Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Suurus
Kohaletoimetamise info Kättesaamine väljastuspunktis×
1 - 48 kuvatud 217-st
Sorteeri:
Geotekstiil Briko Geo 150, lausriie, 2 x 50 m, 150 g/m²
115,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 115,00 €
195,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 195,00 €
100.0 m² / 1 tk
1,95 € / 1 m²
TOP toode
Geotekstiil Briko Geo 150, lausriie, 2 x 50 m, 150 g/m²
  • Laius: 2 m
  • Kanga kaal g/m²: 150
  • Kogus rullis: 100 m²
  • Kasutusala: Pinnase stabiliseerimiseks, eraldamiseks ja filtreerimiseks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Briko HH, 750 ml
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
5,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,34 €
0.75 l / 1 tk
7,12 € / 1 l
Vaht Briko HH, 750 ml
  • Maht: 750 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.030
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Briko PVA D3, 3 kg, valge v.
14,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,19 €
18,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,02 €
18,02 € / 1 tk
Liim universaalne Briko PVA D3, 3 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tihenduslint Briko, alumiinium/kumm, 30 cm x 5 cm, must v.
20,88 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,88 €
49,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,00 €
1.0 rull / 1 tk
49,00 € / 1 rull
Tihenduslint Briko, alumiinium/kumm, 30 cm x 5 cm, must v.
  • Materjal: Alumiinium, Kumm
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdroisolatsiooni mastiks Briko, 5 kg, must v.
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
25,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
25,99 € / 1 tk
Hüdroisolatsiooni mastiks Briko, 5 kg, must v.
  • Värv: Must v.
  • Kaal: 5 kg
  • Kulu: 0,5 - 0,9 kg/m2
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Briko PVA D1, 0.5 kg, valge v.
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
4,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,10 €
0.5 kg / 1 tk
8,20 € / 1 kg
Liim universaalne Briko PVA D1, 0.5 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tihenduslint Briko, alumiinium/kumm, 30 cm x 500 cm, pruun v.
20,88 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,88 €
49,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,00 €
1.0 rull / 1 tk
49,00 € / 1 rull
Tihenduslint Briko, alumiinium/kumm, 30 cm x 500 cm, pruun v.
  • Materjal: Alumiinium, Kumm
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tihenduslint akna tihendamiseks/uksepragude tihendamiseks Briko, 2 m x 20 mm
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
5,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
5,55 € / 1 tk
Tihenduslint akna tihendamiseks/uksepragude tihendamiseks Briko, 2 m x 20 mm
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 2 m
  • Laius: 20 mm
  • Kleepuv: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Micro Light, kerge peeneteraline, valge v., 1 l
3,18 € / tk
1.0 l / 1 tk
3,18 € / 1 l
Pahtel Briko Micro Light, kerge peeneteraline, valge v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tapeediliim Briko Ready Bond, 1 kg
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
3,69 € / 1 tk
Tapeediliim Briko Ready Bond, 1 kg
  • Kaal: 1 kg
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tihenduslint Briko, alumiinium/kumm, 30 cm x 500 cm, punane v.
32,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,90 €
49,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,00 €
1.0 rull / 1 tk
49,00 € / 1 rull
Tihenduslint Briko, alumiinium/kumm, 30 cm x 500 cm, punane v.
  • Materjal: Alumiinium, Kumm
  • Värv: Punane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Briko Windows&Doors Elastic, 750 ml, 790 g
5,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,44 €
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
6,89 € / 1 tk
Vaht Briko Windows&Doors Elastic, 750 ml, 790 g
  • Maht: 750 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 35
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Briko, matt, valge v.
22,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,99 €
33,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,19 €
33,19 € / 1 tk
Emailvärv, universaalsed Briko, matt, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko 1200 °C, 300 ml, must v.
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
3,38 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,38 €
0.3 l / 1 tk
11,27 € / 1 l
Hermeetik Briko 1200 °C, 300 ml, must v.
  • Maht: 300 ml
  • Värv: Must v.
  • Töötemperatuur: 60 - 300 °C
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2600 mm x 24 mm x 24 mm
1,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,79 €
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
2,99 € / 1 tk
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2600 mm x 24 mm x 24 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2600 mm
  • Laius: 24 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Tihenduslint akna tihendamiseks/uksepragude tihendamiseks Briko, 2 m x 8 mm
2,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,59 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
3,99 € / 1 tk
Tihenduslint akna tihendamiseks/uksepragude tihendamiseks Briko, 2 m x 8 mm
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 2 m
  • Laius: 8 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tihenduslint akna tihendamiseks/uksepragude tihendamiseks Briko, 2 m x 8 mm
2,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,39 €
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
3,59 € / 1 tk
Tihenduslint akna tihendamiseks/uksepragude tihendamiseks Briko, 2 m x 8 mm
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 2 m
  • Laius: 8 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tihenduslint akna tihendamiseks/uksepragude tihendamiseks Briko, 1.4 m x 100 mm
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
5,55 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
5,55 € / 1 tk
Tihenduslint akna tihendamiseks/uksepragude tihendamiseks Briko, 1.4 m x 100 mm
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 1.4 m
  • Laius: 100 mm
  • Kleepuv: Ei
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Macro Light, kerge jämedateraline, valge v., 1 l
3,18 € / tk
1.0 l / 1 tk
3,18 € / 1 l
Pahtel Briko Macro Light, kerge jämedateraline, valge v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Briko GG, 750 ml
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
5,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,34 €
0.75 l / 1 tk
7,12 € / 1 l
Vaht Briko GG, 750 ml
  • Maht: 750 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.030
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdroisolatsiooni mastiks Briko HD, 4 kg
13,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,79 €
22,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,49 €
22,40 € / 1 tk
Hüdroisolatsiooni mastiks Briko HD, 4 kg
  • Kaal: 4 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 35 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko Neutral Silicone, 300 ml, valge v.
5,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,64 €
6,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,58 €
6,58 € / 1 tk
Hermeetik Briko Neutral Silicone, 300 ml, valge v.
  • Maht: 300 ml
  • Värv: Valge v.
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne hermeetik Briko, 0.3 l, läbipaistev v.
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
5,34 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,34 €
5,34 € / 1 tk
Universaalne hermeetik Briko, 0.3 l, läbipaistev v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Ei
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Briko PVA D3, 0.5 kg, valge v.
4,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,69 €
4,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,93 €
0.5 kg / 1 tk
9,86 € / 1 kg
Liim universaalne Briko PVA D3, 0.5 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vahupüstol Briko, 21 cm
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,92 €
25,23 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,23 €
25,23 € / 1 tk
Vahupüstol Briko, 21 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kleeplint Briko, 250 cm, Ø 5 cm, 1.25 m²
11,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,99 €
22,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,99 €
25.0 m / 1 tk
0,92 € / 1 m
Kleeplint Briko, 250 cm, Ø 5 cm, 1.25 m²
  • Laius: 5 cm
  • Kaal, g/m²: 230
  • Materjal: Polüetüleen (PE)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aurutõkkepaber Briko, 2400 cm, 125 cm, 30 m²
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
29,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,90 €
1.2 m / 1 tk
24,92 € / 1 m
Aurutõkkepaber Briko, 2400 cm, 125 cm, 30 m²
  • Laius: 125 cm
  • Kaal, g/m²: 104
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Akrüülpahtel pragude jaoks Briko, 0.3 l, valge v.
4,41 € / tk
4,41 € / 1 tk
Akrüülpahtel pragude jaoks Briko, 0.3 l, valge v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Ei
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Perforeeritud nurk Briko, teras, 2500 mm x 23 mm x 23 mm
1,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,99 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
3,99 € / 1 tk
Perforeeritud nurk Briko, teras, 2500 mm x 23 mm x 23 mm
  • Materjal: Teras
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2500 mm
  • Laius: 23 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Membraan Briko, 2000 cm, 150 cm, 30 m²
32,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,90 €
51,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,90 €
30.0 m² / 1 tk
1,73 € / 1 m²
Membraan Briko, 2000 cm, 150 cm, 30 m²
  • Laius: 150 cm
  • Kaal, g/m²: 400
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Membraan Briko, 2000 cm, 100 cm, 20 m²
23,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,51 €
39,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,51 €
20.0 m² / 1 tk
1,95 € / 1 m²
Membraan Briko, 2000 cm, 100 cm, 20 m²
  • Laius: 100 cm
  • Kaal, g/m²: 400
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kätis Briko, 0.15 m x 150 mm
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
6,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,49 €
6,49 € / 1 tk
Kätis Briko, 0.15 m x 150 mm
  • Laius: 150 mm
  • Pikkus: 0.15 m
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Polüester
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Betoon Briko C25, remondi, 25 kg
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
6,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,15 €
6,15 € / 1 tk
Betoon Briko C25, remondi, 25 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Betoneerimise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
 Puitkiud põrandaplaat Briko, 79 cm x 59 cm x 4 mm
5,69 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,69 €
12,17 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,17 €
1.0 pakk / 1 Pakk
12,17 € / 1 pakk
Puitkiud põrandaplaat Briko, 79 cm x 59 cm x 4 mm
  • Pikkus: 79 cm
  • Laius: 59 cm
  • Paksus: 4 mm
  • Plaadil: 0.4661 m²
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdroisolatsiooniteibid Briko HJ, 50 m x 120 mm
69,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 69,00 €
141,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 141,00 €
50.0 m / 1 tk
2,82 € / 1 m
Hüdroisolatsiooniteibid Briko HJ, 50 m x 120 mm
  • Laius: 120 mm
  • Pikkus: 50 m
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Kautšuk, Polüester
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Tuuletõkkekangas briko, 5000 cm, 150 cm, 75 m²
49,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,77 €
70,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,28 €
50.0 m / 1 tk
1,40 € / 1 m
Tuuletõkkekangas briko, 5000 cm, 150 cm, 75 m²
  • Laius: 150 cm
  • Kaal, g/m²: 90
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko Stop Fungi, 0.3 l, läbipaistev v.
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
10,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
10,39 € / 1 tk
Hermeetik Briko Stop Fungi, 0.3 l, läbipaistev v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Macro Light, jämedateraline, valge v., 17 l
18,43 € / tk
18,43 € / 1 tk
Pahtel Briko Macro Light, jämedateraline, valge v., 17 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko Roof And Facade, 0.29 l, hall v.
7,71 € / tk
7,71 € / 1 tk
Hermeetik Briko Roof And Facade, 0.29 l, hall v.
  • Maht: 0.29 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Micro Light, kerge peeneteraline, valge v., 17 l
19,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,49 €
26,26 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,26 €
26,26 € / 1 tk
Pahtel Briko Micro Light, kerge peeneteraline, valge v., 17 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2500 mm x 24 mm x 24 mm
1,18 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,18 €
2,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,05 €
Min. tellimiskogus – 50 tk
2,05 € / 1 tk
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2500 mm x 24 mm x 24 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2500 mm
  • Laius: 24 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Klaaskiust lint Briko, klaaskiud, 90 m x 48 mm
4,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,69 €
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
1.0 rull / 1 tk
6,89 € / 1 rull
Klaaskiust lint Briko, klaaskiud, 90 m x 48 mm
  • Riba materjal: Klaaskiud
  • Rulli pikkus: 90 m
  • Laius: 48 mm
  • Kasutustingimused: Siseruumid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv müürisegu Briko, kaunistamise, 25 kg
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
6,99 € / 1 tk
Kuiv müürisegu Briko, kaunistamise, 25 kg
  • Segu tüüp: Kaunistamise
  • Aine / segu otstarve: Müürimistöödeks
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Lahjendi Briko Bearomatis, 1 l
5,44 € / tk
5,44 € / 1 tk
Lahjendi Briko Bearomatis, 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lahjendi Briko Bearomatis, 0.5 l
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
4,59 € / 1 tk
Lahjendi Briko Bearomatis, 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tapeediliim Briko Ready Bond, 5 kg
11,84 € / tk
11,84 € / 1 tk
Tapeediliim Briko Ready Bond, 5 kg
  • Kaal: 5 kg
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Klaaskiust lint Briko, klaaskiud, 20 m x 48 mm
1,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,89 €
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
1.0 rull / 1 tk
5,99 € / 1 rull
Klaaskiust lint Briko, klaaskiud, 20 m x 48 mm
  • Riba materjal: Klaaskiud
  • Rulli pikkus: 20 m
  • Laius: 48 mm
  • Kasutustingimused: Siseruumid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Alusvaip Briko, 118 cm x 47.5 cm x 0.3 cm
4,42 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,42 €
6,79 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,79 €
1.0 pakk / 1 Pakk
6,79 € / 1 pakk
Alusvaip Briko, 118 cm x 47.5 cm x 0.3 cm
  • Materjal: Ekstruudiline polüstüreen
  • Pikkus: 118 cm
  • Laius: 47.5 cm
  • Paksus: 0.3 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 ... 5
1 - 48 kuvatud 217-st