Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Kontsentratsioon
Kontsentratsioon tähistab lõhnaõlide tugevust ja püsivust. • EDT'l või tualettveel võib olla nii naiste, kui ka meeste aroom, olla keskmise või kõrge püsivusega. • EDP või parfüümvesi on naiste aroom, mida iseloomustab suurem lõhna tugevus ja suurem püsivus.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Kauba kättesaadavus Laos saadaval×
Kuvatud: 47
Sorteeri:
Tapeediliim Briko Ready Bond, 10 kg
15,34 € / tk
15,34 € / 1 tk
Laos
Tapeediliim Briko Ready Bond, 10 kg
  • Kaal: 10 kg
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, jämedateraline, valge v., 1.6 l
4,93 € / tk
1.6 kg / 1 tk
3,08 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko, jämedateraline, valge v., 1.6 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 - 20 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Bituumenmastiks Briko, 10 kg, must v.
26,04 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,04 €
28,73 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,73 €
28,73 € / 1 tk
Laos
Bituumenmastiks Briko, 10 kg, must v.
  • Värv: Must v.
  • Kaal: 10 kg
  • Kulu: 0,5 - 1,0 kg/m2
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lahjendi Briko Bearomatis, 5 l
23,58 € / tk
23,58 € / 1 tk
Laos
Lahjendi Briko Bearomatis, 5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Alusvaip Briko, 100 cm x 50 cm x 0.3 cm
9,25 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
11,84 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
1.0 pakk / 1 Pakk
11,84 € / 1 pakk
Laos
Alusvaip Briko, 100 cm x 50 cm x 0.3 cm
  • Materjal: Ekstruudiline polüstüreen
  • Pikkus: 100 cm
  • Laius: 50 cm
  • Paksus: 0.3 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim Briko GKL-15, remondi, 25 kg
7,50 € / tk
9,46 € / tk
9,46 € / 1 tk
Laos
Liim Briko GKL-15, remondi, 25 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Kipskartongplaatide liimimiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 1 kg
3,59 € / tk
3,59 € / 1 tk
Laos
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 1 kg
  • Liimi tüüp: Laekatted
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 6 kg
18,02 € / tk
18,02 € / 1 tk
Laos
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 6 kg
  • Liimi tüüp: Laekatted
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 4 kg
12,25 € / tk
12,25 € / 1 tk
Laos
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 4 kg
  • Liimi tüüp: Laekatted
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Must polüetüleenkile Briko 120MK, must v., 200 x 3 m
162,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 162,74 €
224,54 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 224,54 €
200.0 m / 1 tk
1,12 € / 1 m
Laos
Must polüetüleenkile Briko 120MK, must v., 200 x 3 m
  • Pikkus: 200 m
  • Laius: 3 m
  • Värv: Must v.
  • Kile sort: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nurkraud Briko, alumiinium, 2000 mm x 40 mm x 40 mm
8,64 € / tk
2.0 m / 1 tk
4,32 € / 1 m
Laos
Nurkraud Briko, alumiinium, 2000 mm x 40 mm x 40 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2000 mm
  • Laius: 40 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Macro Light, kerge jämedateraline, valge v., 10 l
12,87 € / tk
10.0 l / 1 tk
1,29 € / 1 l
Laos
Pahtel Briko Macro Light, kerge jämedateraline, valge v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Micro Light, kerge peeneteraline, valge v., 10 l
13,28 € / tk
13,28 € / 1 tk
Laos
Pahtel Briko Micro Light, kerge peeneteraline, valge v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne kitt Briko KR, kasutusvalmis, valge v., 18 kg
13,28 € / tk
18.0 kg / 1 tk
0,74 € / 1 kg
Laos
Universaalne kitt Briko KR, kasutusvalmis, valge v., 18 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko MR, peeneteraline, valge v., 18 kg
13,28 € / tk
18.0 kg / 1 tk
0,74 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko MR, peeneteraline, valge v., 18 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toru Briko, ruut, alumiinium, 100 x 1.2 x 1.2 cm
2,25 € / tk
1.0 m / 1 tk
2,25 € / 1 m
Laos
Toru Briko, ruut, alumiinium, 100 x 1.2 x 1.2 cm
  • Vorm : Ruut
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 100 cm
  • Seinapaksus: 1 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toru Briko, ümar, alumiinium, 100 x 1.5
2,97 € / tk
1.0 m / 1 tk
2,97 € / 1 m
Laos
Toru Briko, ümar, alumiinium, 100 x 1.5
  • Vorm : Ümar
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 100 cm
  • Seinapaksus: 1.5 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Toru Briko, ruut, alumiinium, 100 x 2.5 x 2.5 cm
7,19 € / tk
1.0 m / 1 tk
7,19 € / 1 m
Laos
Toru Briko, ruut, alumiinium, 100 x 2.5 x 2.5 cm
  • Vorm : Ruut
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 100 cm
  • Seinapaksus: 2 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne kitt Briko KR, kasutusvalmis, valge v./hall v., 1.5 kg
3,38 € / tk
1.5 kg / 1 tk
2,25 € / 1 kg
Laos
Universaalne kitt Briko KR, kasutusvalmis, valge v./hall v., 1.5 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Hall v., Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko MR, peeneteraline, valge v., 1.5 kg
4,10 € / tk
1.5 kg / 1 tk
2,73 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko MR, peeneteraline, valge v., 1.5 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Structura, jämedateraline, valge v., 5 kg
12,87 € / tk
5.0 kg / 1 tk
2,57 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko Structura, jämedateraline, valge v., 5 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 36 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Structura, jämedateraline, valge v., 1.5 l
4,10 € / tk
1.5 kg / 1 tk
2,73 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko Structura, jämedateraline, valge v., 1.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 36 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Structura, jämedateraline, valge v., 15 kg
32,85 € / tk
15.0 kg / 1 tk
2,19 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko Structura, jämedateraline, valge v., 15 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 36 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne kitt Briko KR, kasutusvalmis, valge v., 5 kg
6,68 € / tk
5.0 kg / 1 tk
1,34 € / 1 kg
Laos
Universaalne kitt Briko KR, kasutusvalmis, valge v., 5 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Polüetüleenist aluskate Briko Underlay Cover, 62500 cm x 120 cm x 0.3 cm
115,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 115,10 €
153,72 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 153,72 €
75.0 m² / 1 tk
2,05 € / 1 m²
Laos
Polüetüleenist aluskate Briko Underlay Cover, 62500 cm x 120 cm x 0.3 cm
  • Materjal: Vahtpolüetüleen
  • Pikkus: 62500 cm
  • Laius: 120 cm
  • Paksus: 0.3 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Alusvaip Briko, 12500 cm x 120 cm x 0.2 cm
214,75 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 214,75 €
292,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 292,00 €
150.0 m² / 1 tk
1,95 € / 1 m²
Laos
Alusvaip Briko, 12500 cm x 120 cm x 0.2 cm
  • Materjal: Vahtpolüetüleen
  • Pikkus: 12500 cm
  • Laius: 120 cm
  • Paksus: 0.2 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt tavaline ehitus- Briko Contact Primer, õrnroosa v., 10 l
24,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,89 €
29,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,35 €
29,35 € / 1 tk
Laos
Krunt tavaline ehitus- Briko Contact Primer, õrnroosa v., 10 l
  • Krundi tüüp: Tavaline ehitus-
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tuhk v., 1.6 kg
8,74 € / tk
1.6 kg / 1 tk
5,46 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tuhk v., 1.6 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, jämedateraline, valge v./hall v., 16 kg
26,67 € / tk
16.0 kg / 1 tk
1,67 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko, jämedateraline, valge v./hall v., 16 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Hall v., Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 - 20 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, jämedateraline, valge v./hall v., 5 kg
13,01 € / tk
5.0 kg / 1 tk
2,60 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko, jämedateraline, valge v./hall v., 5 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Hall v., Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 - 20 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tamm v., 1.6 kg
8,74 € / tk
1.6 kg / 1 tk
5,46 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tamm v., 1.6 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Briko PVA D1, 10 kg, valge v.
45,83 € / tk
10.0 kg / 1 tk
4,58 € / 1 kg
Laos
Liim universaalne Briko PVA D1, 10 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim parketi Briko, 10 kg, valge v.
53,45 € / tk
10.0 kg / 1 tk
5,35 € / 1 kg
Laos
Liim parketi Briko, 10 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Parketi
  • Liimi kasutusalad: Puit, Tsement
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim parketi Briko, 1 kg, valge v.
7,30 € / tk
1.0 kg / 1 tk
7,30 € / 1 kg
Laos
Liim parketi Briko, 1 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Parketi
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim parketi Briko, 5 kg, valge v.
35,53 € / tk
5.0 kg / 1 tk
7,11 € / 1 kg
Laos
Liim parketi Briko, 5 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Parketi
  • Liimi kasutusalad: Puit, Tsement
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kipskrohvisegu Briko, remondi, 25 kg
8,33 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,33 €
10,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,81 €
10,81 € / 1 tk
Laos
Uus
Kipskrohvisegu Briko, remondi, 25 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Krohvimise sisetöödele, Seina ja lae krohvimiseks, Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TIHEND UNIVERS. 15X8MM VALGE
56,13 € / Pakk
50.0 m / 1 Pakk
1,12 € / 1 m
Laos
TIHEND UNIVERS. 15X8MM VALGE
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 50 m
  • Laius: 15 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TIHEND P 5.5X9MM VALGE
60,77 € / Pakk
100.0 m / 1 Pakk
0,61 € / 1 m
Laos
TIHEND P 5.5X9MM VALGE
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 100 m
  • Laius: 9 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TIHEND E 9X4MM PRUUN
91,15 € / Pakk
150.0 m / 1 Pakk
0,61 € / 1 m
Laos
TIHEND E 9X4MM PRUUN
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 150 m
  • Laius: 9 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TIHEND D 7.5X9MM PRUUN
71,07 € / Pakk
100.0 m / 1 Pakk
0,71 € / 1 m
Laos
TIHEND D 7.5X9MM PRUUN
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 100 m
  • Laius: 9 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TIHEND SD-14 V 9X7MM VALGE
77,25 € / Pakk
100.0 m / 1 Pakk
0,77 € / 1 m
Laos
TIHEND SD-14 V 9X7MM VALGE
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 100 m
  • Laius: 9 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Must polüetüleenkile Briko, must v., 100 x 6 m
88,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 88,58 €
122,57 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 122,57 €
100.0 m / 1 tk
1,23 € / 1 m
Laos
Must polüetüleenkile Briko, must v., 100 x 6 m
  • Pikkus: 100 m
  • Laius: 6 m
  • Värv: Must v.
  • Kile sort: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TIHEND P 5.5X9MM PRUUN
60,77 € / Pakk
100.0 m / 1 Pakk
0,61 € / 1 m
Laos
TIHEND P 5.5X9MM PRUUN
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 100 m
  • Laius: 9 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TIHEND D 9X7.5MM VALGE
60,77 € / Pakk
100.0 m / 1 Pakk
0,61 € / 1 m
Laos
TIHEND D 9X7.5MM VALGE
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 100 m
  • Laius: 9 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Must polüetüleenkile Briko, must v., 240 x 3 m
185,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 185,40 €
244,72 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 244,72 €
240.0 m / 1 tk
1,02 € / 1 m
Laos
Must polüetüleenkile Briko, must v., 240 x 3 m
  • Pikkus: 240 m
  • Laius: 3 m
  • Värv: Must v.
  • Kile sort: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TIHEND E 9X4MM VALGE
91,15 € / Pakk
150.0 m / 1 Pakk
0,61 € / 1 m
Laos
TIHEND E 9X4MM VALGE
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 150 m
  • Laius: 9 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kile Briko, must v., 60 x 6 m
122,98 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 116,80 €
160,06 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 153,88 €
60.0 m / 1 tk
2,67 € / 1 m
Laos
Kile Briko, must v., 60 x 6 m
  • Pikkus: 60 m
  • Laius: 6 m
  • Värv: Must v.
  • Kile sort: Ehituse
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte