Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Kohaletoimetamise info Kättesaamine väljastuspunktis×
1 - 48 kuvatud 63-st
Sorteeri:
Õhuvärskendaja Air Wick Freshmatic, 0.250 l
10,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
15,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
0.25 kg / 1 Pakk
63,96 € / 1 kg
Õhuvärskendaja Air Wick Freshmatic, 0.250 l
  • Maht: 0.250 l
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick Cherry Blossom & Raspberry
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
0.042 l / 1 tk
309,29 € / 1 l
Õhuvärskendaja Air Wick Cherry Blossom & Raspberry
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick FreshMatic Smooth Satin & Moon Lilly, 0.25 l
6,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,09 €
11,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,29 €
11,99 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick FreshMatic Smooth Satin & Moon Lilly, 0.25 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick Active Fresh Jasmine, 0.228 l
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
14,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,50 €
14,50 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick Active Fresh Jasmine, 0.228 l
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Elektriline õhuvärskendaja täiteaine Air Wick 37BG34522, 0.25 l
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
12,99 € / 1 tk
Elektriline õhuvärskendaja täiteaine Air Wick 37BG34522, 0.25 l
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick Linen & White Orchid 42 ML
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
11,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,90 €
0.042 l / 1 tk
283,33 € / 1 l
Õhuvärskendaja Air Wick Linen & White Orchid 42 ML
  • Lõhnarühm: Lilleline
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
11,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,90 €
0.042 l / 1 tk
283,33 € / 1 l
Õhuvärskendaja Air Wick
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektriline õhuvärskendaja täiteaine Air Wick Active Fresh Jasmine Bouquet täide, 0.228 l
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
14,99 € / 1 tk
Elektriline õhuvärskendaja täiteaine Air Wick Active Fresh Jasmine Bouquet täide, 0.228 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick FRESH DEW & WHITE JASMINE, 0.237 l
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,98 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
8,99 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick FRESH DEW & WHITE JASMINE, 0.237 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick COOL RASPBERRIES & LIME, 0.237 l
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
8,99 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick COOL RASPBERRIES & LIME, 0.237 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick RAINY EUCALYPTUS & FREESIA, 0.237 l
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,63 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
8,99 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick RAINY EUCALYPTUS & FREESIA, 0.237 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Küünal, lõhna Air Wick, 20 h, 105 g, oranž v.
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
5,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,49 €
5,49 € / 1 tk
Küünal, lõhna Air Wick, 20 h, 105 g, oranž v.
  • Kõrgus: 7.9 cm
  • Värv: Oranž v.
  • Küünla tüüp: Lõhna
  • Põlemiseg: 20 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick FreshMatic White Flowers, 0.25 l
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
11,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,90 €
11,90 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick FreshMatic White Flowers, 0.25 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Küünal, lõhna Air Wick, 20 h, 105 g, roosa v.
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
5,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,49 €
5,49 € / 1 tk
Küünal, lõhna Air Wick, 20 h, 105 g, roosa v.
  • Kõrgus: 7.9 cm
  • Värv: Roosa v.
  • Küünla tüüp: Lõhna
  • Põlemiseg: 20 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick, 0.5 l, 2 tk
17,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
25,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,99 €
0.25 l / 1 tk
103,96 € / 1 l
Õhuvärskendaja Air Wick, 0.5 l, 2 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Küünal, lõhna Air Wick, 30 h, Roosa v.
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
5,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,49 €
0.105 kg / 1 tk
52,29 € / 1 kg
Küünal, lõhna Air Wick, 30 h, Roosa v.
  • Kõrgus: 9.4 cm
  • Värv: Roosa v.
  • Küünla tüüp: Lõhna
  • Põlemiseg: 30 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Küünal, lõhna Air Wick, 30 - 35 h, pruun v.
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
5,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,49 €
5,49 € / 1 tk
Küünal, lõhna Air Wick, 30 - 35 h, pruun v.
  • Kõrgus: 7.9 cm
  • Värv: Pruun v.
  • Küünla tüüp: Lõhna
  • Põlemiseg: 30 - 35 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Küünal, lõhna Air Wick, 20 h, 105 g, roosa v.
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
5,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,49 €
5,49 € / 1 tk
Küünal, lõhna Air Wick, 20 h, 105 g, roosa v.
  • Kõrgus: 7.9 cm
  • Värv: Roosa v.
  • Küünla tüüp: Lõhna
  • Põlemiseg: 20 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick 37BG005, 0.25 l
5,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,49 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
8,99 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick 37BG005, 0.25 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick Mango&Passion Fruit, 0.228 l
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
24,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,99 €
0.228 l / 1 tk
109,61 € / 1 l
Õhuvärskendaja Air Wick Mango&Passion Fruit, 0.228 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektriline õhuvärskendaja täiteaine Air Wick Mango & Passion Fruit, 0.019 l
10,99 € / tk
15,99 € / tk
0.019 l / 1 tk
841,58 € / 1 l
Elektriline õhuvärskendaja täiteaine Air Wick Mango & Passion Fruit, 0.019 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick Active Fresh Jasmine Bouquet, 0.228 l
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
24,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,99 €
24,99 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick Active Fresh Jasmine Bouquet, 0.228 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick 37BG003, 0.25 l
5,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,49 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
8,99 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick 37BG003, 0.25 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick ORANGE FLOWER, 0.25 l
7,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,48 €
11,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,99 €
11,99 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick ORANGE FLOWER, 0.25 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
11,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,90 €
0.042 l / 1 tk
283,33 € / 1 l
Õhuvärskendaja Air Wick
  • Lõhnarühm: Merevaik
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Elektrilise õhuvärskendaja täide Air Wick White Peony & Jasmine Blossom, 0.019 l
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,99 €
0.019 l / 1 tk
631,05 € / 1 l
Elektrilise õhuvärskendaja täide Air Wick White Peony & Jasmine Blossom, 0.019 l
  • Maht: 0.019 l
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Küünal, lõhna Air Wick, 40 h, 220 g, Valge v.
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
13,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,20 €
0.22 kg / 1 tk
60,00 € / 1 kg
Küünal, lõhna Air Wick, 40 h, 220 g, Valge v.
  • Kõrgus: 10.5 cm
  • Värv: Valge v.
  • Küünla tüüp: Lõhna
  • Põlemiseg: 40 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick pistik+täide Jasmine Bloom & Freesia
7,99 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
10,90 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,90 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
10,90 € / 1 komplekt
Õhuvärskendaja Air Wick pistik+täide Jasmine Bloom & Freesia
  • Lõhnarühm: Lilleline
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Elektriline õhuvärskendaja Air Wick Smooth Satin&Moon
8,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,59 €
15,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
Elektriline õhuvärskendaja Air Wick Smooth Satin&Moon
  • Lõhnarühm: Muu
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektriline õhuvärskendaja Air Wick, 0.019 l
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
10,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
10,28 € / 1 tk
Laos
Uus
Elektriline õhuvärskendaja Air Wick, 0.019 l
  • Maht: 0.019 l
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick
19,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,59 €
28,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,59 €
Õhuvärskendaja Air Wick
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick
19,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,59 €
28,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,59 €
Õhuvärskendaja Air Wick
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick
18,19 € / tk
Õhuvärskendaja Air Wick
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick, 0.250 l
7,49 € / tk
7,49 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick, 0.250 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektrilise õhuvärskendaja täide Air Wick Linen & White Orchid Refill
17,29 € / tk
0.228 l / 1 tk
75,83 € / 1 l
Elektrilise õhuvärskendaja täide Air Wick Linen & White Orchid Refill
  • Lõhnarühm: Lilleline
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick
9,89 € / tk
Õhuvärskendaja Air Wick
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja Air Wick White Flowers, 25 ml
15,99 € / tk
0.025 l / 1 tk
639,60 € / 1 l
Kodulõhnastaja Air Wick White Flowers, 25 ml
  • Maht: 25 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick Mango Splash, 0.25 l
11,59 € / tk
0.25 l / 1 tk
46,36 € / 1 l
Õhuvärskendaja Air Wick Mango Splash, 0.25 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick, 0.250 l
7,49 € / tk
7,49 € / 1 tk
Õhuvärskendaja Air Wick, 0.250 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õhuvärskendaja Air Wick
7,49 € / tk
Õhuvärskendaja Air Wick
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja Air Wick, 30 ml
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,69 €
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,99 €
14,99 € / 1 tk
Kodulõhnastaja Air Wick, 30 ml
  • Maht: 30 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kodulõhnastaja Air Wick Touch of Luxury, 25 ml
14,99 € / tk
14,99 € / 1 tk
Kodulõhnastaja Air Wick Touch of Luxury, 25 ml
  • Maht: 25 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Elektriline õhuvärskendaja täiteaine Air Wick 37BG34532, 0.25 l
7,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
7,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,49 €
7,79 € / 1 tk
Elektriline õhuvärskendaja täiteaine Air Wick 37BG34532, 0.25 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 - 48 kuvatud 63-st