Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Kauba kättesaadavus Laos saadaval×
Kuvatud: 10
Sorteeri:
Liim universaalne Achema Lipalas, 1 kg, valge v.
8,12 € / tk
1.0 kg / 1 tk
8,12 € / 1 kg
Laos
Liim universaalne Achema Lipalas, 1 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Achema Lipalas, 0.5 kg, valge v.
5,86 € / tk
0.5 kg / 1 tk
11,72 € / 1 kg
Laos
Liim universaalne Achema Lipalas, 0.5 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Achema Lipalas, 2 kg, valge v.
16,37 € / tk
2.0 kg / 1 tk
8,19 € / 1 kg
Laos
Liim universaalne Achema Lipalas, 2 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim puit Achema Lipalas D3, 5.5 kg, valge v.
46,86 € / tk
5.5 kg / 1 tk
8,52 € / 1 kg
Laos
Liim puit Achema Lipalas D3, 5.5 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Puit
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Achema Lipalas, 1 kg, valge v.
8,33 € / tk
1.0 kg / 1 tk
8,33 € / 1 kg
Laos
Liim universaalne Achema Lipalas, 1 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim puit Achema Lipalas D3, 1 kg, valge v.
12,25 € / tk
1.0 kg / 1 tk
12,25 € / 1 kg
Laos
Liim puit Achema Lipalas D3, 1 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Puit
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim puit Achema Lipalas D3, 0.5 kg, valge v.
6,99 € / tk
0.5 kg / 1 tk
13,98 € / 1 kg
Laos
Liim puit Achema Lipalas D3, 0.5 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Puit
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Achema Lipalas, 0.1 kg, valge v.
3,59 € / tk
0.1 kg / 1 tk
35,90 € / 1 kg
Laos
Liim universaalne Achema Lipalas, 0.1 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Achema Lipalas, 5.5 kg, valge v.
38,00 € / tk
5.5 kg / 1 tk
6,91 € / 1 kg
Laos
Liim universaalne Achema Lipalas, 5.5 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Achema Lipalas, 10 kg, valge v.
64,78 € / tk
64,78 € / 1 tk
Laos
Liim universaalne Achema Lipalas, 10 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte