Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Kuva rohkem Kuva vähem
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Pikkus , cm
Pakendi kogus, tk
1 - 48 kuvatud 286-st
Sorteeri:
Mootoriõli Autoserio 5001 5W - 40, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 40
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
19,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,55 €
23,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,58 €
4.0 l / 1 tk
5,90 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aknapesuvahend Autoserio, talve, 1 l, -82 °C
  • Toote tüüp: Aknapesuvahend
  • Maht: 1 l
  • Pesuvahendi tüüp: Talve
  • Kontsentratsioon: Kontsentraat
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
4,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
4,29 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Esmaabikarp Autoserio
  • Pakendi tüüp: Kangast
  • Vastab standardile DIN 13164: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
12,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,20 €
14,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
14,93 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TOP toode
Aknapesuvahend Autoserio, talve, 4 l, -25 °C
Aknapesuvahend Autoserio, talve, 4 l, -25 °C
  • Toote tüüp: Aknapesuvahend
  • Maht: 4 l
  • Pesuvahendi tüüp: Talve
  • Kontsentratsioon: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,62 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,90 €
5,86 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,89 €
5,86 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 7001 5W - 30, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
21,52 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,52 €
26,26 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,26 €
4.0 l / 1 tk
6,57 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jahutusvedelik Autoserio, G12++, 1 l
  • Jahutusvedeliku tüüp: Antifriis
  • Värv: Violetne v.
  • maht/kaal: 1 l
  • Kontsentraat: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
3,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,29 €
3,29 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 600044084, 12 V, 100 Ah, 840 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 100 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 840 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
85,47 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 69,19 €
101,86 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 101,86 €
101,86 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 595038080, 12 V, 95 Ah, 800 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 95 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 800 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
70,96 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 70,96 €
82,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 82,29 €
82,29 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Koorma kinnitusrihm Autoserio, 3000 kg, 6 m
  • Toote tüüp: Rihmad
  • Vöö tüüp: Kangast, Pingutusmehhanismiga
  • Pikkus: 6 m
  • Laius: 38 mm
  • Survejõud: 3000 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
14,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,02 €
14,99 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 8002 5W - 30, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
24,70 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,64 €
29,76 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
4.0 l / 1 tk
7,44 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 575046068, 12 V, 75 Ah, 680 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 75 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 680 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
58,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,69 €
67,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 67,87 €
67,87 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Soojendusega autoistme kate Autoserio AG-24173, must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,15 €
11,27 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,27 €
11,27 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoistmekate Autoserio, must v.
  • Materjal: Kiud
  • Komplektis: Juhiistme kate, Peatoe kate
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
10,75 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,75 €
15,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,39 €
15,39 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Akulaadija Autoserio BT03-Z10.0A-P1, 6 - 12 V, 10 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 6 - 12 V
  • Võimsus: 160 W
  • Pinge: 6 - 12 V
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
57,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,00 €
82,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 70,96 €
82,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoharjad Autoserio
  • Toote tüüp: Harjad
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,79 €
6,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,83 €
6,85 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 2001 5W - 20, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 20
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
22,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,14 €
26,67 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,67 €
4.0 l / 1 tk
6,67 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 3003 10W - 40, poolsünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Poolsünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 10W - 40
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,99 €
20,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,49 €
4.0 l / 1 tk
5,12 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 7001 5W - 30, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,65 €
7,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,09 €
1.0 l / 1 tk
7,09 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ilukilbid Autoserio, 15 ", 4 tk
  • Kupli materjal: Plastmass
  • Värv: Must v.
  • Läbimõõt: 15 "
  • Pakendi kogus, tk: 4
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
23,50 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,50 €
28,73 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,73 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
28,73 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kate Autoserio, 16 ", 4 tk
  • Kupli materjal: Plastmass
  • Värv: Must v.
  • Läbimõõt: 16 "
  • Pakendi kogus, tk: 4
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
24,20 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,20 €
26,76 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,76 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
26,76 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 588120075, 12 V, 88 Ah, 750 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 88 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 750 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
86,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 86,50 €
130,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 130,00 €
130,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aknapesuvahend Autoserio, talve, 4 l, -25 °C
  • Toote tüüp: Aknapesuvahend
  • Maht: 4 l
  • Pesuvahendi tüüp: Talve
  • Kontsentratsioon: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,10 €
5,13 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,13 €
5,13 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoharjad Autoserio 30 alu
  • Toote tüüp: Harjad
  • Värv: Mitme värvi/disainiga, valitud juhuslikult
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,65 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
7,19 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoharjad Autoserio, 36 cm x 5 cm
  • Toote tüüp: Harjad
  • Värv: Mitmevärviline
  • Pikkus: 36 cm
  • Laius: 5 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,65 €
3,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,79 €
Min. tellimiskogus – 1 tk
3,79 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Käivituskaabel Autoserio, 800 A, 250 cm, 4 tk
  • Kaabli pikkus: 250 cm
  • Klambrite kogus: 4
  • Täielikult isoleeritud klambrid: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
15,59 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,59 €
22,64 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,64 €
1.0 komplekt / 1 Pakk
22,64 € / 1 komplekt
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Akulaadija Autoserio CD-18, 12 - 24 V, 8 A
  • On mõeldud akudele: Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 12 - 24 V
  • Võimsus: 200 W
  • Pinge: 220 V
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
55,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,90 €
67,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 67,87 €
67,87 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jahutusvedelik Autoserio, 5 kg
  • Jahutusvedeliku tüüp: Antifriis
  • Värv: Roheline v.
  • maht/kaal: 5 kg
  • Kontsentraat: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,06 € / tk
6,06 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoharjad Autoserio
  • Toote tüüp: Harjad
  • Värv: Kollane v., Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
3,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,29 €
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
3,69 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Istekaitse Autoserio, must v.
  • Pakendi kogus, tk: 1
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
18,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,59 €
18,59 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Jahutusvedelik Autoserio, G12++, 5 l
  • Jahutusvedeliku tüüp: Antifriis
  • Värv: Violetne v.
  • maht/kaal: 5 l
  • Kontsentraat: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
14,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,29 €
14,29 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Auto mootoriõli Autoserio 0W - 30, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 0W - 30
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
29,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,85 €
35,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,94 €
35,94 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Auto mootoriõli Autoserio 0W - 20, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 0W - 20
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
29,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,85 €
35,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,94 €
35,94 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Akulaadija Autoserio BT03-Z4.0A-P1, 6 - 12 V, 4 A
  • On mõeldud akudele: AGM akud (Pb AGM), Hooldusvabad traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet MF), Traditsioonilised pliiakud vedela elektrolüüdiga (Pb Wet)
  • Laadimispinge: 6 - 12 V
  • Võimsus: 70 W
  • Pinge: 6 - 12 V
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
29,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,85 €
35,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,94 €
35,94 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 8001 5W - 30, sünteetiline, 4 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 4 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
22,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,64 €
28,73 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,73 €
4.0 l / 1 tk
7,18 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Roolikatted Autoserio, must v./hall v.
  • Materjal: Kunstnahk
  • Värv: Hall v., Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,25 €
10,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,39 €
10,39 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 8002 5W - 30, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
7,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
1.0 l / 1 tk
7,71 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 2001 5W - 20, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 20
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,68 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,68 €
8,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,43 €
8,43 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 8001 5W - 30, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 30
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
6,16 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
8,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,43 €
1.0 l / 1 tk
8,43 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 3003 10W - 40, poolsünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Poolsünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 10W - 40
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
4,21 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,21 €
5,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
1.0 l / 1 tk
5,55 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 5001 5W - 40, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga, Diisel, Hübriid, Turbo-bensiin, Turbo-diisel
  • Määrdeaine otstarve: Sõiduautole
  • Õli viskoossus: 5W - 40
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
5,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
1.0 l / 1 tk
6,99 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 10W - 40, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga
  • Määrdeaine otstarve: Mototehnikale
  • Õli viskoossus: 10W - 40
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
7,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,30 €
9,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,15 €
1.0 l / 1 tk
9,15 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Mootoriõli Autoserio 5W - 40, sünteetiline, 1 l
  • Määrdeaine tüüp: Sünteetiline
  • Mootori tüüp: Bensiinimootoriga
  • Määrdeaine otstarve: Mototehnikale
  • Õli viskoossus: 5W - 40
  • Maht: 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,98 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,98 €
12,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
1.0 l / 1 tk
12,87 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Autoistmekate Autoserio, sinine v.
  • Materjal: Kiud
  • Komplektis: Juhiistme kate
  • Värv: Sinine v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
9,75 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,75 €
13,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,95 €
13,95 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 528015025, 12 V, 28 Ah, 250 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Mootorratastele, aiatehnikale
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 28 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 250 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
37,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,90 €
47,27 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,27 €
47,27 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 565105058, 12 V, 65 Ah, 580 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 65 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 580 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
67,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 67,87 €
78,17 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 78,17 €
78,17 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 550027042, 12 V, 50 Ah, 420 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 50 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 420 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
52,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,49 €
67,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 67,87 €
67,87 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 560077054, 12 V, 60 Ah, 540 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 60 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 540 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
61,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,69 €
70,96 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 70,96 €
70,96 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aku Autoserio 580035072, 12 V, 80 Ah, 720 A
  • Aku tüüp: Plii
  • Aku on mõeldud: Autodele
  • Pinge : 12 V
  • Aku maht: 80 Ah
  • Stardivoolu võimsus: 720 A
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
85,38 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 82,38 €
98,77 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 98,77 €
98,77 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 6
1 - 48 kuvatud 286-st