Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Materjal
Kauba kättesaadavus Laos saadaval×
Kuvatud: 24
Sorteeri:
Laos
Orhideevesi Compo, 1 l
Orhideevesi Compo, 1 l
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,33 €
10,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,81 €
10,81 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Istutusmuld bio universaalne 7,5l
Istutusmuld bio universaalne 7,5l
  • Maht: 7.5 l
  • Segu tüüp: Muld
  • Segu otstarve: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
8,64 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Pika toimeajaga väetised okaspuudele Compo, graanulid, 0.85 kg
Pika toimeajaga väetised okaspuudele Compo, graanulid, 0.85 kg
  • Kaal: 0.85 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,95 €
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
11,22 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis murule Compo, pulbritaoline, 10 kg
Väetis murule Compo, pulbritaoline, 10 kg
  • Kaal: 10 kg
  • Väetise tüüp: Pulbritaoline
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
40,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,15 €
48,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,30 €
48,30 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis murule Compo, pulbritaoline, 20 kg
Väetis murule Compo, pulbritaoline, 20 kg
  • Kaal: 20 kg
  • Väetise tüüp: Pulbritaoline
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
61,78 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,78 €
71,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 71,05 €
71,05 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Substraat tsitrustaimede jaoks Compo, 10 l
Substraat tsitrustaimede jaoks Compo, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Segu tüüp: Muld
  • Segu otstarve: Tsitrustaimede jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,05 €
9,05 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis tomatitele Compo, graanulid, 0.75 kg
Väetis tomatitele Compo, graanulid, 0.75 kg
  • Kaal: 0.75 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Kevad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
10,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
0.75 kg / 1 tk
13,71 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Substraat bonsaide jaoks Compo, 5 l
Substraat bonsaide jaoks Compo, 5 l
  • Maht: 5 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Bonsaide jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,06 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,06 €
7,61 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,61 €
7,61 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Muld orhidee compo 5l
Muld orhidee compo 5l
  • Maht: 5 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Orhideedele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,21 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,21 €
5,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,34 €
5,34 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Leheläige Compo, 0.3 l
Leheläige Compo, 0.3 l
  • Maht: 0.3 l
  • Leheläike tüüp: Sprei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,05 €
0.3 l / 1 tk
30,17 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis orhideedele Compo, vedel, 0.03 l
Väetis orhideedele Compo, vedel, 0.03 l
  • Maht: 0.03 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,35 €
2,97 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,97 €
2,97 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Substraat palmidele/lehttaimedele Compo, 10 l
Substraat palmidele/lehttaimedele Compo, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Lehttaimedele, Palmidele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
8,64 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis lehttaimedele Compo, vedel, 0.5 l
Väetis lehttaimedele Compo, vedel, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,47 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,47 €
8,12 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,12 €
0.5 l / 1 tk
16,24 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis õistaimedele Compo, vedel, 0.5 l
Väetis õistaimedele Compo, vedel, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,65 €
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
0.5 l / 1 tk
14,18 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis rododendronile Compo, graanulid, 0.85 kg
Väetis rododendronile Compo, graanulid, 0.85 kg
  • Kaal: 0.85 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
11,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
0.85 kg / 1 tk
13,93 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis orhideedele Compo, vedel, 0.25 l
Väetis orhideedele Compo, vedel, 0.25 l
  • Maht: 0.25 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
7,71 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis lilledele Compo, vedel, 1 l
Väetis lilledele Compo, vedel, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
11,31 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,31 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,90 €
1.0 l / 1 tk
13,90 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Substraat toalilledele Compo, 10 l
Substraat toalilledele Compo, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Toalilledele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
10.0 l / 1 tk
0,77 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Leheläige Compo, 0.25 l
Leheläige Compo, 0.25 l
  • Maht: 0.25 l
  • Leheläike tüüp: Sprei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
8,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,64 €
8,64 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Muld roosi compo 20l
Muld roosi compo 20l
  • Maht: 20 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Roosidele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,58 €
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
8,22 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Substraat universaalne Compo BIO AQUA DEPOT, 20 l
Substraat universaalne Compo BIO AQUA DEPOT, 20 l
  • Maht: 20 l
  • Segu tüüp: Alusmaterjal
  • Segu otstarve: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,22 €
11,22 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Taimehooldus vahend Compo BIO, 0.75 l
Taimehooldus vahend Compo BIO, 0.75 l
  • Maht: 0.75 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
11,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
11,84 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis lilledele Compo, graanulid, 2 kg
Väetis lilledele Compo, graanulid, 2 kg
  • Kaal: 2 kg
  • Väetise tüüp: Graanulid
  • Sobib aastaaegadeks: Suvi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
14,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,10 €
17,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,40 €
17,40 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laos
Väetis tsitruselistele taimedele Compo, vedel, 0.5 l
Väetis tsitruselistele taimedele Compo, vedel, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Väetise tüüp: Vedel
  • Sobib aastaaegadeks: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
9,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,05 €
9,05 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte