Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Kuva rohkem Kuva vähem
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Pikkus , cm
Pakendi kogus, tk
Kohaletoimetamise info Kättesaamine pakiautomaadist× Kättesaamine väljastuspunktis×
1 - 48 kuvatud 213-st
Sorteeri:
Mootoriõli Autoserio 5001 5W - 40, sünteetiline, 4 l
19,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,55 €
23,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,58 €
4.0 l / 1 tk
5,90 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 5001 5W - 40, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 40
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aknapesuvahend Autoserio, talve, 1 l, -82 °C
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
4,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
4,29 € / 1 tk
Aknapesuvahend Autoserio, talve, 1 l, -82 °C
  • Toote tüüp: Aknapesuvahend
  • Maht: 1 l
  • Pesuvahendi tüüp: Talve
  • Kontsentratsioon: Kontsentraat
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Esmaabikarp Autoserio
12,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,20 €
14,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
14,93 € / 1 tk
Esmaabikarp Autoserio
  • Pakendi tüüp: Kangast
  • Vastab standardile DIN 13164: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aknapesuvahend Autoserio, talve, 4 l, -25 °C
4,62 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,90 €
5,86 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,89 €
5,86 € / 1 tk
TOP toode
Aknapesuvahend Autoserio, talve, 4 l, -25 °C
  • Toote tüüp: Aknapesuvahend
  • Maht: 4 l
  • Pesuvahendi tüüp: Talve
  • Kontsentratsioon: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 7001 5W - 30, sünteetiline, 4 l
21,52 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,52 €
26,26 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,26 €
4.0 l / 1 tk
6,57 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 7001 5W - 30, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jahutusvedelik Autoserio, G12++, 1 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
3,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,29 €
3,29 € / 1 tk
Jahutusvedelik Autoserio, G12++, 1 l
  • Jahutusvedeliku tüüp: Antifriis
  • Värv: Violetne v.
  • maht/kaal: 1 l
  • Kontsentraat: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 600044084, 12 V, 100 Ah, 840 A
85,47 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 69,19 €
101,86 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 101,86 €
101,86 € / 1 tk
Aku Autoserio 600044084, 12 V, 100 Ah, 840 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 100 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 840 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 595038080, 12 V, 95 Ah, 800 A
70,96 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 70,96 €
82,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 82,29 €
82,29 € / 1 tk
Aku Autoserio 595038080, 12 V, 95 Ah, 800 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 95 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 800 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Koorma kinnitusrihm Autoserio, 3000 kg, 6 m
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,02 €
14,99 € / 1 tk
Koorma kinnitusrihm Autoserio, 3000 kg, 6 m
  • Toote tüüp: Rihmad
  • Vöö tüüp: Kangast, Pingutusmehhanismiga
  • Pikkus: 6 m
  • Laius: 38 mm
  • Survejõud: 3000 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 8002 5W - 30, sünteetiline, 4 l
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,64 €
29,76 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
4.0 l / 1 tk
7,44 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 8002 5W - 30, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 575046068, 12 V, 75 Ah, 680 A
58,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,69 €
67,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 67,87 €
67,87 € / 1 tk
Aku Autoserio 575046068, 12 V, 75 Ah, 680 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 75 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 680 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Soojendusega autoistme kate Autoserio AG-24173, must v.
9,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,15 €
11,27 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,27 €
11,27 € / 1 tk
Soojendusega autoistme kate Autoserio AG-24173, must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoistmekate Autoserio, must v.
10,75 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,75 €
15,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,39 €
15,39 € / 1 tk
Autoistmekate Autoserio, must v.
  • Materjal: Kiud
  • Komplektis: Juhiistme kate, Peatoe kate
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Klaasipuhastaja Autoserio, 60 cm
4,10 € / tk
4,10 € / 1 tk
Klaasipuhastaja Autoserio, 60 cm
  • Kojameeste tüüp: Raamiga
  • Puhasti ette nähtud: Esiklaasile
  • Pikkus : 60 cm
  • Kinnitamine: Universaalne (U-tüüpi)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Koorma kinnitusrihm Autoserio XH-R2508, 700 kg, 4.5 m
5,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,49 €
8,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,19 €
8,19 € / 1 tk
Koorma kinnitusrihm Autoserio XH-R2508, 700 kg, 4.5 m
  • Toote tüüp: Rihmad
  • Vöö tüüp: Hammasrattaga , Kangast, Pingutusmehhanismiga
  • Pikkus: 4.5 m
  • Laius: 25 mm
  • Survejõud: 700 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Klaasipuhastaja Autoserio, 55 cm
4,10 € / tk
4,10 € / 1 tk
Klaasipuhastaja Autoserio, 55 cm
  • Kojameeste tüüp: Raamiga
  • Puhasti ette nähtud: Esiklaasile
  • Pikkus : 55 cm
  • Kinnitamine: Universaalne (U-tüüpi)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Akulaadija Autoserio BT03-Z10.0A-P1, 6 - 12 V, 10 A
57,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,00 €
82,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 70,96 €
82,00 € / 1 tk
Akulaadija Autoserio BT03-Z10.0A-P1, 6 - 12 V, 10 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 6 - 12 V
  • Võimsus: 160 W
  • Pinge: 6 - 12 V
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoharjad Autoserio
4,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,79 €
6,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,83 €
6,85 € / 1 tk
Autoharjad Autoserio
  • Toote tüüp: Harjad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 2001 5W - 20, sünteetiline, 4 l
22,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,14 €
26,67 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,67 €
4.0 l / 1 tk
6,67 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 2001 5W - 20, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 20
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 3003 10W - 40, poolsünteetiline, 4 l
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,99 €
20,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,49 €
4.0 l / 1 tk
5,12 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 3003 10W - 40, poolsünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Poolsünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 10W - 40
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 7001 5W - 30, sünteetiline, 1 l
5,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,65 €
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
1.0 l / 1 tk
7,09 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 7001 5W - 30, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ilukilbid Autoserio, 15 ", 4 tk
23,50 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,50 €
28,73 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,73 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
28,73 € / 1 komplekt
Ilukilbid Autoserio, 15 ", 4 tk
  • Kupli materjal: Plastmass
  • Värv: Must v.
  • Läbimõõt: 15 "
  • Pakendi kogus, tk: 4
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kate Autoserio, 16 ", 4 tk
24,20 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,20 €
26,76 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,76 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
26,76 € / 1 komplekt
Kate Autoserio, 16 ", 4 tk
  • Kupli materjal: Plastmass
  • Värv: Must v.
  • Läbimõõt: 16 "
  • Pakendi kogus, tk: 4
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 588120075, 12 V, 88 Ah, 750 A
86,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 86,50 €
130,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 130,00 €
130,00 € / 1 tk
Aku Autoserio 588120075, 12 V, 88 Ah, 750 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 88 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 750 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aknapesuvahend Autoserio, talve, 4 l, -25 °C
4,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,10 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,13 €
6,99 € / 1 tk
Aknapesuvahend Autoserio, talve, 4 l, -25 °C
  • Toote tüüp: Aknapesuvahend
  • Maht: 4 l
  • Pesuvahendi tüüp: Talve
  • Kontsentratsioon: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoharjad Autoserio 30 alu
5,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,65 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
7,19 € / 1 tk
Autoharjad Autoserio 30 alu
  • Toote tüüp: Harjad
  • Värv: Mitme värvi/disainiga, valitud juhuslikult
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoharjad Autoserio, 36 cm x 5 cm
2,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,65 €
3,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,79 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
3,79 € / 1 tk
Autoharjad Autoserio, 36 cm x 5 cm
  • Toote tüüp: Harjad
  • Värv: Mitmevärviline
  • Pikkus: 36 cm
  • Laius: 5 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Käivituskaabel Autoserio, 800 A, 250 cm, 4 tk
15,59 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,59 €
22,64 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,64 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
22,64 € / 1 komplekt
Käivituskaabel Autoserio, 800 A, 250 cm, 4 tk
  • Kaabli pikkus: 250 cm
  • Klambrite kogus: 4
  • Täielikult isoleeritud klambrid: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Akulaadija Autoserio CD-18, 12 - 24 V, 8 A
55,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,90 €
67,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 67,87 €
67,87 € / 1 tk
Akulaadija Autoserio CD-18, 12 - 24 V, 8 A
  • On mõeldud akudele: Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 12 - 24 V
  • Võimsus: 200 W
  • Pinge: 220 V
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jahutusvedelik Autoserio, 5 kg
6,06 € / tk
6,06 € / 1 tk
Jahutusvedelik Autoserio, 5 kg
  • Jahutusvedeliku tüüp: Antifriis
  • Värv: Roheline v.
  • maht/kaal: 5 kg
  • Kontsentraat: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lehter Autoserio, plastik, must v.
2,26 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,26 €
2,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,87 €
2,87 € / 1 tk
Lehter Autoserio, plastik, must v.
  • Materjal: Plastik
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Koorma kinnitusrihm Autoserio, 2000 kg, 9 m
17,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,39 €
19,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,55 €
19,55 € / 1 tk
Koorma kinnitusrihm Autoserio, 2000 kg, 9 m
  • Toote tüüp: Kinnitused
  • Vöö tüüp: Hammasrattaga , Kangast, Pingutusmehhanismiga
  • Pikkus: 9 m
  • Laius: 38 mm
  • Survejõud: 2000 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoistmekate Autoserio, must v.
15,43 € / tk
15,43 € / 1 tk
Autoistmekate Autoserio, must v.
  • Materjal: Kiud
  • Komplektis: Juhiistme kate
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoharjad Autoserio
3,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,29 €
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
3,69 € / 1 tk
Autoharjad Autoserio
  • Toote tüüp: Harjad
  • Värv: Kollane v., Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Istekaitse Autoserio, must v.
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
18,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,59 €
18,59 € / 1 tk
Istekaitse Autoserio, must v.
  • Pakendi kogus, tk: 1
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Klaasipuhastaja Autoserio, 53 cm
2,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,46 €
3,07 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,07 €
3,07 € / 1 tk
Klaasipuhastaja Autoserio, 53 cm
  • Kojameeste tüüp: Raamiga
  • Puhasti ette nähtud: Esiklaasile
  • Pikkus : 53 cm
  • Kinnitamine: Universaalne (U-tüüpi)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Klaasipuhastaja Autoserio, 50 cm
3,59 € / tk
3,59 € / 1 tk
Klaasipuhastaja Autoserio, 50 cm
  • Kojameeste tüüp: Raamiga
  • Puhasti ette nähtud: Esiklaasile
  • Pikkus : 50 cm
  • Kinnitamine: Universaalne (U-tüüpi)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jahutusvedelik Autoserio, G12++, 5 l
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
14,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,29 €
14,29 € / 1 tk
Jahutusvedelik Autoserio, G12++, 5 l
  • Jahutusvedeliku tüüp: Antifriis
  • Värv: Violetne v.
  • maht/kaal: 5 l
  • Kontsentraat: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Auto mootoriõli Autoserio 0W - 30, sünteetiline, 4 l
29,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,85 €
35,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,94 €
35,94 € / 1 tk
Auto mootoriõli Autoserio 0W - 30, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 0W - 30
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Auto mootoriõli Autoserio 0W - 20, sünteetiline, 4 l
29,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,85 €
35,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,94 €
35,94 € / 1 tk
Auto mootoriõli Autoserio 0W - 20, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 0W - 20
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Akulaadija Autoserio BT03-Z4.0A-P1, 6 - 12 V, 4 A
29,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,85 €
35,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,94 €
35,94 € / 1 tk
Akulaadija Autoserio BT03-Z4.0A-P1, 6 - 12 V, 4 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 6 - 12 V
  • Võimsus: 70 W
  • Pinge: 6 - 12 V
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 8001 5W - 30, sünteetiline, 4 l
22,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,64 €
28,73 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,73 €
4.0 l / 1 tk
7,18 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 8001 5W - 30, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Roolikatted Autoserio, must v./hall v.
7,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,25 €
10,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,39 €
10,39 € / 1 tk
Roolikatted Autoserio, must v./hall v.
  • Materjal: Kunstnahk
  • Värv: Hall v., Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 8002 5W - 30, sünteetiline, 1 l
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
1.0 l / 1 tk
7,71 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 8002 5W - 30, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 2001 5W - 20, sünteetiline, 1 l
6,68 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,68 €
8,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,43 €
8,43 € / 1 tk
Mootoriõli Autoserio 2001 5W - 20, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 20
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 8001 5W - 30, sünteetiline, 1 l
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
8,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,43 €
1.0 l / 1 tk
8,43 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 8001 5W - 30, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 3003 10W - 40, poolsünteetiline, 1 l
4,21 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,21 €
5,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
1.0 l / 1 tk
5,55 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 3003 10W - 40, poolsünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Poolsünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 10W - 40
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 5001 5W - 40, sünteetiline, 1 l
5,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
1.0 l / 1 tk
6,99 € / 1 l
Mootoriõli Autoserio 5001 5W - 40, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 40
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 5
1 - 48 kuvatud 213-st