Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Kontsentratsioon
Kontsentratsioon tähistab lõhnaõlide tugevust ja püsivust. • EDT'l või tualettveel võib olla nii naiste, kui ka meeste aroom, olla keskmise või kõrge püsivusega. • EDP või parfüümvesi on naiste aroom, mida iseloomustab suurem lõhna tugevus ja suurem püsivus.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Kauba kättesaadavus Laos saadaval×
Kuvatud: 23
Sorteeri:
Leheläige Compo, 0.3 l
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,05 €
0.3 l / 1 tk
30,17 € / 1 l
Laos
Leheläige Compo, 0.3 l
  • Maht: 0.3 l
  • Leheläike tüüp: Sprei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Orhideevesi Compo, 1 l
8,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,33 €
10,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,81 €
10,81 € / 1 tk
Laos
Orhideevesi Compo, 1 l
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Istutusmuld bio universaalne 7,5l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
8,64 € / 1 tk
Laos
Istutusmuld bio universaalne 7,5l
  • Maht: 7.5 l
  • Segu tüüp: Muld
  • Segu otstarve: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pika toimeajaga väetised okaspuudele Compo, graanulid, 0.85 kg
8,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,95 €
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
11,22 € / 1 tk
Laos
Pika toimeajaga väetised okaspuudele Compo, graanulid, 0.85 kg
  • Kaal: 0.85 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis murule Compo, pulbritaoline, 10 kg
40,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,15 €
48,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,30 €
48,30 € / 1 tk
Laos
Väetis murule Compo, pulbritaoline, 10 kg
  • Kaal: 10 kg
  • Väetise tüüp: Pulbritaoline
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis murule Compo, pulbritaoline, 20 kg
61,78 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,78 €
71,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 71,05 €
71,05 € / 1 tk
Laos
Väetis murule Compo, pulbritaoline, 20 kg
  • Kaal: 20 kg
  • Väetise tüüp: Pulbritaoline
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Substraat tsitrustaimede jaoks Compo, 10 l
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,05 €
9,05 € / 1 tk
Laos
Substraat tsitrustaimede jaoks Compo, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Segu tüüp: Muld
  • Segu otstarve: Tsitrustaimede jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis tomatitele Compo, graanulid, 0.75 kg
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
10,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
0.75 kg / 1 tk
13,71 € / 1 kg
Laos
Väetis tomatitele Compo, graanulid, 0.75 kg
  • Kaal: 0.75 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Kevad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Substraat bonsaide jaoks Compo, 5 l
6,06 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,06 €
7,61 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,61 €
7,61 € / 1 tk
Laos
Substraat bonsaide jaoks Compo, 5 l
  • Maht: 5 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Bonsaide jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Muld orhidee compo 5l
4,21 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,21 €
5,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,34 €
5,34 € / 1 tk
Laos
Muld orhidee compo 5l
  • Maht: 5 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Orhideedele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis orhideedele Compo, vedel, 0.03 l
2,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,35 €
2,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,97 €
2,97 € / 1 tk
Laos
Väetis orhideedele Compo, vedel, 0.03 l
  • Maht: 0.03 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Substraat palmidele/lehttaimedele Compo, 10 l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
8,64 € / 1 tk
Laos
Substraat palmidele/lehttaimedele Compo, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Lehttaimedele, Palmidele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis õistaimedele Compo, vedel, 0.5 l
5,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,65 €
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
0.5 l / 1 tk
14,18 € / 1 l
Laos
Väetis õistaimedele Compo, vedel, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis rododendronile Compo, graanulid, 0.85 kg
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
11,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
0.85 kg / 1 tk
13,93 € / 1 kg
Laos
Väetis rododendronile Compo, graanulid, 0.85 kg
  • Kaal: 0.85 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis orhideedele Compo, vedel, 0.25 l
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
7,71 € / 1 tk
Laos
Väetis orhideedele Compo, vedel, 0.25 l
  • Maht: 0.25 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis lilledele Compo, vedel, 1 l
11,31 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,31 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,90 €
1.0 l / 1 tk
13,90 € / 1 l
Laos
Väetis lilledele Compo, vedel, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Substraat toalilledele Compo, 10 l
5,96 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,96 €
7,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,50 €
10.0 l / 1 tk
0,75 € / 1 l
Laos
Substraat toalilledele Compo, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Toalilledele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Leheläige Compo, 0.25 l
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
8,64 € / 1 tk
Laos
Leheläige Compo, 0.25 l
  • Maht: 0.25 l
  • Leheläike tüüp: Sprei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Muld roosi compo 20l
6,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,58 €
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
8,22 € / 1 tk
Laos
Muld roosi compo 20l
  • Maht: 20 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Roosidele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Substraat universaalne Compo BIO AQUA DEPOT, 20 l
8,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
11,22 € / 1 tk
Laos
Substraat universaalne Compo BIO AQUA DEPOT, 20 l
  • Maht: 20 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Taimehooldus vahend Compo BIO, 0.75 l
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
11,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
11,84 € / 1 tk
Laos
Taimehooldus vahend Compo BIO, 0.75 l
  • Maht: 0.75 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis lilledele Compo, graanulid, 2 kg
14,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,10 €
17,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,40 €
17,40 € / 1 tk
Laos
Väetis lilledele Compo, graanulid, 2 kg
  • Kaal: 2 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Väetis tsitruselistele taimedele Compo, vedel, 0.5 l
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,05 €
9,05 € / 1 tk
Laos
Väetis tsitruselistele taimedele Compo, vedel, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte