Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Läbimõõt, mm
Pikkus, mm
Soovitatav voolu tugevus, A
Pakendi kogus, tk
Võimsus, W
Pinge, V
Temperatuuri reguleerimine
Kütuse tüüp
Vahetatav kütusepaak
Maksimaalne põlemistemperatuur, °C
Töötemperatuur, °C
1 - 48 kuvatud 740-st
Sorteeri:
Jootekolb, elektriline Okko VG422, 60 W
6,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,65 €
11,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,20 €
11,20 € / 1 tk
TOP toode
Jootekolb, elektriline Okko VG422, 60 W
  • Võimsus: 60 W
  • Pinge: 230 V
  • Jootmise raua tüüp: Elektriline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jootekolb, elektriline Yato YT-82460, 60 W
28,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,43 €
73,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 73,90 €
Laos
Jootekolb, elektriline Yato YT-82460, 60 W
  • Võimsus: 60 W
  • Pinge: 220 - 240 V
  • Jootmise raua tüüp: Elektriline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Plasttorude keevitusmasin Okko CF20-63, 2000 W
46,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,33 €
55,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,60 €
55,60 € / 1 tk
0€ pakiautomaati
Plasttorude keevitusmasin Okko CF20-63, 2000 W
  • Võimsus: 2000 W
  • Pinge: 220 - 240 V
  • Töötemperatuur: 1 - 300 °C
  • Töödeldav materjal: Polüvinüülkloriid (PVC)
  • Temperatuuri reguleerimine: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jootekolb, elektriline Okko VG425, 40 W
5,86 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,43 €
10,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,81 €
10,81 € / 1 tk
Jootekolb, elektriline Okko VG425, 40 W
  • Võimsus: 40 W
  • Pinge: 230 V
  • Jootmise raua tüüp: Elektriline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jootekolb, elektriline Okko VG423, 100 W
10,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,90 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,90 €
13,90 € / 1 tk
Jootekolb, elektriline Okko VG423, 100 W
  • Võimsus: 100 W
  • Pinge: 230 V
  • Jootmise raua tüüp: Elektriline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Otsikute komplekt Okko VG428, 4 tk
2,46 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
4,52 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,52 €
1.0 pakk / 1 Pakk
4,52 € / 1 pakk
Otsikute komplekt Okko VG428, 4 tk
  • Pakendi kogus, tk: 4
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jootekolb, elektriline Okko VG421, 40 W
5,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,29 €
9,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,19 €
9,19 € / 1 tk
Jootekolb, elektriline Okko VG421, 40 W
  • Võimsus: 40 W
  • Pinge: 230 V
  • Jootmise raua tüüp: Elektriline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jootekolb, elektriline Okko VG424, 30 W
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
7,71 € / 1 tk
Jootekolb, elektriline Okko VG424, 30 W
  • Võimsus: 30 W
  • Pinge: 230 V
  • Jootmise raua tüüp: Elektriline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jootekolb, elektriline Okko VG426, 60 W
9,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,90 €
11,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
11,84 € / 1 tk
Jootekolb, elektriline Okko VG426, 60 W
  • Võimsus: 60 W
  • Pinge: 230 V
  • Jootmise raua tüüp: Elektriline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Otsikute komplekt Okko VG429, 4 tk
3,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
5,03 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,03 €
1.0 pakk / 1 Pakk
5,03 € / 1 pakk
Otsikute komplekt Okko VG429, 4 tk
  • Pakendi kogus, tk: 4
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektroodihoidja Telwin 400A, 400 A
15,39 € / tk
Laos
Elektroodihoidja Telwin 400A, 400 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jootekolb, gaasi- KsTools 960.1160
46,48 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,48 €
100,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 100,90 €
Laos
0€ pakiautomaati
Jootekolb, gaasi- KsTools 960.1160
  • Jootmise raua tüüp: Gaasi-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jootekolb, elektriline Geko, 800 W
33,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,12 €
71,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 71,90 €
Laos
0€ pakiautomaati
Jootekolb, elektriline Geko, 800 W
  • Võimsus: 800 W
  • Pinge: 230 V
  • Jootmise raua tüüp: Elektriline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasipõleti Haushalt GF876
13,37 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,15 €
16,37 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,37 €
16,37 € / 1 tk
Gaasipõleti Haushalt GF876
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Rothenberger S94, 1000 g, 2 mm
80,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 80,65 €
128,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 128,90 €
Laos
0€ pakiautomaati
Traat Rothenberger S94, 1000 g, 2 mm
  • Kaal: 1000 g
  • Läbimõõt: 2 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Plasttorude keevitusmasin Okko CF20-32, 800 W
32,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,90 €
48,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,90 €
48,90 € / 1 tk
0€ pakiautomaati
Plasttorude keevitusmasin Okko CF20-32, 800 W
  • Võimsus: 800 W
  • Pinge: 220 - 240 V
  • Töötemperatuur: 1 - 300 °C
  • Töödeldav materjal: Polüvinüülkloriid (PVC)
  • Temperatuuri reguleerimine: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Magnetiline hoidik Okko 101006
6,68 € / Pakk
1.0 pakk / 1 Pakk
6,68 € / 1 pakk
Magnetiline hoidik Okko 101006
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Magnetiline hoidik Okko 101003
4,83 € / tk
4,83 € / 1 tk
Magnetiline hoidik Okko 101003
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektrood Lincoln Electric Omnia 46 800358-1, madala süsinikusisaldusega terasele, 2.5 mm, 110 tk, 2.1
23,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,21 €
44,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,90 €
Laos
0€ pakiautomaati
Elektrood Lincoln Electric Omnia 46 800358-1, madala süsinikusisaldusega terasele, 2.5 mm, 110 tk, 2.1
  • Elektroodi tüüp : Madala süsinikusisaldusega terasele
  • Elektroodipahtel: Rutiil
  • Pikkus: 350 mm
  • Soovitatav voolu tugevus: 70 - 90 A
  • Keevitusvoolu tüüp: Muutuv/alaline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasipõleti Proxxon MBF/E, 0.05 l
59,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 59,15 €
94,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 88,90 €
Laos
0€ pakiautomaati
Gaasipõleti Proxxon MBF/E, 0.05 l
  • Kütuse tüüp: Gaas
  • Kütusepaagi maht: 0.05 l
  • Vahetatav kütusepaak: Jah
  • Maksimaalne põlemistemperatuur: 1200 °C
  • Tööaeg täispaagiga : 60 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põleti gaasipadruniga Specialist+ 68-003KIT
15,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,50 €
23,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,30 €
Põleti gaasipadruniga Specialist+ 68-003KIT
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.9 mm, 2 kg
43,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
63,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,51 €
2.0 kg / 1 Pakk
31,95 € / 1 kg
0€ pakiautomaati
Traat Deca, 0.9 mm, 2 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Isekaitsev
  • Läbimõõt: 0.9 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
25,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,90 €
32,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,44 €
0.7 kg / 1 tk
46,34 € / 1 kg
0€ pakiautomaati
Traat Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Roostevaba teras
  • Läbimõõt: 0.8 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Keevitusotsik Deca 10252, 2 tk
8,33 € / Pakk
1.0 komplekt / 1 Pakk
8,33 € / 1 komplekt
TOP toode
Keevitusotsik Deca 10252, 2 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jootmispasta Cynel Unipress, 40 g
2,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,45 €
5,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,00 €
5,00 € / 1 tk
Jootmispasta Cynel Unipress, 40 g
  • Kaal: 40 g
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasiballoon Specialist+ 68-005, 227 g
2,04 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,04 €
2,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,87 €
2,87 € / 1 tk
Gaasiballoon Specialist+ 68-005, 227 g
  • Gaasialus: Butaan
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasireduktor Kemper 10/2-170312, 1 - 4 Bar
18,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,43 €
22,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,14 €
22,14 € / 1 tk
Gaasireduktor Kemper 10/2-170312, 1 - 4 Bar
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasiballoon Kemper 10/2-G575 (600ml) 7-16
4,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,95 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
7,19 € / 1 tk
Gaasiballoon Kemper 10/2-G575 (600ml) 7-16
  • Gaasialus: Butaan, Propaan
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasipõleti Specialist+ piezo, 0.19 l
13,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,28 €
15,96 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,96 €
15,96 € / 1 tk
Gaasipõleti Specialist+ piezo, 0.19 l
  • Kütuse tüüp: Gaas
  • Kütusepaagi maht: 0.19 l
  • Vahetatav kütusepaak: Jah
  • Maksimaalne põlemistemperatuur: 1200 °C
  • Tööaeg täispaagiga : 1 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasiballoon Kemper 10/2-571 (hapnik)
31,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,56 €
53,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,00 €
1.31 kg / 1 tk
40,46 € / 1 kg
0€ pakiautomaati
Gaasiballoon Kemper 10/2-571 (hapnik)
  • Gaasialus: Hapnik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põleti Kemper Supergas 1060
50,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,69 €
73,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 73,90 €
1.0 ct / 1 tk
73,90 € / 1 ct
0€ pakiautomaati
Põleti Kemper Supergas 1060
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektrood ESAB, roostevaba terasele, 2.5 mm, 5 tk
6,68 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,68 €
8,43 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,43 €
1.0 pakk / 1 Pakk
8,43 € / 1 pakk
Elektrood ESAB, roostevaba terasele, 2.5 mm, 5 tk
  • Elektroodi tüüp : Roostevaba terasele
  • Elektroodipahtel: Rutiil
  • Pikkus: 300 mm
  • Soovitatav voolu tugevus: 50 - 90 A
  • Keevitusvoolu tüüp: Muutuv/alaline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektrood ESAB, alumiiniumile, 3.2 mm, 5 tk
19,05 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,05 €
23,17 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,17 €
1.0 pakk / 1 Pakk
23,17 € / 1 pakk
Elektrood ESAB, alumiiniumile, 3.2 mm, 5 tk
  • Elektroodi tüüp : Alumiiniumile
  • Elektroodipahtel: Alumiinium
  • Pikkus: 350 mm
  • Soovitatav voolu tugevus: 70 - 120 A
  • Keevitusvoolu tüüp: Muutuv/alaline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektrood ESAB, roostevaba terasele, 2.5 mm, 0.7
17,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,49 €
21,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,11 €
21,11 € / 1 tk
Elektrood ESAB, roostevaba terasele, 2.5 mm, 0.7
  • Elektroodi tüüp : Roostevaba terasele
  • Elektroodipahtel: Rutiil
  • Pikkus: 300 mm
  • Soovitatav voolu tugevus: 50 - 90 A
  • Keevitusvoolu tüüp: Alaline, Muutuv
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Traat, 1.2 mm, 5.0 kg
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,31 €
21,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,40 €
21,90 € / 1 tk
Traat, 1.2 mm, 5.0 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Vasetatud
  • Läbimõõt: 1.2 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Traat HTW, 1.0 mm, 5.0 kg
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
27,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,90 €
27,90 € / 1 tk
Traat HTW, 1.0 mm, 5.0 kg
  • Keevitustraadi tüüp: Vasetatud
  • Läbimõõt: 1.0 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Leeklamp TQD15-1, 1.5 l
16,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,46 €
20,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
20,08 € / 1 tk
Leeklamp TQD15-1, 1.5 l
  • Kütuse tüüp: Bensiin
  • Kütusepaagi maht: 1.5 l
  • Vahetatav kütusepaak: Jah
  • Maksimaalne põlemistemperatuur: 1000 °C
  • Tööaeg täispaagiga : 60 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Süütaja, pürograafia jaoks Pebaro 0260, 30 W
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
24,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,20 €
24,20 € / 1 tk
Süütaja, pürograafia jaoks Pebaro 0260, 30 W
  • Võimsus: 30 W
  • Pinge: 220 - 240 V
  • Jootmise raua tüüp: Pürograafia jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jootekolb Dremel 2000-7 VERSATIP HOBBY, 190 mm, 0.135 kg
44,27 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,27 €
53,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,45 €
53,45 € / 1 tk
0€ pakiautomaati
Jootekolb Dremel 2000-7 VERSATIP HOBBY, 190 mm, 0.135 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasiballoon Specialist+ SUPER HOT, 600 ml
5,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,37 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
Gaasiballoon Specialist+ SUPER HOT, 600 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasiballoon Specialist+ Butane Lighter, 227 g
3,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,60 €
5,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,30 €
0.227 kg / 1 tk
23,35 € / 1 kg
Gaasiballoon Specialist+ Butane Lighter, 227 g
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põleti Kemper Multi Purpose Torch 1059 With Piezo
42,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,87 €
62,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 62,90 €
0€ pakiautomaati
Põleti Kemper Multi Purpose Torch 1059 With Piezo
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasiballoon Kemper, 227 g
5,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,77 €
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
0.227 kg / 1 tk
38,28 € / 1 kg
Gaasiballoon Kemper, 227 g
  • Gaasialus: Butaan
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Filter, 90 mm
0,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,32 €
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
1,29 € / 1 tk
Filter, 90 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Gaasipõleti Kemper 10/2-T770 piezo, 0.19 l
26,26 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,85 €
39,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,65 €
39,65 € / 1 tk
0€ pakiautomaati
Gaasipõleti Kemper 10/2-T770 piezo, 0.19 l
  • Kütuse tüüp: Gaas
  • Kütusepaagi maht: 0.19 l
  • Vahetatav kütusepaak: Jah
  • Maksimaalne põlemistemperatuur: 1800 °C
  • Tööaeg täispaagiga : 110 min
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põleti Kemper Burner 10/2-1062EKI
109,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,00 €
159,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 159,00 €
159,00 € / 1 tk
0€ pakiautomaati
Põleti Kemper Burner 10/2-1062EKI
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põleti Specialist+ Multi-functional 68-8998
6,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,65 €
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
7,09 € / 1 tk
Põleti Specialist+ Multi-functional 68-8998
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põleti Specialist+ piezo, 7/16
12,87 € / tk
12,87 € / 1 tk
Põleti Specialist+ piezo, 7/16
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 16
1 - 48 kuvatud 740-st