security updates and Google Play Protect, Android One phones are among the most secure. Google Play Protect automatically finds and disables threats while notifying you of anything you may need to look at further.
XMI-MIA1G432 4.5 42 5 0.5
Esita küsimus

captcha
Üles